Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upečatljivi snovi

5 posters

Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Upečatljivi snovi

Počalji od Troja Čet Mar 24, 2011 10:23 pm

Svi mi imamo snove noću dok spavamo. Oni mogu biti prijatni ili neprijatni. Neki snovi ostave dubok trag i dugo se pamte, a drugi se opet brzo zaborave.

Ispričajte nam svoj san koji vas se duboko dojmio.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Troja Pet Mar 25, 2011 1:06 am

Idem i penjem se veoma dugim nizom stepenica. Polako se priblizavam nekom zvoniku. Gotovo sam na vrhu stepenica kada zacujem korake iza sebe. Okrenem se i ugledam pogrbljeni lik covjeka koji nosi plast koji mu sakriva glavu i lice. Ne znam kako, ali znam da je taj covjek svestenik. Iznenada, u stepenicama se pojavljuje ogromna rupa. Pokusavam da je preskocim, ali mi to ne polazi za rukom, pa padam u provaliju.

Tu se, uz krik, budim.

:wakeup:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Ika Sub Apr 09, 2011 2:52 pm

Stojim na tlu, gledam u nebo. ptice i beskraj.... U jednom trenutku osetio sam se lakim poput pera i odskočio. Poleteo sam. Osećao sam se moćno, pogled je bio prelep. Leteo sam visoko, gledao svoju kuću, ulice, krovove, ljude koji upiru prstima i čude se... Spustio sam se do vode, hodao sam po njoj...
Prelep san, ali samo san... Surova realnost nam sve kvari... :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Troja Pon Apr 11, 2011 9:36 am

Ulazim u ogromni cirkuski sator. Unutra je sve krcato ljudima i jedva se nekako provlacim pored njih. U sredini satora je voda. Prolazim tik uz ogradu do vode. Tada shvatam da vodom plivaju ajkule. Gomila me pritiska uz ogradu i naginjem se okrenuta licem prema vodi. Iz vode iskace ogromna ajkula i odgriza mi utrobu.

Brrrr.... mebiro_01.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Teixos Pon Maj 09, 2011 2:25 pm

Hahahaahh, ja sinoć sanjao da je moj drug koji je juče napravio account ovde, sutradan izbrisao. Hahahahah, i prvo sam to proverio kad sam ustao, ali nije, i dalje je tu.. xD Hahahaah e to je čudan san... Čak sam počeo da sanjam Zid, omg... :buahahhaha:
Teixos
Teixos
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1273
Muški Jarac Godina : 34
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Troja Sre Maj 18, 2011 4:49 am

Zakasnila sam kuci navece. Otac je poceo da vice na mene, a brat poceo da me brani. U raspravi otac je udario brata koji je tada glavom udario u cosak zida i ostao na mjestu mrtav. Ja placem i ridam i idem prema nizu od troje paralelnih vrata. Otvaram prva i vidim toalet iz koga vire ramena, dok je glava zabijena u WC solju. Otvaram druga i ugledam ruke i prepoznajem sake moga brata. Kada otvorim treca vrata vidim bratovljeve noge i stopala kako vire iz trece WC solje. Shvatam da je otac ubio brata u ljutnji i pokusao da ga isjece na komade i baci u WC solju da sakrije zlocin. Budim se neutjesno ridajuci.

Dugo mi je trebalo da shvatim da ovaj san nije stvarno istinit.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od enigma_ Ned Feb 05, 2012 11:45 am

Neki snovi ostave dubok trag i dugo se pamte
Pokušavam da ne obraćam pažnju na snove, jer sanjam sve ono što mi se dešava.
Jedini san koji sam više puta sanjala i koji je baš upečatljiv i nemam pojma šta znači, čak nikada pokušala da saznam...Mislim da ima veze sa detinjstvom, pa verovatno zbog toga nikada nisam ni pokušala da bukvalno 'virnem šta to znači.
Više desetine puta sam sanjala sebe kao malu, kako idem bosa i to u onom sokaku gde mi je ostalo detinjstvo :)
U snu imam oko 4-5 godina , trčim bosa, prljave mi noge i plačem.
Posle takvog sna uvek sam bzv iako mi je detinjstvo bilo relativno lepo
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Troja Sre Jul 03, 2013 3:54 am

Sanjala sam da nosim tasnu i onda mi neki tip zavuce ruku u tasnu da nesto ukrade. Ja ga vidim i zgrabim ga za ruku, ali ne mogu da izvucem njegovu ruku, nego on i dalje rovi. Jako sam se iznervirala i probudila pod vrlo negativnim uticajem ovog sna.:( 
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Liza_N. Čet Jul 04, 2013 6:01 am

Trenutno sam usred potrage za novim stanom, pa sam sanjala kako sam ugovorila da živim (bukvalno) u nekoj šupi u dvorištu kod neke žene. Lokacija sama postoji, znam tačno i koja je kuća u pitanju, ali dvorište nije kakvo je u stvarnosti, već je u mom snu oparašeno, neuredno, prljavo. Gazdarica i njena prijateljica su dve zapuštene starije žene, užasno neuredne. Kao da sam došla u ,,kartonsko naselje" da tražim sobu. Ali, ja sam fino vaspitana, kad sam jednom na nešto pristala (a, kao, već sam pristala i sad sam došla - tek! - da vidim na šta sam to pristala), neću sada da se predomišljam. U razgovoru sa mnom, ta žena se transformisala. Najpre je sedela u nekoj pocepanoj bluzi, iscepanim gaćama iz kojih joj je virio ,,razdeljak", pa je onda počela da se oblači, i stigla da se našminka i stavi traku u kosu. Za to vreme, paralelno, i ona šupa u kojoj ću živeti se sređuje, počinje da liči na stambenu jedinicu - spolja. Iznutra je i dalje haos. Vidim sveže, vlažne tragove stopala po zidu i krevetu. Pitam je ko je tu ulazio (kao, negodujem, sad bi to trebalo da je moje...), a onda mrtva ozbiljna kaže da niko odavno nije ulazio. Tada shvatam da su to fleke od ko zna kad - mada joj ne verujem skroz...
I, tako, probudim se usred sna, ne rekavši joj da ni u ludilu ne pristajem na takve (ne)uslove. Mrzim kad ni u snu ne završim ili kažem ono što hoću!


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Troja Uto Jan 13, 2015 10:47 am

MsK.-a izgleda da ti nije nešto u redu s tastaturom. Nije moguće da si ova dva posta namjerno napisala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Troja Uto Feb 24, 2015 11:59 pm

Sanjala sam dva vrlo uznemirujuca sna i sigurna sam da se oba odnose na strasne opcije koje imam pred sobom.

Jedan je bio neki covjek koji je vodio na povodcu konja i medvjeda. Kada je stigao do vrata medvjed je najednom skocio na konja i snazno mu zario zube u vrat. Uto sam se probudila.

U drugom snu neka dva covjeka su kidnapovala mog supruga i strpali ga u auto i jurnuli. Ja sam skocila na auto i drzala se za njega. Nisam pala, bila sam vjesta kao Dzejms Bond, ali sam u to samo vidjela sliku svog lica na kome se pojavio strasni oziljak.

Java mi nije nista bolja ni veselija od ovih snova. :(
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Upečatljivi snovi Empty Re: Upečatljivi snovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu