Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natprirodna bića i pojave

4 posters

Ići dole

Natprirodna bića i pojave Empty Natprirodna bića i pojave

Počalji od Liza_N. Sub Maj 07, 2011 9:54 am

Svoja opažanja i znanja o prirodi, zemlji, svetu, čovek je polako oblikovao. Najpre je munju shvatao kao gnev nekih viših bića, kojima je prinosio žrtve ne bi li ih umilostivio, potom je počeo da plovi morima i otkriva kontinente, da bi danas stigao do kloniranja.
Uz sav napredak tehnologije i odgovora nauke na skoro svako pitanje, ipak, dešava se da zastanemo pred nekom pojavom zbunjeni. Neka dešavanja u prirodi nam i dalje izmiču objašnjenju, neke oblasti (kao Amazon) još su neispitane, neke ljudske osobine, genetske mutacije, bolesti ili poremećaji još predstavljaju zagonetku...
Tako nam priroda, zapravo, poručuje da je čovek ne može nadmudriti niti spoznati u potpunosti, uprkos njegovoj težnji da, ipak, pomalo izigrava Boga.

Da li ste prisustvovali nekom fenomenu prirode ili se susreli sa kakvom neobičnom činjenicom?
Da li postoji nešto što vas zbunjuje u prirodi, svetu oko vas, a nije logički objašnjivo?
Poznajete li nekoga ko se ponaša neobično u odnosu na konvencije i proklamuje istinu drugačiju od opšteprihvaćene...?


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Natprirodna bića i pojave Empty Re: Natprirodna bića i pojave

Počalji od Ika Pon Maj 23, 2011 3:46 am

Ne baš... ali zanimljiva je pomisao jer volim mistične stvari, pojave. Ono sto me zanima jeste to što se dešava u bermudskom trouglu. Da li je to neka prirodna pojava kao crna rupa u kojoj se materija menja iz supstance u fizičko polje ili je to samo mit, izmišljotina? Zanimljivo je razmišljati na tu temu... :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Natprirodna bića i pojave Empty Re: Natprirodna bića i pojave

Počalji od amaranth Ned Jun 19, 2011 11:29 pm

Inače jesam neko ko veruje da tamo negde postoji nešto. Mnogo je stvari koje nisu ispitane, nisu teoretski dokazane, a verujem da nikad neće ni biti. Volim misterije i što reče Ika, zanimljivo je razmišljati na temu fenomena. :)


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Natprirodna bića i pojave Empty Re: Natprirodna bića i pojave

Počalji od Troja Pon Jun 20, 2011 4:42 am

Meni je neobjasnjivo da ne mozemo kako treba da izlijecimo simptome obicne prehlade, a mozemo da letimo na mjesec. Eto, to mi je bas cudno. Za mnoge stvari koje su cudne i procitam o njima u novinama ne mogu da se ne pitam da li su istinite, ili su obicna "novinarska patka".

Sa tacke stanovista istorije i nauke veoma je neobicna svaka osoba koja i malo vjeruje u Boga, a sudeci po odgovorima na neke teme, to bi znacilo i dobar dio clanova foruma. :) Ja, ipak, tezim da mislim da nismo mi cudni, nego ovaj svijet. A cudnih ljudi ima. Na primjer, ja sam upravo po prvi put u zivotu pogledala spot koji prikazuje Susan Boyle kako pjeva i bila dirnuta do suza. Bila sam nacisto zapanjena da je takav talenat sakriven u nekoj osobi toliko prosjecnoga izgleda. Fantasticno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Natprirodna bića i pojave Empty Re: Natprirodna bića i pojave

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu