Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko vas je razočarao?

+4
Nymphadora
Troja
Ika
Dora_Mar
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Ko vas je razočarao? - Page 2 Empty Re: Ko vas je razočarao?

Počalji od enigma_ Pon Avg 27, 2012 12:33 am

Starije dete beat

Skoro mu je bio rođendan i od devojkine majke je dobio neku košulju.
Pozvao je i zahvalio se toj ženi. Čula sam taj razgovor i sa velikim uvažavanjem joj se obraćao i nazavao je teta M..
Bilo mi je drago što tako priča,a inače je takav, bilo bi strašno da je drugačiji.
No, ja iskopam iz sebe nesveno, kako se meni njegova devojka ne obraća nikako.Naravno kažem mu da joj verovatno glupo i da nema veze i da je mnogo lepo što on ume da se obrati njenoj majci.A, ne da se obraća kao kelneru :buahahhaha: Što smo se i smejali.
Ali, mali ima žicu ludu i sačekao je devojčicu i pitao je,kako se meni obraća, ona je rekla da nikako i da joj neprijatno, jer ne zna kako da me oslovljava.
Čula sam samo ovo " nije moja mama kelener, da da joj se obraćaš znate, molim vas...ili da, daleko bilo joj pucketaš prstima kao u kafani "Surprised
Šokirana sam bila i na momenat bespomoćna da išta kažem, jer njih dvoje su o tome pričali u dnevnoj.Osećala sam se neprijatno pred tom malom, jer ona je samo savila glavu.
Sabrala sam se brzo i zagrlila je i oštro rekla klincu da prekine, jer ja se ne osećam tako kao što on kaže.
Nemoj da mi on nameće neku ulogu kelnera, jer ja to nisam.

Naravno, tog dana su me zezali, šta im teško :D Odmah se tu našla i ova moja "mala" koja me prozivala za medalju beat mahala je rukama i ponašala se kao najveći buzdovan u kafani beat pazila je da ne čuje buduća snajka a ostali jesu beat

Baš sam besna na njega. :sparrow: Sad ga čekam da dođe sa posla pa da mu svašta kažem beat
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu