Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kom vremenu biste voleli da živite?

3 posters

Ići dole

U kom vremenu biste voleli da živite? Empty U kom vremenu biste voleli da živite?

Počalji od Still_dreaming Uto Avg 02, 2011 9:37 am

Pustimo se malo mašti. Da li ste ikada poželeli da živite u nekom drugom vremenu?

Koje vreme vam je najinteresantnije, najprimamljivije, najmističnije?
U kom vremenu biste voleli da živite i zbog čega?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom vremenu biste voleli da živite? Empty Re: U kom vremenu biste voleli da živite?

Počalji od Troja Uto Avg 02, 2011 8:22 pm

Ja sam ubijedjena da je ovo najbolje vrijeme u kome se moze zivjeti. Medjutim, kao djevojcica voljela sam mastati o zivotu na Divljem Zapadu ili u viktorijanskoj Engleskoj. Divlji Zapad mi se dopadao zbog moje ljubavi prema konjima i jahanju, kao i jednostavnom zivotu. Viktorijanska Engleska mi se dopada zbog mode koja je vladala tih godina. Duge haljine su veoma elegantne i cine da zene izgledaju vrlo lijepo u njima. Takodje mi se dopadalo medjusobno postovanje i uvazavanje koje su muskarci i zene izrazavali jedni prema drugima u tom periodu. Nikada dosta otvaranja vrata i slicnog. S druge strane, nisam sigurna koliko bi mi se dopalo da sam uvijek u podredjenom polozaju prema muskarcima i da sve mora da bude kako oni kazu. No, posto su ta vremena i onako prosla, ne moram previse brinuti o tome!. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom vremenu biste voleli da živite? Empty Re: U kom vremenu biste voleli da živite?

Počalji od cisko kid Sre Apr 17, 2013 3:54 am

Mislim da je danasnje vreme idealno za mene. A ako bi birao neko drugo vreme, onda vreme divljeg zapada (nisam ja dzaba Cisko Kid :) ) ili staro vreme vikinga.
cisko kid
cisko kid
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 6
Muški Datum upisa : 14.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

U kom vremenu biste voleli da živite? Empty Re: U kom vremenu biste voleli da živite?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu