Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaga u ljubavi

3 posters

Ići dole

Vaga u ljubavi Empty Vaga u ljubavi

Počalji od Still_dreaming Čet Feb 04, 2010 10:12 am

Ljubav:

Muškarci u ovom znaku zahtevaju ženu pored sebe. Nezgoda u svemu tome je što je to svaki put neka druga. Svojim razoružavajućim šarmom, Vaga zavodi brzo, ali u trenutku Vaše predaje u njemu se javlja dilema. Jer njemu su potrebne novine i tako ostavlja brže i lakše nego što osvaja. Vagi nije žao, on ne želi nikoga da povredi, a ipak Vas najčešće neće razumeti, i uvek će svoje sopstvene potrebe staviti na prvo mesto. Kao ljubavnik je strastven i nežan, tj. ako njega pitate, a zapravo se ponaša previše teatralno i skoncentrisan je uglavnom na sebe. Da biste ga zadržali, morate uvek biti u trendu, uvek šarmantni, duhoviti, nasmejani i promenljivi. Samo tako će verovati da ništa ne propušta.

Žena Vaga je lepa, šarmantna i dama sa stilom. Ako muškarca oceni kao adekvatnog, pušta da bude zavedena. Savršena u ulozi žene, ako Vas izabere, postaje neodoljiva. Ljupka i nasmejana, uvek sveža i elegantna od svog muškarca očekuje sve. Njoj nije potrebna sigurnost, ona traži glamur, oduševljenje na Vašem licu i sjaj u Vašim očima u momentu kada uđe u prostoriju, ukratko, traži da bude tretirana kraljevski. Ukoliko Vam to pođe za rukom, osvojili ste je zauvek, u suprotnom, neće joj biti problem da Vas zameni. Kako je sama sebi dovoljna preokupacija, ova žena Vas neće gnjaviti standardnim pitanjima, dok god ništa ne ugrožava nju samu. Fantastična u krevetu, blaga i tolerantna kao žena i majka, ona je idealan izbor ukoliko Vam njena površnost i narcisoidnost ne predstavljaju problem.

Strastvene su u kombinaciji sa Škorpijama i Ribama, Vage se radije odlučuju za Bikove, Lavove, Ovnove ili Vodolije.
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga u ljubavi Empty Re: Vaga u ljubavi

Počalji od Mima Sub Mar 20, 2010 11:47 am

Zašto su u svakom hororskopu vage predstavljene kao sponzoruše? :buahahhaha:

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga u ljubavi Empty Re: Vaga u ljubavi

Počalji od ces@ric@ Pet Nov 12, 2010 3:41 pm

Mima ::Zašto su u svakom hororskopu vage predstavljene kao sponzoruše? :buahahhaha:

I ja sam to primijetila. Ne smatram se sponzorusom, samo se ne zadovoljavam prosjecnim :P

Ovo gore ima smisla i ima neke veze sa mnom. S tim da ja ponekad ipak trazim i sigurnost :(


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga u ljubavi Empty Re: Vaga u ljubavi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu