Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Naš mali dnevnik

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Naš mali dnevnik - Page 8 Empty Re: Naš mali dnevnik

Počalji od Troja taj Čet Sep 12, 2019 5:42 pm

Divna vijest - suprug je dobro i nalazi su mu bili dobri, samo sto su oni bezumi od doktora zaboravili da im je rekao da odlazi u inostranstvo, pa su ga zvali da mu kazu da su mu nalazi u redu. Eto, tolika briga ni oko cega. Sada mozemo odahnuti i nastaviti zivjeti zivot bas onako kako sam i zeljela.

Druga vijest - razmisljam da zauvijek prestanem da se druzim sa osobom koja je sa mnom isla u osnovnu i srednu skolu i na fakultet, a koja zivi u Londonu. Jednom sam se vec bila naljutila na nju i prekinula sve kontakte sa njom 15 godina. Oprostila sam joj i poslije smo se povremeno vidjale, ali mi je cesto padalo na pamet da nije neki covjek i da je odrzavati to “prijateljstvo” glupost. Opet sam dobila potvrdu istoga dva puta u zadnje dvije godine kada smo ja i suprug imali problema sa zdravljem. Natuknula sam joj da nesto nije u redu, a ona se nije potrudila ni da pita sta se desava. Zato zna poslati poruku kada slavi rodjendan da ce skupljati novac za dobrotvorne svrhe i da damo velikodusno. Jedino oko cega se jos kolebam u vezi s njom je da li da joj kazem sta mislim o njenom ponasanju ili da je otkacim bez ikakvog objasnjenja. Sa takvim prijateljima kome su potrebni neprijatelji, sto rekli englezi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16123
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu