Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vruća stolica

+18
Born to die
ThePoet
Ika
enigma_
male
Nymphadora
Kondor sa Anda
Maja
Virginija_Woolf
chegirl
ces@ric@
Miloš_88
Eurinome
polly88
Troja
Dora_Mar
Still_dreaming
pahuljica
22 posters

Strana 14 od 26 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Sledeći

Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Pon Jun 18, 2012 1:21 pm

4. Koja tvoja pesma misliš da te najbolje opisuje? Navedi celu pesmu ili nekoliko stihova, ako već nije postavljena na forum.
5. Šta tvoj dan mora da sadrži da bi na kraju dana mogao da kažeš da si zadovoljan?
6. Koju pesmu si najduže vremena vrteo, bio zaluđen njom, samo nju slušao danima? Pretpostavljam da postoji takva.
7. Od knjiga koje si pročitao, koja je ostavila najjači utisak na tebe i zbog čega?
8. Čaša je polupuna ili poluprazna?
9. Koju osobinu bi promenio kod sebe?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Pon Jun 18, 2012 8:40 pm

11. Sta te privlaci na forumu i sta je to sto je promijenilo tvoje misljenje?
12. Navedi jednu dobru i jednu losu stranu Zida?
13. Da li znas kuhati?
14. Koji je najbolji poklon koji ti neko moze pokloniti?
15. Sta nikad ne bi mogao studirati?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Miloš_88 Pon Jun 18, 2012 9:00 pm

1. Da li misliš da najbolji prijatelji znaju sve iako mislimo da ne znaju?
2. Da li bi se vratio u rodni grad u starosti?
3. Šta ti je najbitnije od fizičkog izgleda na devojci? U šta se zaljubiš?
4. Na koji način bi najvie voleo da s baviš engeskim jezikom kad završiš fakultet?
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Uto Jun 19, 2012 3:03 am

Still:

4. Koja tvoja pesma misliš da te najbolje opisuje? Navedi celu pesmu ili nekoliko stihova, ako već nije postavljena na forum.

Vrlo zanimljivo pitanje. Tek sa tvojim pitanjem sam shvatio da je svaka moja pesma u stvari samo jedan delić mene, nijedna me ne opisuje potpuno. Evo izdvojiću jedan deo iz jedne od mojih pesama na engleskom koja se zove Charmdom. Jeste na engleskom, ali mislim da jedina potpuno odgovara odgovoru na ovo pitanje:


Here my years wearing a yellow robe
And yet I have no face to prove it
Still hoping, awating and dreaming
Of the day when I discover
Saddened am I, but no reality will kill
Shielded by the very best of daydreams
The never ending wish to find the other path
To the realm where I meet

:)

5. Šta tvoj dan mora da sadrži da bi na kraju dana mogao da kažeš da si zadovoljan?
Zavisi. Nekada mi treba puno da bih bio zadovoljan, a nekada je dovoljna najmanja sitnica da me potpuno usreći. Nemam nekakve posebne rutine kojih se držim, pa će onda čitav dan da mi propadne ako ih ne pratim. Svaki dan manje-više organizujem drugačije, ne volim da se ponavljam. :)

6. Koju pesmu si najduže vremena vrteo, bio zaluđen njom, samo nju slušao danima? Pretpostavljam da postoji takva.
Kada sam se tek upoznavao s muzikom benda Nightwish, bio sam zaluđen apsolutno svakom pesmom i svaku sam slušao po nekoliko dana. Ali, mislim da je ova pobednik.



7. Od knjiga koje si pročitao, koja je ostavila najjači utisak na tebe i zbog čega?
Mislim da sam na to pitanja već odgovorio, ali mogu još malo da obrazložim. To su Zli dusi Dostojevskog. Na mene je prvo utisak ostavilo njegovo majstorstvo pri pisanju, kako uspeva da animira čitaoca konstantno iz strane u stranu. Dalje, znam da je prošao kroz sve to o čemu govori, pa to knjizi daje još veću težinu. Knjiga govori o lošoj društvenoj klimi koja je vladala u Rusiji u 19. veku, o tome da su nekakvi zli dusi, demoni zaposeli ljude, preispituju se ljudska duša i čovekove misli na više nivoa, a sve je to uklopljeno u savršenu priču. :)

8. Čaša je polupuna ili poluprazna?
Ja mislim da čovek ne može tokom čitavog života da bude isključivo optimista ili pesimista. Da si mi ovo pitanje postavio pre nekoliko meseci, verovatno bih odgovorio da je poluprazna. Ipak, sada u ovom trenutku, ona je za mene polupuna. Inače više naginjem optimizmu, mada sam imao i "pesimistične" faze. :)

9. Koju osobinu bi promenio kod sebe?
To što ponekad umem da budem previše grub prema osobama koje mi najviše znače. Ali, skoro uvek je za njihovo dobro. :) Umem ponekad da budem i previše sujetan, ali to prepoznam obično, pa ispravljam greške. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Uto Jun 19, 2012 3:18 am

cesarica:

11. Sta te privlaci na forumu i sta je to sto je promijenilo tvoje misljenje?
Privlači me to što ljudi nisu tu samo da bi ubili dokolicu, već ostavljaju deo sebe svaki put kad nešto postuju. Privlači me i to što se osećam lepo kad ovde provodim vreme i što mogu slobodno da se izrazim, pa čak i da se raspravljam s nekim ko misli drugačije, a da to ne pređe u svađu . Sviđa mi se što su svi manje-više otvoreni, izbor tema, sama zamisao i koncepcija foruma. :)

12. Navedi jednu dobru i jednu losu stranu Zida?
Ima više dobrih strana i mislim da sam ih naveo u prethodnom odgovoru. Što se tiče loše strane, još uvek nisam pronašao ništa što je bilo drastično loše da ja to primetim. Ponekad mi je samo žao što su neke teme pomalo zapostavljene, a o njima može dosta da se piše. Zato se trudim da neke od njih ponovo "vratim u život". :)

13. Da li znas kuhati?
Znam najosnovnije. Recimo da ne bih umro gladan ako bih bio prepušten sebi. :D I nije mi problem da povremeno naučim i po nešto novo da spremim... :)

14. Koji je najbolji poklon koji ti neko moze pokloniti?
Ljudi koji me dobro poznaju obično mi poklanjaju knjige, jer znaju šta bi mi se otprilike svidelo. U principu nije bitno šta je, bitno je da je odabrano s pažnjom. :)

15. Sta nikad ne bi mogao studirati?
Ništa povezano s tehnikom, hemijom, matematikom i fizikom... :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Uto Jun 19, 2012 3:28 am

miloš:

1. Da li misliš da najbolji prijatelji znaju sve iako mislimo da ne znaju?
Najbolji prijatelji obično znaju sve, a ono što im ne kažemo pretpostavljaju. A i te njihove pretpostavke, ako su nam stvarno najbolji prijatelji, u jednom trenutku ćemo ili potvrditi ili opovrgnuti. :)

2. Da li bi se vratio u rodni grad u starosti?
Znam zasigurno da sad ne bih nikako voleo da se vratim. U starosti ne mogu da tvrdim, ali ako se ne promenim drastično, mislim da za to nema realne šanse. :)

3. Šta ti je najbitnije od fizičkog izgleda na devojci? U šta se zaljubiš?
Uvek sam pričao da se ja zaljubljujem u mozak. I stvarno je tako. Ali, pošto me pitaš konkretno za fizički izgled, to je obično sam sklop lica, pokreti, osmeh i smeh. S obzirom na to da su sve devojke s kojima sam bio u vezi fizički izgledale drugačije, jasno je da nemam baš neki šablon. :)

4. Na koji način bi najvie voleo da s baviš engeskim jezikom kad završiš fakultet?
I na ovo pitanje sam, čini mi se, već odgovorio, ali evo da ponovim. Najviše bih voleo da budem profesor, a da se povremeno bavim prevođenjem. Voleo bih da prevodim poeziju, to mi je izazovnije od proze. Mada, videćemo još. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Čet Jun 21, 2012 12:18 am

10. Šta misliš, kakav prvi utisak obično imaju ljudi kad te upoznaju?
11. Da li si bar malo sujeveran? (da kucnem u drvo, pomeri se s mesta i sl.)
12. Šta najviše voliš da jedeš? Šta je za tebe specijalitet?
13. Organizovan ili haotičan? Nema srednjeg odgovora, izaberi onaj koji je bliži.
14. Opiši jedan trenutak u kom si se osećao presrećno, kao da je sve na svom mestu i kao da ništa ne treba da se menja.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Čet Jun 21, 2012 1:12 pm

Still:

10. Šta misliš, kakav prvi utisak obično imaju ljudi kad te upoznaju?
Neki su mi rekli da sam rezervisan i arogantan, a drugi opet da sam veseo i zabavan. Šta znam, kako ko. Ja bih se stavio negde u sredinu između ova dva. :)

11. Da li si bar malo sujeveran? (da kucnem u drvo, pomeri se s mesta i sl.)
Nisam, ali postoji nešto što često radim, a možda može da se shvati kao sujeverje: ne volim da govorim o stvarima, koje su mi manje-više bitne, dok nisam skoro potpuno siguran kako će sve ispasti na kraju. Ne znam zašto, mislim da će nešto da krene po zlu ako kažem. :)

12. Šta najviše voliš da jedeš? Šta je za tebe specijalitet?
Volim svašta, stvarno ne znam sad da odaberem :D Lazanje, iako ih je vrlo lako napraviti, smatram nekom vrstom specijaliteta valjda zato što ih izuzetno retko jedem. :) Mada, naravno, ne mogu da kažem da sam uvek za to da probam specijalitete u restoranima, za mene su to jela s kojima se previše eksperimentiše.

13. Organizovan ili haotičan? Nema srednjeg odgovora, izaberi onaj koji je bliži.
Hm, više haotičan. Pokušavam da organizujem sve, ali to se na kraju sve izjalovi i ja onda pratim neki čudan plan koji samo ja znam kako funkcioniše. Znam da je to već postalo pomalo kliše, ali ja volim svoj kreativni haos i svoju spontanost. :) Mada, imam ponekad i ispade organizovanosti, posebno ako sam u nekoj grupi gde treba nešto da se odredi ili da se podele zadaci. Tu preuzimam inicijativu i organizujem sve. :)

14. Opiši jedan trenutak u kom si se osećao presrećno, kao da je sve na svom mestu i kao da ništa ne treba da se menja.
Hah, bilo ih je više, a sve zbog osoba s kojima provodim dosta vremena. Skoro se u mom životu pojavila i jedna posebna osoba s kojom provodim sve više i više divnih trenutaka kojima ništa ne treba ni dodati ni oduzeti. :)

Nadam ste da vam se dopada ovo što ste saznali o meni. Rešio sam da sledeća osoba na vrućoj stolici bude ona koja poslednja postavi pitanja, a to je Still.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Čet Jun 21, 2012 1:16 pm

Pristajem. :)


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Troja Čet Jun 21, 2012 9:27 pm

1. Koliko je trajala tvoja najduza veza?
2. Sta te najvise privlaci kod partnerki: oci, struk, osmjeh, pamet...?
3. Zamisli da imas stvaralacke sposobnosti boga i zelis da napravis najljepsu zenu na planeti. Opisi kako bi ona izgledala.
4. Da si bog i mozes promijeniti bilo sta na zemlji kako god zamislis sta bi bile prve tri stvari koje bi promijenio (na primjer - ukinuo bolesti itd)?
5. Da li bi volio da budes vajar (ako bi imao talenta za takvo nesto)?
6. Kada bi se mogao baviti bilo kojim zanimanjem koje postoji na svijetu, sta bi bio tvoj omiljeni izbor (navedi prva tri zanimanja)?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Čet Jun 21, 2012 11:28 pm

Troja ::1. Koliko je trajala tvoja najduza veza?

Dve i po godine.

Troja ::2. Sta te najvise privlaci kod partnerki: oci, struk, osmjeh, pamet...?

Oči, osmeh i pamet.

Troja ::3. Zamisli da imas stvaralacke sposobnosti boga i zelis da napravis najljepsu zenu na planeti. Opisi kako bi ona izgledala.

Hm... Prvo crvenokosa. :) Plave oči, pune usne (ali ne previše, nego onako), jamice kad se smeje, gracioznost u pokretima (ne da hoda kao manekenka, nego da je jednostavno takva rođena da joj je u svakom pokretu prefinjenost - kao ona glavna glumica u filmu ‚‚Boja noći''), ambiciozna, ali ne po svaku cenu. Pametna, da mogu sa njom o svemu da pričam, ali umerena u razgovoru :D Kad priča, da se ne hvata nebitnih detalja, nego da se drži suštine. I da ume da pokaže ljubav na pravi način. :)

Troja ::4. Da si bog i mozes promijeniti bilo sta na zemlji kako god zamislis sta bi bile prve tri stvari koje bi promijenio (na primjer - ukinuo bolesti itd)?

Da, promenio bih to prvo. Ne bi bilo bolesti, ne bi bilo kriminala i ubistava i demokratija bi bila primenjivana u pravom smislu te reči.

Troja ::5. Da li bi volio da budes vajar (ako bi imao talenta za takvo nesto)?

Kako si lepo ubola pravo u centar. :) Voleo bih. To mi je bio omiljeni predmet u srednjoj školi i uvek sam uživao na tim časovima. Možda jednom odlučim da se bavim time kao hobijem. :) Nikad neću prežaliti što mi nije dato da ponesem kući reljef razapetog Isusa koji sam napravio i koji je bio moj najbolji vajarski rad.

Troja ::6. Kada bi se mogao baviti bilo kojim zanimanjem koje postoji na svijetu, sta bi bio tvoj omiljeni izbor (navedi prva tri zanimanja)?

Uređivanje enterijera, pisanje scenarija za film, lektor u izdavačkoj kući. Ne maštam previše o nekom poslu, držim se realnih mogućnosti, s obzirom na to da sam se pronašao u ovome što studiram.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od male Pet Jun 22, 2012 6:52 pm

Zar Stile nije bio? :jj:
Mhm, pitaću kasnije. Teško da mogu stići da se time bavim ovih 2-3 dana... :jj:
I, šta će ti demokratija? Ja bih to ukinuo i uveo tehnokratiju. Ne treba da se isto vrednuje glas pametnog i budale, jer smo zbog toga ovde i zaglavili! Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Pet Jun 22, 2012 10:01 pm

Bio sam, pre 9 meseci, sad idemo novi krug. Wink


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Kondor sa Anda Sre Jul 18, 2012 5:24 pm

1.Gde si Stille?

2.Tvoj stav o budizmu?

3.Čime se zanimaš ovih dana?

I da, apsolutno podržavam tvoj stav o demokratiji.
Kondor sa Anda
Kondor sa Anda
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1168
Muški Ovan Godina : 35
Datum upisa : 24.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Troja Sre Jul 18, 2012 8:06 pm

Evo da i ja postavim jos par pitanja.

7 Da li si vec poceo traziti posao?
8 Da li bi volio da dobijes posao u Beogradu ili negdje drugo?
9 Kada si kod roditelja, da li imas prilike da vidis svoju simpatiju? Spominjes u postovima, pa sam se pitala.
10 Kada pocnes da radis da li i dalje imas namjeru nastaviti sa Zidom?
11 Imas li u planu skoro zasnivanje porodice ili imas namjeru da prvo malo prozivis i mozda proputujes?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Sre Jul 18, 2012 9:32 pm

1. Koja je najromanticnija stvar koju ti je neko napravio?
2. Najromanticnija stvar koju si ti uradio ili rekao?
3. Koja je tvoja najcesca psovka?
4. Drzis li instrukcije iz neceg?
5. Primas li kakvu stipendiju?
6. Gdje i kako si upoznao svog najboljeg prijatelja?
7. Sta je ono sto je totalno razlicito kod tebe i tvog partnera?
8. Jesi li blizi sa ocem ili sa majkom?
9. Da li radis sve sam ili pustis da rade za tobom kad si kuci? (da ti namjeste krevet, operu sudje za tobom, ves...)
10. Koja DOMACA pjesma bi te najbolje opisala?


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Sre Jul 18, 2012 9:50 pm

1. Po tvom mišljenju, koja je najodvratnija ljudska navika?
2. Teorija ili praksa, šta više ceniš i šta je bitnije?
3. Da sad nađeš čarobnu lampu, koje tri želje bi tražio od Duha da ti ispuni?
4. Navedi bar 3 knjige za koje smatraš da je obavezno da ih svi pročitaju.
5. Jesi li opsesivno-kompulzivan tip osobe. Ako jesi, navedi neki primer.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Čet Jul 19, 2012 10:32 am

Kondor sa Anda ::1. Gde si Stille?

Evo u sobi. Malo odmaram, ali samo fizički.

Kondor sa Anda ::2. Tvoj stav o budizmu?

Nemam poseban stav. Svako veruje u ono što želi i čemu je naučen.

Kondor sa Anda ::3.Čime se zanimaš ovih dana?

Tražim neki privremeni posao dok ne završim fakultet.


Troja ::
7 Da li si vec poceo traziti posao?

Napisah gore, jesam. Ali ne u struci još uvek.

Troja ::8 Da li bi volio da dobijes posao u Beogradu ili negdje drugo?

U Beogradu ili negde u inostranstvu, mada je u inostranstvu teško da ja nađem posao u struci, jer mogu samo da predajem srpski strancima ili našima u inostranstvu.

Troja ::9 Kada si kod roditelja, da li imas prilike da vidis svoju simpatiju? Spominjes u postovima, pa sam se pitala.

Nemam prilike, osim preko skajpa. Samo kad smo u Bgd, viđamo se.

Troja ::10 Kada pocnes da radis da li i dalje imas namjeru nastaviti sa Zidom?

Naravno, što se tiče Zida, ništa se neće promeniti, osim što ću sigurno imati manje vremena za njega.

Troja ::11 Imas li u planu skoro zasnivanje porodice ili imas namjeru da prvo malo prozivis i mozda proputujes?

Nemam u planu. Ništa ne planiram. Uvek ću hteti da živim, ne da proživim, jer vezu i brak, ako su iz ljubavi, ne smatram zarobljavanjem, već uživanjem sa nekim srodnim ko ume sa tobom.



ces@ric@ ::1. Koja je najromanticnija stvar koju ti je neko napravio?

Nekoliko pesama je napisano za mene. love

ces@ric@ ::2. Najromanticnija stvar koju si ti uradio ili rekao?

Jedne sasvim obične večeri (nije mesec dana veze, nije godišnjica, nije rođendan), poređao sam svećice svuda po stanu i čekao na terasi da vidim kad će doći da ih upalim neposredno pred dolazak. Ispekao sam se na upaljač, ali sam uspeo sve da ih upalim i da iznenadim onoga kome je to bilo namenjeno.

ces@ric@ ::3. Koja je tvoja najcesca psovka?

Jbt! A idi u k.... Te dve su najčešće, ali ova druga je obično upućena nekoj stvari na koju udarim nogom ili nečemu što preturim sa stola, retko ljudima.

ces@ric@ ::4. Drzis li instrukcije iz neceg?

Ne još uvek, ali planiram da držim privatne časove.

ces@ric@ ::5. Primas li kakvu stipendiju?

Ne, moji nisu hteli da konkurišem za to, da posle ne bi vraćali. Lakše im bilo da oni snose sve troškove, iako je mnogo puta bilo sastavljanje kraja sa krajem.

ces@ric@ ::6. Gdje i kako si upoznao svog najboljeg prijatelja?

Na jednom drugom, baš malom forumu. Pročitao sam njen post i oduševio se i poslao joj pp. Čim sam kliknuo na ‚‚poslati'' video sam da ja imam pp. Poslali smo jedno drugom u isto vreme. I tako smo razmenili nekoliko pp-ova i prešli na msn, a nekoliko dana kasnije upoznali smo se i uživo. :)

ces@ric@ ::7. Sta je ono sto je totalno razlicito kod tebe i tvog partnera?

Ja bih da se sve završi odmah ili što pre, a druga strana bi da odmori, napravi pauzu i onda sve završi, dok ja ne mogu da se odmorim dok ne skinem to sa spiska. To je jedino oko čega se za sada koškamo i u čemu smo različiti, ili možda jedino što za sada primećujem.

ces@ric@ ::8. Jesi li blizi sa ocem ili sa majkom?

Mnogo sam bliži sa majkom.

ces@ric@ ::9. Da li radis sve sam ili pustis da rade za tobom kad si kuci? (da ti namjeste krevet, operu sudje za tobom, ves...)

U Bgd sam naučio da sve radim sam, ali kad odem kući, ne mogu da uradim ništa, jer me mama preduhitri. Samo što popijem kafu, ona grabi šolju i nosi da je pere. Pijem sok, a ona me pred kraj pita ‚‚Hoćeš li piti još iz te čaše da je operem ako nećeš.'' Ali krevet i održavanje higijene u sobi su moji. Često joj pomognem i oko sudova dok ona gleda seriju ili nešto posle večere, ne volim da vegetiram.

ces@ric@ ::10. Koja DOMACA pjesma bi te najbolje opisala?

Trebala si staviti bold, underline i italik i boju po izboru da slučajno ne odgovorim stranom. :buahahhaha: Možda Ana Stanić - Skrivanje. :)


ThePoetMaster ::1. Po tvom mišljenju, koja je najodvratnija ljudska navika?

Guranje nosa u stvari koje ih se ne tiču.

ThePoetMaster ::2. Teorija ili praksa, šta više ceniš i šta je bitnije?

O tome sam imao raspravu sa profesorom na samom ispitu. On je bio za praksu, ja za teoriju. Svestan da mogu da padnem ispit zbog toga, ja sam terao po svom. Po mom mišljenju, teorija je bitnija, jer je temelj, a građevina koja nema jak temelj osuđena je na to da se sruši.

ThePoetMaster ::3. Da sad nađeš čarobnu lampu, koje tri želje bi tražio od Duha da ti ispuni?

Da nađem posao u struci bez obzira na nezavršen fakultet. Da dobijem na lotou, ali taman toliko da sebi kupim stan i opremim ga. Da mi se odjednom u kući stvore sve knjige koje sam ikada pročitao i za koje sam pomislio da ću ih nekad pročitati. I to tvrdi povez sve! :D

ThePoetMaster ::4. Navedi bar 3 knjige za koje smatraš da je obavezno da ih svi pročitaju.

‚‚Na Drini ćuprija'', ‚‚Stranac'', ‚‚Zovem se Crveno'', ‚‚Majstor i Margarita'', ‚‚Ana Karenjina'', pripovetke Laze Lazarevića, ‚‚Proces'', ‚‚Znakovi pored puta'' itd.

ThePoetMaster ::5. Jesi li opsesivno-kompulzivan tip osobe. Ako jesi, navedi neki primer.

Ne, ali čini mi se da sam imao taj problem kad sam imao 12-13 godina.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Kondor sa Anda Čet Jul 19, 2012 11:49 am

1.Da li si pristalica tradicionalnog konzervativnog vaspitanja i društva ili si liberalnih shvatanja?

2.Da li si se nekad namerno trezan majmunisao, da vidiš reakcije ljudi oko sebe?

3.Ti beše studiraš srpski?

4.Hoćeš kupiti moju knjigu?
Kondor sa Anda
Kondor sa Anda
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1168
Muški Ovan Godina : 35
Datum upisa : 24.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Čet Jul 19, 2012 11:56 am

Kondor sa Anda ::1.Da li si pristalica tradicionalnog konzervativnog vaspitanja i društva ili si liberalnih shvatanja?

Uvek liberalno. :)

Kondor sa Anda ::2.Da li si se nekad namerno trezan majmunisao, da vidiš reakcije ljudi oko sebe?

Ja ne bih rekao majmunisao, nego kreveljio. Da, jesam.

Kondor sa Anda ::3.Ti beše studiraš srpski?

Da.

Kondor sa Anda ::4.Hoćeš kupiti moju knjigu?

Ne.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Still_dreaming Uto Jul 31, 2012 10:14 am

Vreme je da se stolica prepusti nekom drugom. I to odavno, samo sam ja zaboravio.

Cesarice, može li? :)


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Uto Jul 31, 2012 10:25 am

Moze :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ThePoet Uto Jul 31, 2012 11:58 am

1. Šta misliš, da se duša prenosi iz tela u telo, šta bi ti bila u prošlom životu?
2. Koji je tvoj neostvareni san?
3. Koja je tvoja omiljena životinja i zašto? Ima li u tome neka simbolika? A koju životinju ne voliš?
4. Šta bi izmenila na svom telu? Postoji li nešto što ti nije po volji?
5. Kad bi tebi dali mogućnost da organizuješ jednu državu, svoju Utopiju, kako bi je ti uredila? Šta bi ti bili prioriteti?


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od ces@ric@ Uto Jul 31, 2012 12:24 pm

ThePoetMaster ::1. Šta misliš, da se duša prenosi iz tela u telo, šta bi ti bila u prošlom životu?

Bas i ne razmisljam o tome, tako da si me zatekao. Mislim da bih bila ili neki naucnik ili neki vodja, ali uglavnom neko ko ima malo drukcije poglede na svoje vrijeme

ThePoetMaster ::2. Koji je tvoj neostvareni san?

Da postanem majka. Trenutno je neostvareni san, sto ne znaci da se nekad nece ostvariti, mada zasad to izgleda daleko i nemoguce. Samo jedan od neostvarenih snova, ima ih jos dosta, ali ovaj mi je prvi pao napamet.

ThePoetMaster ::3. Koja je tvoja omiljena životinja i zašto? Ima li u tome neka simbolika? A koju životinju ne voliš?

Pas. Jedina zivotinja s kojom mi se cini da mogu komunicirati, da me razumije i da osjeca. Pametna zivotinja, poslusna i prijatelj. Odana. Da li ima simbolike? A ne znam, ovo su razlozi zasto bas pas, pa ti zakljuci. No, inace nisam veliki ljubitelj zivotinja. Posebno ne volim i ne podnosim macke. Jezim ih se.

ThePoetMaster ::4. Šta bi izmenila na svom telu? Postoji li nešto što ti nije po volji?

Voljela bih da sam bar 10 cm niza.

ThePoetMaster ::5. Kad bi tebi dali mogućnost da organizuješ jednu državu, svoju Utopiju, kako bi je ti uredila? Šta bi ti bili prioriteti?

Zanimljiva su ti pitanja :) Vjerovatno ne bi bila demokratija, jer to po meni ne funkcionise najbolje. Vjerovatno neko socijalisticko uredjenje. Priroriteti bi mi bili omoguciti svima posao i platu, besplatno zdravstvo i skolovanje, jednakost u svakom slucaju.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Troja Sre Avg 01, 2012 7:10 am

Kada bi mogla da odes na odmor gdje god hoces, gdje bi zeljela da odes?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vruća stolica - Page 14 Empty Re: Vruća stolica

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 26 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu