Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Koju seriju trenutno pratite?

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole

Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja taj Čet Sep 06, 2018 8:24 am

Cardinal, kanadska kriminalistička serija o detektivskom paru koji istražuje slučaj djevojke koja je pogodjena u glavu metkom i koja je izgubila pamćenje. Serija mi se dopada, ali bih voljela da nisu uključili i mučenja i gnusne zločine.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15929
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Sep 22, 2018 9:56 am

unforgotten, odlična kriminalistička serija sa Nicolom Walker u glavnoj ulozi. Jedva čekam da vidim kako će se slučaj razriješiti. gamer1.gif Definitivno preporučujem.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od male taj Pon Okt 29, 2018 9:49 am

Most (Bron). Švedsko - Danska koprodukcija. Ima 4 serijala sa po 8-10 epizoda i svaki je priča za sebe sa istim glavnim likovima. Jako dobra triler-serija. Preporučujem.
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6157
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Ned Nov 04, 2018 10:24 am

Killing Eve ima osam epizoda, od kojih su prvih pet super, a zadnje tri bezvezne, kao da ih nije napisala ista osoba. Kraj totalno razočaravajući i ostavlja utisak da je sadržaj podredjen želji da se stvori zaplet koji omogućava snimanje nastavka serije.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Nov 07, 2018 12:44 am

Lucky Man sa Jamesom Nesbittom. Za sada odlična serija.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Nov 20, 2018 9:31 pm

Trenutno pratim dvije serije Code 37: Sex Crimes i Blindspot.

Code 37 je belgijska serija koju sam počela sticajem okolnosti pratiti od druge epizode. Ta epizoda mi se dopala, a naredne dvije nešto manje, pa nisam sigurna da ću odgledati seriju do kraja.

Najnovija sezona Blindspot serije je gledljiva kao i prethodne, ali mi se zapleti mnogo manje dopadaju. Dok je prije ekipa FBI bila složna i trudila se da ostvari iste ciljeve, sada su svi suprotstavljeni jedni drugima, a neki se čak i mrze. Dobro napravljena serija koja dokazuje da svaka serija koja se dugo snima mora na kraju izgubiti na kvalitetu ideja i zapleta.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Nov 30, 2018 9:32 pm

Vanity Fair, serija snimljena po romanu Williama Thackaray-a je odlično napravljena i vrlo gledljiva, ali su mi nekoliko glavnih likova jako išli na živce. Becky, glavni lik, mi se gadi sa svojim trčanjem za parama i manipulisanjem i beskrupuloznim iskorištavanjem svakoga. Amelia, lik koji joj je suprotstavljen, mi je opet previše mekana i čak glupa. Lijepi kostimi i interesantni zapleti, kao i istorijski period koji se opisuje, ali previše iskarikirani likovi.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Dec 03, 2018 10:15 am

Upravo odgledah seriju Strangers. Jako mi se dopala. Kriminalistička serija sa normalnim likovima, bez gadnih scena i previše iritirajućih likova. Interesantan zaplet i dobri glumci. Definitivno preporučujem.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11