Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Koju seriju trenutno pratite?

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 12 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od ces@ric@ taj Sre Jun 05, 2019 11:06 pm

Chernobyl - poslije GoT, preporucuju svugdje da se gleda ova mini-serija sa tematikom Cernobilske katastrofe. Ja sam pogledala drugu epizodu i dopada mi se. Posmatram to kao seriju, ne kao dokumnetarac koji mora biti zasnovan samo na cinjenicama. Dopada mi se to sto me tjera da citam o tom vise i da se informisem. Trebalo bi biti vise ovakvih serija

My mind is like my internet browser. I have 19 tabs open, 3 of them frozen and I have no idea where the music is coming from
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11870
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 12 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja taj Sub Jun 08, 2019 5:03 am

Proven Innocent, americka serija o advokatima koji se bave iskljucivo pokusajima da oslobode osudjenike za koje su sigurni da su nevini osudjeni. Prve dvije epizode su bile dosta lose, zapleti naivni, proces ponovnog sudjenja i istrage besmisleno lak i jednostavan, ali od trece epizode kao da je neko drugi preuzeo pisanje scenarija, te se serija znatno popravila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16002
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Nazad na vrh

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Dozvole ovog foruma: