Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Koju seriju trenutno pratite?

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Ići dole

Koju seriju trenutno pratite? - Page 13 Empty Re: Koju seriju trenutno pratite?

Počalji od Troja taj Pet Dec 27, 2019 11:10 am

Gledam seriju Traces. Ovo je kriminalisticka serija koja se desava u Skotskoj i govori o djevojci cija je majka ubijena dok je ona bila djevojcica. Ubica nikada nije otkriven. Po njenom povratku u rodno mjesto iznenada saznaje neke cinjenice koje bacaju novo svjetlo na majcino ubistvo. Odlicna serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16123
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Dec 28, 2019 10:41 am

Veceras sam odgledala prve dvije epizode serije Breaking Bad. Ova serija je jako nahvaljena, ali se meni nije ni malo dopala za sada i ne znam da li cu imati zivaca da je dalje gledam. Mnogo ruznih scena i nasilja, mracnih osjecanja koja vrlo lose uticu na moju psihu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Dec 30, 2019 9:17 am

Pocela sam gledati seriju The Trial of Christine Keeler o skandalu koji je uzdrmao Britaniju 60-tih godina dvadesetog stoljeca. Zasnovana na istinitim dogadjajima ovo je prica o skandalu koji je izbio kada se otkrilo da je Christine Keeler, djevojka sumnjivog morala, izlazila i sa ruskim ataseom i sa ministrom britanske vlade Profumom. U seriji glumi moj mezimac James Norton. Serija je dobro napravljena, ali bih voljela da ima vise hronologije i da nema Christininih komentara zbivanja protkanih kroz pricu. Bez obzira na ove manje nedostatke sigurna sam da ce mi ovo biti jedna od omiljenijih serija.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Čet Jan 02, 2020 11:00 am

Upravo odgledah prvu sezonu policijske serije Bankcroft. Serija je odlicno napravljena, gluma odlicna, ali mi je mucna jer je glavni lik iskvarena policajka koja uspjesno izbjegava pravdu i cak uspjeva dobiti unapredjenje na vrlo odgovoran posao u policiji. Sve sam se nadala da ce je uhvatiti i privesti pravdi, ali uzalud.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja Danas u 10:15 am

Preskocila sam dvije epizode Breaking Bad koje je suprug odgledao i prepricao mi i onda sam nastavila gledati seriju. Znatno se popravila, te sam sigurna da cu ostatak gledati sa uzivanjem. Nije uzalud da su je hvalili, ali je prvih nekoliko epizoda previse mracno i depresivno.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Nazad na vrh

Zid :: Umetnost :: Film :: Serije

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu