Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oni koji se ne zaboravljaju

4 posters

Ići dole

Oni koji se ne zaboravljaju Empty Oni koji se ne zaboravljaju

Počalji od Still_dreaming Sub Nov 26, 2011 3:19 pm


Osobe koje su bile tu kad smo prvi put želeli da dotaknemo nešto, da uhvatimo nešto čvrsto, najčvršće što možemo svojim malim prstima, osobe koje su nam pružile svoj prst i dok smo mi još uvek bili nesvesni koliko smo sigurni uz njih, dale nam znak da će biti tu. Osobe koje su nas čuvale i pazile dok još nismo umeli da pazimo na sebe. One osobe koje su nas bodrile i umele da zagrle u trenutku kad nam je zagrljaj potreban. Oni ljudi koji su nas sačekali i dočekali, bili i otišli uskrativši nam svoje prisustvo, jer je tako moralo. Svi oni koji su nekad, u trenucima nama važnim, bili tu.

Koga nikad nećete zaboraviti?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oni koji se ne zaboravljaju Empty Re: Oni koji se ne zaboravljaju

Počalji od Troja Ned Nov 27, 2011 9:07 am

Nikada necu zaboraviti svoje roditelje, brata i supruga. Oni su bili tu kada mi je trebalo i pruzali svesrdnu podrsku. Cak i ako nekada nisu postupili onako kako sam ja to zeljela i nadala se nije to bilo iz bilo kakve zle namjere. Takodje cu se uvijek sjecati i nekoliko prijatelja i rodjaka koji su mi bili velika podrska u zivotu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oni koji se ne zaboravljaju Empty Re: Oni koji se ne zaboravljaju

Počalji od enigma_ Pon Dec 05, 2011 7:37 pm

Majka Radu, koju jedva čekam da vidim givenheart Svakog dana je čujem a viđam bar jednom mesečno.
Inače to je ženica koja je imala moje godine kad me uzela na čuvanje.Odnegovala me, vaspitala i bila prava majka, koja isprati i dočeka, sasluša, posavetuje i sad ovako matora umem da je pitam šta da radim.
Kako nju, tako kompletno celu tu porodicu, koju maximalno uvažavam, jer su zaista bili i jesu moja porodica.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oni koji se ne zaboravljaju Empty Re: Oni koji se ne zaboravljaju

Počalji od Troja Uto Dec 06, 2011 5:50 am

Nikada necu zaboraviti svoju prvu seficu u Engleskoj koja mi je bila divan prijatelj i mentor i koja me naucila mnogo cemu. Pokoj joj dusi, bila je divna zena.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oni koji se ne zaboravljaju Empty Re: Oni koji se ne zaboravljaju

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 16, 2013 2:31 pm

Nikad neću zaboraviti svoju prvu ljubav koja se tragično završila, a bilo je sve tako naivno.

Nikad neću zaboraviti svog dedu sa tatine strane koji je onako nepokretan uspao da mi ulepša detinjstvo. Ko zna da li bih ga se i sećao da nije uvek bio na 2-3 mesta otkad ja znam za sebe. Jednostavno je uramio sebe u ta tri okruženja i neće biti zaboravljen.

Nikad neću zaboraviti svoju babu sa tatine strane. Njene psovke, vikanja, ugađanja kad god mama neće da mi ugodi. ‚‚Spremiću mu ja, radi ti svoj pos'o.'' Neću zaboraviti igranja mice sa njom, igranja sa koncem zamršenim u prstima (ne znam kako se zove ta igra), kad ja nisam umeo više od 2 poteza da uradim kako treba, mog pomaganja (za mene igranja) njoj oko ispredanja vune i umotavanja oko stolice okrenute naopako. Neću zaboraviti sve one dane njene bolesti, kad sam u početku bežao, a posle ostajao jedni sa njom uveče da je čuvam, kad svi moji odu negde. Čak i bolesna ponavljala je njenu stalnu frazu: ‚‚Šta me ljubiš k'o Đurića mlada!'' (mlada koja se sa istim gostima pozdravljala nekoliko puta).

Nikad neću zaboraviti svog dedu sa mamine strane, koga smo se svi mi unuci plašili pomalo. Bio je veliki autoritet. Na svih trojicu je bio ponosan, ali samo sam ja umeo mirno da sedim sa njim i slušam njegove monologe o životu, kako i šta treba, čega da sa čuvam, šta da radim. Naročito mi je draga njegova priča o drvetu koje je zasadio kad je imao 7 godina i koje mi je pokazao.

Nikad neću zaboraviti ni babu sa mamine strane, ali ne bih u ovom postu da pričam i o živima. Čisto da pomenem, da ne bude diskriminisana.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oni koji se ne zaboravljaju Empty Re: Oni koji se ne zaboravljaju

Počalji od Ivana_ Pet Sep 18, 2015 3:43 am

... Nikad neću zaboraviti svog tatu. Njegov smeh, tople plave oči, optimizam, dar za matematiku, inteligenciju, pritajenu dobrotu i emotivnost. Njegov smisao za humor, imitacije, njegove kreacije, njegovo kuvanje, njegovo oblačenje mene kao deteta, provale, priče iz vojske, ma sve. Jako mi nedostaje u životu i pomisao da je mogao da ostari sa mamom kao većina parova me baš rastužuje. Svaki dan kad se budim prva je misao, i kad ležem poslednja. Mnogo mi je žao tata.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Oni koji se ne zaboravljaju Empty Re: Oni koji se ne zaboravljaju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu