Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vam smeta kod žena?

+5
Troja
male
enigma_
ces@ric@
Still_dreaming
9 posters

Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Still_dreaming Pet Dec 23, 2011 1:18 pm


Razlike u ponašanju između polova su očigledne. Neke prihvatamo, a neke nikako ne možemo.


Šta vam smeta kod žena?
Šta ne možete da prihvatite, odnosno da razumete?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od ces@ric@ Pet Dec 23, 2011 1:30 pm

To sto zene analiziraju svaku rijec, svaki postupak, sto odmah u glavi sastave pricu, to mi smeta.
No, mogu i prihvatiti i razumjeti, ipak sam zena :P


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od enigma_ Pet Dec 23, 2011 8:20 pm

To sto zene analiziraju svaku rijec, svaki postupak, sto odmah u glavi sastave pricu, to mi smeta.

Ja sam ovakva i to samo sa muškarcima.Drugačije sa njima ne mogu.Dok sastav neke priče ne baš toliko često, ali da analiziram svaku reč, to da.

Inače, meni smeta kod žena što se dive same sebi i što dozvoljavaju muškarcima da manipulišu sa njima, pa se zagube (naravno ne sve)
Mnogo mi smeta kad je žena izveštačena. Razumem da nekada mora, ali da konstanto neko bude nešto što nije, to mi baš smeta.
Mislim da su muškarci doprineli da žene budu takve, jer su oni jelte " superiorni rod "
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od male Pet Dec 23, 2011 8:23 pm

Muškarci jesu superioran rod! Mad
Kod žena mi smeta što pokušavaju da misle. Onda te misli krenu da prezentiraju. Strašno... Surprised
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Troja Sub Dec 24, 2011 7:02 am

Kod zena mi smeta kada se porede sa drugima i ne mogu da ostvare fine odnose sa onim zenama za koje misle da su im konkurencija u bilo kom pogledu. Dok mogu shvatiti da je nekada tesko biti nasmijan i srdacan prema nekom ko vam je direktno suprotstavljen, ne mogu shvatiti ni prihvatiti potrebu nekih zena da dopuste da zavist i zloba u potpunosti preovladaju i upravljaju njihovim ponasanjem (Liz, ovo se na tebe odnosi :D ).
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Dzangrizava Pon Mar 04, 2013 8:48 am

Ma sto od jedan pogled upucen, naravno sa muske strane, naprave celu pricu Rolling Eyes a jos i da je nesto rekao mo's misliti ,potrosise celu knjigu :ahda: .Smeta mi sto vecina zena mnogo prica, znaci nekad sticem utisak da imaju strah ako zacute na trenutak da nikad vise nece progovoriti :ahda: .I jos udate zene ,ne sve ,ali vecina njih govore uzasne stvari o svojim muzevima i to bez pardona ne obazirujuci se ni na koga ,pa se onda zapitam ako ima takvo misljnje o svom izabraniku zasto uopste i zivi sa njim, nije mi jasno. :ahda:

Nego je l ovo tema iskljucivo muskrci da odgovaraju ili mozemo i mi ? viannen_39.gif
Dzangrizava
Dzangrizava
Početnik
Početnik

Broj poruka : 51
Ženski Lokacija : Dzangrizgrad
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od ms.k Pet Okt 10, 2014 10:22 am

Brushalteri .. Rolling Eyes .. stvarno ne znam što će im .. :jj: .. steže, sapinje, žulja, ... Rolling Eyes .. ma katastrofa .. :facepalm:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Troja Ned Okt 12, 2014 3:04 am

...dug i opak jezik...
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Ivana_ Pet Jun 12, 2015 12:38 am

Smeta mi plitkost. Optrećenost bezveznim stvarima. Ne volim kad je žena neuredna - sa crnim ispod noktiju ili s pola laka, masne kose, nečiste odeće.
Smeta mi podmuklost koja je iskonska ženska i tu nema dalje.
Zavist i ljubomora. Tračarenje.
Smeta mi što su neke žene zavisne od muškaraca. Jako mi to smeta. I nije mi jasno, ne mogu to da svarim.
Smeta mi kad žena trpi maltretiranje bez obzira na sve, kad je žrtva, i kad tu ulogu iz nekog, meni nejasnog razloga, ne želi da promeni.
Ne volim preke, oštre i stroge žene. Ne volim krute, previše pedantne i moralistkinje.
Otrovni pogledi. Veštački osmesi. Usiljena ljubaznost.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od ces@ric@ Pet Jun 12, 2015 1:16 am

Pretvaranje, pretjerano davanje komplimenata - "Jao, pa kako ti imas lijepe oci. Prekrasne, prava si ljepotica. " okrece se nekom drugom "Zar nema divne oci? Prava lutkica. Pogledaj samo, ma ona je meni sva slatka! I kako je fino uparila torbicu i cipele!". Stojim pored tebe, obracaj se meni! I ovim mi dokazujes da si me upravo odmjerila od glave do pete. Niti djeluje iskreno, niti znam da uzvratim.

A onda malo zatim se ta ista zena pozali na mene nekom, meni iza ledja. Ma mrs! Koja zenska dovlicnost!

Ono ponasanje nezasticene guske. "Dodji, ubij pauka u mojoj sobi!". Nakon toga muskarac dodje, on je sad kao heroj i ubije ili istjera pauka iz sobe. Nakon toga slijedi "Jao, kako se ja toga bojim. Jao, necu ja moci veceras ovdje da spavam. Uh, fuj. Ah, evo ga opet. A-aaa! (pocinje da histericno skace po sobi uz povike). Uh, sto sam se uplasila!" Najgore sto mi se cini da se skoro svi muskarci upravo na to pale.
Moja kolegica nedavno, na pauzi, pusi cigaretu i prodje oko nje (nas) osa. Pocela je ko ludjakinja da bjezi u krug i vristi. Mi ostali smo je najprije zbunjeno gledali, pa smo prasli u smijeh.
Ili pozvala me kod sebe i u neka doba zove "Jao, rezala sam luk i posijekla se. Nece krv da stane!" Posjekotina nije bila nista strasno, ali je u medjuvremenu pozvala jos jednog kolegu, koji je u panici (mislio je da ce izgubiti prst) dosao do nje.

I ono sto me najvise nervira je tracanje, potreba da se prenese informacija svima. Opet ova kolegica. Prosle sedmice je moj brat bio na infuziji. Ona me je pitala jesam li se cula s njim i kako je. Posto se njih dvoje druze, prenijela sam joj informaciju. Ona je nakon toga isla od kolege do kolege i "Jesi li cuo sta se desilo Shahbazzu?". U roku od 5 minuta svi su znali, mada nisam planirala nikom govoriti.




"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od bogosavljevic85 Pon Dec 21, 2015 1:34 pm

Ljudi doslo je vreme da moramo da biramo sa kojom devojkom izlazimo inace ce nam ode bogatstvo....doslo je to vreme da nam devojke trose bogatstvo na njihove cigare...zamislite sada da ste skupili 300-400 din za neke vase potrebe i samo odjednom gledate u novcanik gde su pare,a para nema devojka potrosila na cigare..sta je sustina mrzim devojke koje konzumiraju cigare...

bogosavljevic85
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 3
Muški Datum upisa : 21.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Ivana_ Uto Dec 22, 2015 3:33 am

Hahahahhahahaha ja ne pušim. Lol :D

Mada i meni smeta kada se oko ženskih prelepih obrisa lica, kose i tela širi oblačina nikotina. Ali, ponekad zapalim. Da ispadnem džek :D :D :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od bogosavljevic85 Uto Dec 22, 2015 4:38 am

Zavisi kako ko mene strasno nerviraju devojke koje puse....

bogosavljevic85
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 3
Muški Datum upisa : 21.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Ivana_ Uto Dec 22, 2015 4:39 am

Pa i jeste ružno ići ulicom i dimiti ... Ok je negde u prostoriji, klub, kuća i to ... :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od ces@ric@ Uto Dec 22, 2015 8:58 am

bogosavljevic85 ::Ljudi doslo je vreme da moramo da biramo sa kojom devojkom izlazimo inace ce nam ode bogatstvo....doslo je to vreme da nam devojke trose bogatstvo na njihove cigare...zamislite sada da ste skupili 300-400 din za neke vase potrebe i samo odjednom gledate u novcanik gde su pare,a para nema devojka potrosila na cigare..sta je sustina mrzim devojke koje konzumiraju cigare...

Ovo se ne bi trebalo odnositi samo na djevojke. Generalno, ako neka osoba pusi onda treba i da sama placa za te cigarete. Zasto joj kupujes cigarete? Ako imate zajednicki budzet, a samo ona pusi, u taj budzet ne bi trebale da ulaze pare za njen porok. To je njen porok i nek ona na to trosi svoju ustedjevinu.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od bogosavljevic85 Uto Dec 22, 2015 9:14 am

Ma ja nemam devojku nego pricam iz vidjenja moj drug ima problema...inace sam nepusac..

bogosavljevic85
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 3
Muški Datum upisa : 21.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od male Sre Dec 23, 2015 8:04 am

bogosavljevic85 ::Ma ja nemam devojku nego pricam iz vidjenja moj drug ima problema
To mu dođe kao onaj vic:
Sede Mujo i Haso u kafani i zapili se, pa je razgovor skrenuo na temu seksa. Slušali oni kako ekipa za susednim stolom priča o svojim podvizima u krevetu, a Muji sve neprijatno pa crveni.
Hasi postalo sumnjivo, pa upita Muju:
- Jel', Mujo, jes' ti opalio koju žensku dosad?
Mujo se snuždi:
- Nisam baš, al' kažu mi da je pravo dobro!
Haso ga pita:
-  Pa ko ti je prič'o?
- Jedan, ne znaš ga ti, al je gled'o pa zna!
:D
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vam smeta kod žena? Empty Re: Šta vam smeta kod žena?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu