Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši trenuci na Zidu

+3
Maja
Troja
Still_dreaming
7 posters

Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 15, 2012 12:12 pm


Ja sam na oviom forumu uz sve vas imao toliko lepih trenutaka da više ne znam ni sam da ih nabrojim. Ali osećanja vezana za osobe koje su te trenutke učinile takvim kakvi jesu su konstantna i ne blede. Nekima još ni oči nisam video, ni ruku stisnuo, niti ih uživo zagrlio, a opet sam jedne od najlepših trenutaka proživeo s njima.



Koji su vaši najlepši trenuci na Zidu?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 15, 2012 2:59 pm

Moji najlepši trenuci su bili sa Majom. Uvek je znala kako da mi se obrati kad nisam dobro i kako da me oraspoloži (ako se dam oraspoložiti).

Zatim kad je Eurinome pitala ima li neka tema da mi se zahvali što je nastao Zid.

maletovo i enigmino ‚‚svađanje'' je uvek uspevalo da me nasmeje.

pahuljicine priče za lep dan, kad je odlučila da me malo odmeni u toj temi. :tiktak:

Majina, Ikina, enigmina, pahuljicina i Trojina kafa u Utopiji. :zagrljaj:

Svaki put kad vidim post u Književnosti, obradujem se.

Sigurnost koju sam imao kad su tu Maja, Teixos i polly...

Svaki Dorin post u kome postavi fotografiju (njen ukus mi se najviše dopada) i autorske fotografiuje Ike i amaranth.

Virginijine i Nymphadorine reči u ozbiljnijim temama.

Svaki put kad vidim da su Nelly i hermina dolazile i ostavile trag za sobom.

Svaka nova dobra tema mi je izazivala osmeh.

U stvari, bio sam srećan što je svako od vas tu kad bi na neki svoj poseban način pomogao i doprineo da ovo mesto bude bolje i lepše.




Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Troja Ned Jan 15, 2012 9:36 pm

Moji najljepsi trenuci na Zidu su bili kada sam ga tek otkrila i polako ispunjavala teme koje su me odusevljavale: psihologija, prijateljstvo, ljubav... upoznajuci pri tom ljude koji su tu bili prije mene i ostavili traga: catwoman, nexstosic, still...

Bila sam veoma sretna kada mi se enigma obratila privatnom porukom i kada smo razmijenile neke informacije i izvan granica Zida. Bila sam vrlo dirnuta kada sam se zalila na svoje probleme sa prestankom pusenja i dobila poruke podrske od nekoliko clanova Zida, kao i neke korisne prijedloge o novitetima tehnologije koji bi trebali pomoci da se lakse okrenu ledja tom velikom zlu (hvala vam svima na tome).

Uzivala sam kada sam prvi put proglasena najaktivnijim clanom, kao i uvijek kada je na Zidu bilo vrlo zivo i kada su clanovi imali vrlo zivu raspravu na Utopiji.

Svaki put kada se otvori neka tema koja mi je bliska i zelim da pisem odgovore na tu temu bila sam sretna.

Uzivala sam gledajuci prelijepe fotografije koje su postavljene na "Crno-bijeloj fotografiji", a i ostalim srodnim temama.

Uzivala sam kada god sam se sprijateljila i razmijenila privatne poruke sa clanovima Zida: Eurinome, Pahuljica, Dora Mar, Nymphadora, Male...

Hvala vam svima na nasem divnom druzenju.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Maja Ned Jan 15, 2012 10:50 pm

Still_dreaming ::Moji najlepši trenuci su bili sa Majom. Uvek je znala kako da mi se obrati kad nisam dobro i kako da me oraspoloži (ako se dam oraspoložiti).

:žb:

I meni su najlepši trenuci bili sa tobom, srećo. givenheart

Pored toga uživala sam u muzici koju su postavljali polly, Troja, amy, Bult (bilo bi lepo da to radi češće), Dora...i mnogi drugi, ali moj ukus se najviše poklapa sa njihovim. Stilla ovde izostavljam, jer je svaka pesma koju postavi odraz onoga kako se oseća u tom trenutku, i moje emocije su uvek drugačije kad to slušam.. (razumećeš šta sam htela da kažem)

Uh, trenuci sa che su nezaboravni :D kao i čitanje prepiski maleta i enigme. (samo da znate da je ovaj smajli :fight: postavljen samo zbog vas dvoje, na moju preporuku) :D

Pahuljicine reči i fotografije, Dorine fotografije koje su fenomenalne, Ikina pozitivna energija, Miloš i njegovo čokoladno mleko, Eki koja uvek nedostaje, kao i mnogi drugi koji na žalost slabo dolaze...sve to čini ovo mesto posebnim, i uživam u svakom kutku Zida.

:tiktak:

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od male Ned Jan 15, 2012 11:02 pm

Hvala Majo. Izgleda da sam opet oterao Ukrštenicu, ali vratiće se. Valjda. Dosadno mi je bez nje i njenog sina koji se ženi. :D
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Maja Ned Jan 15, 2012 11:05 pm

Ma naravno da će da se vrati, ona je deo Zida, a bogami i njen Vilotić ali posredno, ne znajući. :D

enigma_ givenheart

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Nelly Pon Jan 16, 2012 5:00 am


Still_dreaming ::Svaki put kad vidim da su Nelly i hermina dolazile i ostavile trag za sobom.

Ovo su trenuci koje vredi pomenuti. Kada neko primeti da postojis, da si bio tu i pomene te. Hvala Still.


Lepi trenuci su kada dodjem u sred noci i pisem bez opterecenja i bez straha da cu biti pogresno shvacena.
Osecaj slobode i osecaj da ipak pripadas.
givenheart
Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od enigma_ Pon Jan 16, 2012 9:40 am

Hvala Majo, Troja givenheart

Već pola sata razmišlajm i ne mogu da izdvojim neki trenutak koji me posebno obradovao.
Radovala sam se svakom novom članu, svakom postu koji me nasmejao, a ima ih dosta. :)
Čitajući Vas, mnogo toga sam naučila, mnogo puta se vratila u svoje dvadeste i često se ponašala tako ovde, što baš nije primerno :D
Sećam se kad se Troja pojavila, mislim da je tada Zid "živnuo", ponekad sam se (nesvesno) takmičila sa Trojom u broju postova, naravno nisam uspela da je stignem.
Mislim da smo svi mi išli za njom givenheart
Onda moja Cesarica, koja je uvek tu, družimo se ovako nekih 3-4 godina, zar to nije prelepo givenheart
Naravno Still i sa njim se ovako družim nekih 4 godina givenheart
Ne bih da ispadne da nekoga izdvajam, ovo dvoje znam baš dugooo i uvek se obradujem kao malo dete kad ih vidim ovde givenheart
Zanesenu retko srećem i kad god je vidim, meni je u glavi njen pp koji nikada neću zaboraviti.
Imala sam neki problem, umela je da mi priđe kao niko.Sećam se i Trojinog pp-a, odgovorila sam joj kratko, ali taj pp sam ko zna koliko puta čitala.Svaka reč odmerena,a ja u grču da l nisam pogrešila, jer su me Vilotići (mađi) napali za nešto %-) naravno to se ispravilo i nisam bila kriva, već je njima došlo tako :krstivoje:
Kuckajući sada, prolazi mi kroz glavu Bir fest i naša Čehoslava, koja je jedva čekala da dođe za Beograd i svi su je zeznuli od društva, tu se naša Maja organizovala (iako je tada baš ispitni rok) i bila sa njom.
Možda je to trenutak gde sam se baš obradovala :)


Jaojjjjjjjj, pa kako da "ovog manipulanta" ne spomenem, koji me milion puta nasmejao :fight: No ja ne pričam sa njim o5 :ljutt:

p.s. nadam se da nisam 'omašila' temu,ako jesam, emocije su krive, ne ja :sorry:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Troja Pon Jan 16, 2012 9:54 am

Nelly :: Ovo su trenuci koje vredi pomenuti. Kada neko primeti da postojis, da si bio tu i pomene te.

Divno receno, Nelly. I ja se slazem da je to posebno dirljivo kada ljudi koje i ne poznajes licno primjecuju kada te nema, pitaju se sta je sa tobom, i raduju se kada se ponovo pojavis.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od ms.k Ned Okt 26, 2014 1:29 pm

Trojini i Miloševi postovi u U ovom trenutku ..

Ivanini '..LikeABaby..JakeSully..' momenti ..

Makijevi komentari na šta/koga god .. nedostaju mi njegove svađe sa Enigmom i Enigma generalno ..

Večeri sa Ces i Ikom u Utopiji .. nedostaju mi Majina posluženja u Utopiji ..

Polly.ni PP.ovi ..

Elajzini postovi generalno .. nedostaju mi .. uglavnom zato što sve što kaže zvuči milozvučno i ko da mi priča neku uspavanku/bajku .. i sva mi je slastna i topla ..

Konstruktivna rasprava sa Poetom ..

Ćutanje u noćima/jutrima sa Stilom (i prije no što sam se registrovala) ..
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepši trenuci na Zidu Empty Re: Najlepši trenuci na Zidu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu