Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

+2
Troja
Still_dreaming
6 posters

Zid :: Umetnost :: Muzika

Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 15, 2012 12:13 pm


Mnogi od vas su mi otkrili toliko dobrih pesama, a samim tim me i naveli da istražujem dalje i nalazim još dobrih pesama od istog izvođača. Obično je pesma koju vezujem za nekog člana Zida ona pesma koju sam prvi put video i čuo u njegovom postu. Svaki sledeći put me ta pesma podseti na tu osobu. Da li se to i vama dešava?


Koje pesme vas podsećaju ne neke članove Zida?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Still_dreaming Ned Jan 15, 2012 3:27 pm

Kao što sam rekao, obično je to pesma koju sam prvi put video i čuo u nečijem postu.

Na zanesenu me podseća Texas - I'll see it trough (tu pesmu je poslala na jednom od prvih takmičenja). To je bio moj prvi dodir sa njenim muzičkim ukusom. givenheart




Na Maju me podseća svaka pesma od Muse i Hurts. Pesma Tears from the moon, Now that I found you i mnoge druge... givenheart A pesma koju ja pevam njoj je:




Pesma koja me podseća na Nyphadoru je You don't fool me od Queen-a. To je jednom poslala na takmičenje - znao sam pesmu i ranije, ali ju je ona povratila u život, jer sam zaboravio na nju. givenheart




Na che me podsećaju The Frajle - Štiklice. Pustila jednom u kafanici, pa mi se svidelo. :) I Dino Merlin - Undo. smajli-a095.gif




Na Troju me podseća Coldplay - Paradise. smajli-a095.gif



A na polly me podseća jedna pesma koja mi i posle bezbroj puta slušanja izgleda uvek sveže i novo. Quasarr - Ti givenheart



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Troja Ned Jan 15, 2012 9:22 pm

Na Stilla me podsjeca pjesma Apres Moi od Petera Gabriela. On je nije postavio, ali je rekao da mu se toliko dopala da je odlucio da posveti malo vise vremena slusanju Petera Gabriela.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Still_dreaming Uto Jul 10, 2012 9:24 am

Upravo slušam Stinga i pesma ‚‚All this time'' me je podsetila na Doru, jer ju je ona postavila u temu posvećenu Stingu. :) I uvek me podseti. givenheart



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Dora_Mar Pet Jul 13, 2012 8:36 pm



Na Stilla :) Uvjek kad čujem neku pjesmu od njih podsjeti me na Stilla :) givenheart
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od polly88 Pet Avg 10, 2012 4:09 am

Lijepo je to kad se sjetiš nekoga čim čuješ pjesmu :) A lijepo je i kad saznaš da netko misli na tebe svaki put kad čuje neku određenu pjesmu. Ja sam oduvijek povezivala ljude i događaje s pjesmama pa tako i sada na Zidu...

Still
Hurts - "Wonderful Life"
Ne znam zašto baš ta pjesma. Općenito me Hurts uvijek podsjeti na Stilla, ali ova pjesma posebno; svaki put kad ju čujem na radiju ili televiziji ili kada slučajno naletim na nju na YouTubeu ili kada ju netko od mojih prijatelja objavi na Facebooku... uvijek se sjetim Stilla :)




Maja
dEUS - "Keep You Close" i svaka pjesma Jeffa Buckleyja givenheart
Majin muzički ukus jako mi se sviđa, najbliži je onome što slušam i nikada neću zaboraviti da sam upravo zahvaljujući njoj "otkrila" Buckleyja. Zato je se uvijek sjetim kad ga slušam. No ipak sam izdvojila pjesmu "Keep You Close" grupe dEUS. Maja ju je jednom poslala na takmičenje i od tad uvijek pomislim na nju kad ju slušam :)




Cesarica
Andrea Bocelli feat. Giorgia - "Vivo per lei"
Već sam u nekoj muzičkoj temi izdvojila ovu pjesmu koju je jednom prilikom Cesarica postavila u Uživajmo zajedno. Prekrasna pjesma koja je nažalost slabo zastupljena u medijima, ali ja ju svejedno dosta često slušam :)




Nymphadora
Tiamat - "For Her Pleasure"
Ne poznajem baš Nymphadorin muzički ukus. Ovu je pjesmu jednom poslala na takmičenje (i onda zaboravila glasati), a meni se posebno svidjela, toliko da sam istražila čitavu Tiamat diskografiju :)




Eurinome
Johnny Cash - "Hurt"
Eurinome sluša dosta toga što i ja volim. Kada sam otvorila temu o Cashu, Eurinome je bila prva koja je ostavila post, i to baš pjesmu "Hurt" :)




Chegirl
Chris Cornell - "Billie Jean"
Sjećam se da je Che jednom prilikom postavila ovu pjesmu i rekla da ju je oduševila, a onda sam ju i ja morala poslušati i jako mi svidjela :)




Amaranth
Nightwish - "Amaranth"
Ovdje ne treba trošiti riječi. Svi znaju da Amaranth voli Nightwish, a naziv pjesme sve govori :D



Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Still_dreaming Uto Okt 23, 2012 11:41 am

Na ovaj poseban datum, moram da izvojim još neke pesme koje me podsećaju na Maju. givenheart













Ovo jeste pesme u kojoj se ja pronalazim, ali me uvek podseti i na Maju zbog Buvija. givenheart





I ima ih još dosta, ali ovih sam se sad setio. smajli-big_hug


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Maja Uto Okt 23, 2012 10:02 pm

Ima mnogo pesama koje me podsećaju na Stilla givenheart ali tri su se nekako izdvojile..

Prva me podseća na najlepšu Novu godinu posle mnooogo vremena, i naš ples u ponoć.. :dancing:



Ista noć i ne samo to.. givenheart



Uvek kad čujem ovu pesmu pomislim na mog najbliskijeg prijatelja, nekako se čarobno pojavila u mom životu, kao i on. :tiktak:




Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Still_dreaming Ned Feb 17, 2013 2:06 pm

Ova pesma me podseća na polly. Znao sam je od ranije, ali ju je polly osvežila poslavši je na takmičenje. givenheart



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od ces@ric@ Ned Feb 17, 2013 10:51 pm

Na Stilla:


Ovu znam da mu je jedna od drazih Gibonnijevih :)


Ne znam da li je uopce voli, ali me nesto asocira na njega.


:buahahhaha: Ovo je slao na drugom forumu i to mi je ostalo u sjecanju, posto dugo nisam cula tu pjesmu :)

I inace kad vidim ili cujem Nelly Furtado, Stil mi je prva asocijacija :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Still_dreaming Sub Sep 28, 2013 1:17 pm

Sad mi iskočila kao predlog i morao sam da je pustim. Uvek me podseti na Maju. Onih savršenih 29 sekundi: 1:15 - 1:44. givenheart 



It's never too late to turn it back around
Yeah I know you can
Don't bury your demons deep in the ground
When it all falls down
The only way is up, up, up
The only way is up, up


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Still_dreaming Sub Nov 16, 2013 1:19 pm

Na Teixosa me uvek podseti ova pesma. smajli-a095.gif 



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pesma koja me podseća na nekog člana Zida Empty Re: Pesma koja me podseća na nekog člana Zida

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Muzika

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu