Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Najtužniji filmovi

Zid :: Umetnost :: Film

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Najtužniji filmovi

Počalji od Still_dreaming taj Pon Feb 13, 2012 4:02 am

Sigurno postoje filmovi čija vas je priča navela da zaplačete i da nakon završetka filma ne možete da prestanete da razmišljate o tome.

Koji su najtužniji filmovi koje ste gledali?
Šta vas je potreslo u njima?

*Ako navodite više filmova, uradite to u jednom postu (ili 2-3 ako ste se naknadno setili još nekih filmova - svaki post sa po nekoliko filmova), a ne za svaki film jedan post. Obavezan je odgovor na drugo pitanje.

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21877
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Najtužniji filmovi

Počalji od enigma_ taj Sre Avg 01, 2012 9:13 am

Titanik. :( Davno sam ga gledala.
I jedva sam ga odgledala, pola filma sam preplakala, danima razmišljala i pričala o filmu.
Film je urađen da retko ko može da ga gleda i ne zaplače.
Filme je rađen po istinitom događaju.
Mislim da je dobio 11 Oskara.Možda grešim, samo znam da je preko deset Oskara.

---------------------------

Život je lep.

Italijanski film snimljen 1997. godine u režiji Roberta Beninjija. Glavne uloge tumače Roberto Beninji, Nikoleta Braski i Đustino Durano

Dva puta sam ga gledala, pre par godina i danas.
Priča filma prati jevrejsku porodicu koja završava u koncentracionom logoru i njihov način da tamo prežive i sve učine drugačijim i ljepšim od okrutne stvarnosti. S takvom pričom, ali i komičnim pristupom, Jevrej Gvido, italijanski konobar, da bi spasio sina od smrti u nacističkom koncentracionom logoru, govori mu da je njihovo zatvaranje samo igra, gdje je glavna nagrada tenk. :(
Teška priča.
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 49
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Sub Jan 24, 2015 4:07 am

Ne placem uz filmove, ali ovi su me bas rastuzili:

Stepmom - recimo da sam se nekim malim, ali ipak nekim dijelom nasla u ovoj prici. Vrlo je na neki nacin realisticna, sa dvije izvrsne glumice u glavnim ulogama.

Rabbit Hole - mada se u filmu u biti mnogo toga ne desava, potresla me sama prica o smrti malog djecaka i to kako su pokazali da se taj gubitak odrazio na njegove roditelje, odnosno kako se oni s tim nose.

The Lovely Bones - borba jedne porodice sa pronalaskom ubice njihove cetrnestogodisnje kcerke. Potresla me je njihova energija da se nadje zlocinac i onda sama cinjenica da to ne moze vratiti njihovu kcerku

P.S. I Love You - izgleda da me mogu rastuziti samo filmovi u kojima neko umre. Film o suocavanju sa necijom smrcu i kako nastaviti dalje. Sam kraj, da treba vremena, me je vjerovatno najvise potresao.

Ovih sam se sad sjetila, bice toga jos.

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11717
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole