Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljubac...

+3
nexstosic
Catwoman
Still_dreaming
7 posters

Ići dole

Poljubac... Empty Poljubac...

Počalji od Still_dreaming Pet Feb 05, 2010 1:14 pm

Početak priče ide daleko u prošlost, kada je neki čovek kaznio svoju petogodišnju ćerkicu, jer je izgubila neku vrlo dragocenu stvar, a novca je u ono vreme bilo vrlo malo.

Bio je Božić. Devojčica je donijela malu kutiju na poklon i rekla: “Tata, ovo je za tebe!” Tati je bilo vrlo neprijatno, jer nije očekivao od ćerke bilo kakav poklon, a kada je otvorio kutiju i zavirio u nju, video je da unutra nema ničega! Jako se naljutio. Ćerku je strogo prekorio i rekao joj: “Ako već nešto poklanjaš, onda se potrudi da nešto i staviš u kutiju. Ne možeš tek tako poklanjati praznu kutiju!!” Devojčica ga je tužno pogledala i suznim očima rekla: “Ali tata, kutija nije prazna. Do vrha sam je napunila poljupcima samo za tebe.” Tata je bio ganut do suza. Kleknuo je pred ćerkicu, snažno je zagrlio i zamolio za oproštaj. Do kraja života čuvao je tu kutiju pored kreveta i uvek kada se osećao izgubljeno i očajno, uzeo bi je, otvorio, i iz nje uzeo jedan poljubac i setio se ljubavi koju je ćerka spremila unutra.


Koliko je vama bitan poljubac?
Da li je važno kako se ljubi ili je bitno ljubiti, tj. osetiti uživanje i predanost sa druge strane?
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od Catwoman Sre Feb 10, 2010 8:19 am

Poljubac je prvenstveno zdrav. :D Toliko je toga pozitivnog u vezi njega. Što se tiče toga da li je bitno kako se ljubi, sve se da izmeniti, ako baš postoji neki problem. Ali kada volite nekog, tada je najlepši. Tako je osećajan, prosto divan... :heart:
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od nexstosic Sub Mar 13, 2010 1:03 pm

svako ima svoj stil ljubljenja, tako da se tu u trenutku mora naci kompromis koji predstavlja lep osecaj i veliko zadovoljstvo uzivati u njemu. Ja sam se poslednji put poljubio pre mesec dana (i mozda nesto vise), i vec mi nedostaje. Ne mogu nikako drugu osobu da nadjem kako bih se poljubio, jer mi je stalo do osobe sa kojom se ljubim, i svaki drugi poljubac bi za mene znacila katastrofa, ma koliko to bilo lepo.
Inace, poljubac cisti desni i jezik, odstranjuje klice iz usne duplje, ubrzava cirkulaciju i puls (sto me i ne cudi, osecam se kao zmaj kad se poljubim), snizava los holesterol, poboljsava raspolozenje, vraca samopouzdanje, ako neko zna jos nesto, neka navede, mislim da nisam sve naveo.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 13, 2010 1:25 pm

Da se nadovežem na nexa... Daje osmeh, čisti misli, ulepšava život, vraća snagu, čini da se osmehujemo pred spavanje sećajući se poslednjeg spajanja, daje krila bukvalno...

Bitno mi je ko je osoba koju ljubim... Ta energija koju prenosimo jedno drugom preko usana, ta jeza koja prolazi niz kičmu kad otvorimo oči i vidimo one druge zatvorene i prepuštene samo nama... Uf... A onda osmeh i sjaj u očima posle poljupca. Predivan prizor.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od amaranth Sub Avg 07, 2010 12:47 pm

Uh... Šta reći a ne ponoviti već napisano?
Najlepši čin bilo među zaljubljenima, među dragim osobama, među bitnim ljudima.
Poljubaca ima raznih, ali se sve svodi na lepotu davanja i primanja istih.
Poljubac... najlepši način da se nekome tišinom kaže koliko ga voliš.
Poljubac... najlepši način da voljenom preneseš deo svoje pozitivne energije onda kada je to potrebno.
Poljubac... najlepši način da nesrećnom ulepšaš dan.


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od Maja Sub Avg 07, 2010 6:36 pm

Jako dugo me niko nije poljubio, a da je to zaista onaj poljubac koji ti kaže sve, ustvari to mi se nije desilo nikad... :sorry:
Nije to samo poljubac, dodir usana, već i pogled, dodir rukom, pokret tela, misao, osećaj, sve...još uvek samo maštam..

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od Troja Pon Jan 24, 2011 3:55 am

Poljubac svakako mnogo znaci i moze da usreci covjeka i uljepsa mu dan. Medjutim, ako druge vazne stvari izmedju dvoje ljudi nisu u redu, svi poljupci ovoga svijeta ne mogu uciniti da njihova veza funkcionise kako treba. :agree:

Mnogi sanjaju o poljupcu sa voljenom osobom kao prvoj potvrdi da ce se njihovi ljubavni snovi ostvariti.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od ThePoet Sub Avg 18, 2012 8:17 am

Poljubac je vrlo bitan. Osoba s kojom niste kompatibilni u ljubljenju ne može biti osoba s kojom ćete biti u vezi. U principu sve i kreće od poljupca. Poljubac prenosi sve emocije koje neko gaji prema vama.
Danas se poljupci dele lako, ali oni pravi se osete. Takve poljupce obično ne očekujemo i iznenadimo se kada se dese i kada potpuno promene boje oko nas. Prvi poljubac onih koji žele ući u vezu je bitan. Ako se tu ne desi povezanost, nema ničega dalje. O prvom poljupcu koji te potpuno veže za osobu koju praktično još ne poznaješ razmišlja se dugo i neprestano.
Svaki poljubac kasnije u vezi priča priču za sebe. Ako se ne vidite dugo - prvi poljubac pri ponovnom sastanku je vatren, eksplozivan, požudan. Na rastancima je poljubac najduži, uvek se krade još jedan minut, još jedan sekund, još jedna stotinka. Po poljupcu se uvek oseti kada je neko ljut, povređen, ali i srećan, zadovoljan, umiren. Posebno su lepi poljupci posle svađe i pomirenja. Ti poljupci su nežni, pažljivi, slatki, pomalo drugačiji, a ponekad i užareni i željni.
Poljupci mogu i da se koriguju, možete učiti partnera kako da se bolje ljubi. Ali i tokom tog učenja oseti se energija. Ako ne osetite ništa prilikom poljupca, nikakvu rupu u stomaku, nikakvu hladnoću, ako bar na tren sve ostalo ne prestane da postoji zbog poljupca, znajte da to nije prava osoba za vas. A opet, ako se desi da osetite sve to, kakva god da je prepreka između vas - vredi je ukloniti.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poljubac... Empty Re: Poljubac...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu