Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neprocenjivi amanet

3 posters

Ići dole

Neprocenjivi amanet Empty Neprocenjivi amanet

Počalji od Still_dreaming Ned Feb 26, 2012 1:59 pm


U sebi čuvam ono što mi je poklonjeno. Mogu izgubiti stvar, ali ne i dušu stvari. Mogu zaboraviti na oblik, ali ne i na značenje. Mogu izgubiti sećanje na poreklo, ali ne i na ruku koja je poklonila. Mogu imati milion praktičnih stvari, ali samo će neke imati srce, srce koje kao da kuca umesto srca onoga ko ih je ostavio iza sebe.


Šta ste vi dobili u amanet od svojih starijih?
Koje stvari ne biste dali ni po koju cenu?

To ne mora biti nešto materijalno - može biti bilo šta što vi smatrate svojim nasleđem.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neprocenjivi amanet Empty Re: Neprocenjivi amanet

Počalji od Troja Ned Feb 26, 2012 10:11 pm

Od roditelja sam dobila ljubav i brigu, saznanje da nista na svijetu nije vaznije od nas. I obrazovanje, koje mi pomaze da kroz zivot prolazim sa vise lakoce nego sto bi to inace bio slucaj. Uspomene na vrijeme provedeno zajedno na nekom odmoru ili na zajednicko gledanje televizije i sklad koji se osjecao je nesto sto ne bih zeljela nikada nikome dati ma sta mi ponudio za uzvrat. Naravno, dobila sam i mnoge materijalne stvari, od kojih su mi najdraza dva prstena koja me podjsecaju na baku i oca. Ovaj nakit i ja imam namjeru ostaviti u amanet svojoj braticini.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neprocenjivi amanet Empty Re: Neprocenjivi amanet

Počalji od Liza_N. Ned Jun 09, 2013 7:57 am

Ljubav prema knjigama, učenju, hrani i alkoholu; dobila sam i generacijski brižljivo gajen osećaj krivice, nagon za izvinjavanjem, talenat za glumu i pevanje, poriv za samosažaljevanjem i sklonost ka melanholiji koja teži depresiji; umešnost za pričanje viceva, glupiranje, zasmejavanje sebe i drugih; od ćaleta sam još navukla i predivan cinički pogled na glupost i svet, a od mame želju da se samokažnjavam jer nisam dovoljno vredna.
Sve u svemu, ovu smesu ne bih menjala ni za šta na svetu - to sam što su i oni. Pa ja ne bih izdržala u svojoj porodici da sam, ne daj bože, savršena. :fight:



Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Neprocenjivi amanet Empty Re: Neprocenjivi amanet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu