Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada bi sad sve moglo ispočetka

3 posters

Ići dole

Kada bi sad sve moglo ispočetka Empty Kada bi sad sve moglo ispočetka

Počalji od Still_dreaming Sub Jul 28, 2012 4:10 am


Kad sa tačke na kojoj se trenutno nalazimo pogledamo svoj život u celosti, od početka do kraja, obično nađemo nešto u njemu za šta pomislimo da smo mogli uraditi ili uraditi drugačije, a nismo.


Kada biste sve mogli da uradite ponovo, šta biste promenili?
Zašto biste postupili drugačije?
Šta mislite da bi vam donelo to što biste promenili?



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada bi sad sve moglo ispočetka Empty Re: Kada bi sad sve moglo ispočetka

Počalji od enigma_ Sub Jul 28, 2012 10:23 am

Mnogo toga bi promenila.

Ne bih dozvolila da me zaslepi ljubav i da umesto u školu ja pravim društvo Vilotiću.
Imala sam uslove za učenje i bila sam genijalan đak, dok "taj" se nije pojavio u mom životu.
Onda sam izgrađivala njega :sparrow: i bila mu i jesam mu odlična podrška.
Sad zašto,ne bih ostala na srednjem obrazovanju,verovatno bih i sačuvala posao i mislim da bih se sada mnogo bolje osećala i da bi mi život bio kvalitetniji.
Ispunjenija bih bila.

Rodila bih treće dete, ne bih me uplašila besparica i sankcije.
Baš patim za nerođenim trećem detetom.
Često imam ružne snove,jer nisam rodila, već sam... :(

Upoznala bih mog biloškog oca i rekla mnogo toga. A ne ovako sve držim u sebi.
Ne bih imala momente da ga tražim (recimo) u punom autobusu, da gledam te stare oronule muškarce koji gledaju u pod.

Otišla bih iz ove zemlje kad sam mogla, ili ne bih sve uradila da zadržim Vilotića da ode,jer eto ja ne mogu sama Shocked
Bože. kako nisam bila normalna :krstivoje:
Da je otišao, verovatno bi i nas odveo i mislim da bi nam život mnogo bio udobniji.
Bar ova deca ne bih radila za nekih 400e


I dozvolila bih jednom Embarassed a ne da me čeka dva veka viannen_39.gif









enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada bi sad sve moglo ispočetka Empty Re: Kada bi sad sve moglo ispočetka

Počalji od Troja Sub Jul 28, 2012 3:56 pm

Prije svega bih voljela da promijenim svoju emotivnost i osjetljivost, a ne da sjedim budna u pet ujutru zbog stvari zbog kojih se drugi ljudi ne bi ni zamislili.

Cesce bih razgovarala sa ocem o njegovom zivotu i prije i poslije rata i svakako bih mu vrlo jasno rekla da ga jako volim. Dok nisam radila dosla bih da malo provedem vise vremena sa roditeljima, kada sam to vec mogla priustiti. Kupovala bih manje krpica i vise tjerala supruga da baca stvari koje ne koristimo cim ih izbacimo iz upotrebe. I svakako se ne bih zabavljala sa svojim prvim deckom. To bi me postedilo mnogo stresa i nepotrebnog nerviranja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada bi sad sve moglo ispočetka Empty Re: Kada bi sad sve moglo ispočetka

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu