Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rutina

+5
nexstosic
Catwoman
f-lady
Maja
Still_dreaming
9 posters

Ići dole

Rutina Empty Rutina

Počalji od Still_dreaming Ned Feb 07, 2010 12:45 pm

Sigurno ste nekad primetili da vam se dan svodi na klasične dnevne radnje-ustajanje, ispijanje kafe, odlazak na posao, sedenje na netu (ili gledanje TV-a), i na kraju spavanje, pa tako u krug...

Koliko vam teško pada kada shvatite da je sve trenutno samo jedna ravna linija koja se proteže u nedogled?
Radite li nešto da to promenite?
Ili se prosto povinujete tome da sve ide svojim tokom, baš tako kako je sad, svaki dan isto...?


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Pon Jan 03, 2011 12:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od Maja Pon Mar 22, 2010 5:06 am

U mom slučaju rutina ume ponekad da prija,jer mi je to neki znak da stvari idu u napred, ne stoje. Najviše mrzim kad se ukopam u mestu i ne mogu da mrdnem.
Naravno,sve se menja,mi se menjamo svakodnevno pa i ta rutina se menja često, a da mi sami to i ne primetimo. Ne volim promene na silu da bih izašla iz neke "učmalosti" jer obično me to vrati nekoliko koraka u nazad. Prosto sačekam momenat da se kockice sklope i namesti neka lepa prilika,i onda u tu svoju svakodnevicu ubacim ponešto što je obogati. Tu su naravno i posebni dani,posebni događaji...kada rutine nema.
:):

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od f-lady Ned Apr 11, 2010 4:08 am

Maja ::U mom slučaju rutina ume ponekad da prija,jer mi je to neki znak da stvari idu u napred, ne stoje. Najviše mrzim kad se ukopam u mestu i ne mogu da mrdnem.
Upravo. Ne smeta mi. Pomaze mi ponekad da se osecam spokojno. Volim i onu razlicitu rutinu cak :D: Svakog dana sesti na isto mesto sa nekim ljudima i pricati, svaki put o necemu novom i razlicitom, ali uvek na istom. D: Rutina, zapravo, nekada moze da vam pomogne da se osecate srecno. Zvuci cudno, ali sve zavisi od toga kako postavite stvari. Vas zivot, vas mozak, vase kockice... Hocete li napraviti zamak ili ljuljasku, svejedno je. Bitno da vama to nesto znaci.
Lose je samo kada ta rutina postane monotona (kakav sklop a,a,a? haha). Hocu reci - kada se Vi osecate toliko monotono da Vas to baca u depresiju...

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od Catwoman Sub Apr 17, 2010 8:06 am

Ma, meni je svaki dan rutina. Ništa neobično. Jednostavno, tako mora. Šta da se radi... Stvar je samo u tome da li ćete se izbedačiti zbog toga ili ćete jednostavno prihvatiti to. Ponekad stvarno život postane isti-od jutra do mraka sve je isto. Ali, ako je danas i sutra isto, ne znači da će biti i trećeg dana.
E, sad je pitanje da li su ljudi spremni da im svaki dan bude drugačijii koliko je to dobro, a koliko ne... chiffa.gif
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od nexstosic Sub Apr 17, 2010 10:54 am

nemoj da zaboraviš i učenje za fakultet. naravno, primetio sam. Zato svaki dan radim nešto što će me opustiti, možda mi se i ti tipovi opuštanja ponavljaju (kao npr. komponovanje, sviranje, igranje online igrica, pravljenje ličnih 3d modela, u mom slučaju), ali me oni posebno opuste i ne marim onda za to da mi se dan za danom ponavlja slično.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od zanesena Pon Maj 10, 2010 9:25 am

Volim rutinu, uopste mi ne pada tesko..
Volim neke rituale koje obavljam svakodnevno, koji me usrecuju i cine da se osjecam sigurno...
I opet koliko god rutina bila prisutna svaki dan ima nesto svoje posebno, novo, lijepo....
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od Dora_Mar Uto Jan 18, 2011 5:16 am

Vecini je svaki dan rutina.I meni je.i slazem se,na nama je da li ce nas to nekako ubedaciti ili cemo jednostavno da prihvatimo
.E sad,mislim da ne treba u potpunosti prihvatiti vec raditi neke male stvari koji ce svaki dan ciniti dobrim,solidnim,odlicnim,sve zavisi.Neke sitnice koje ce pomoci da ne upadnemo u monotoniju.
Barem ja tako radim :)
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od Troja Sub Mar 19, 2011 11:54 am

Rutina moze da da strukturu zivljenju i da obogati vasu svakodnevnicu. Moze da ucini covjeka sretnim, da bas uziva u tome sto radi, da se usavrsava i da svaki dan mozda radi za nijansu bolje i brze... Rutina moze i da postane dosadna i depresivna.

Puno promjena takodje mogu covjeka nekada da osvjeze i, ako su to promjene na bolje, mogu i da ga usrece. Medjutim, ako se stvari stalno mijenjaju, u jednom trenutku ce doci do zasicenja promjenama i covjek ce morati da zastane da se odmori. Ni jedna ni druga krajnost same po sebi nisu savrsene.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od enigma_ Sre Maj 18, 2011 10:03 am

Oooo da, moja rutina je opisana u uvodnom postu, sa malim nekim krivinama koje ja sama sebi napravim, tako da ta linija nije bas prava.
No, ima dana kad je moja rutina je izmenjena.Tako da su te 'krivine' ponekad negativne...prepesacim ih, pokusam da ih ispravim dok hodam, ako ne upsem ne okrecem se na te staze, vracam se svojoj rutini koja ima prelepe 'krivine' :)
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rutina Empty Re: Rutina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu