Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gonič zmajeva / Lovac na zmajeve (The Kite Runner)

Ići dole

Gonič zmajeva / Lovac na zmajeve (The Kite Runner) Empty Gonič zmajeva / Lovac na zmajeve (The Kite Runner)

Počalji od polly88 Pon Feb 18, 2013 7:14 am

Gonič zmajeva / Lovac na zmajeve (The Kite Runner) Aoxn4g

Godina: 2007.
Režija: Marc Forster
Scenario: David Benioff prema knjizi Khaleda Hosseinija
Uloge:  Khalid Abdalla, Ahmad Khan Mahmoodzada, Atossa Leoni



Vaši utisci?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gonič zmajeva / Lovac na zmajeve (The Kite Runner) Empty Re: Gonič zmajeva / Lovac na zmajeve (The Kite Runner)

Počalji od polly88 Pet Nov 20, 2015 6:22 am

Odgađala sam gledanje ovoga filma jer mi se roman jako svidio i bojala sam se kako će izgledati ekranizacija. I s razlogom sam se bojala jer film nije ostavio ni upola takav dojam kakav je ostavila knjiga.

Jedna riječ kojom bih mogla opisati film jest: patetičan. Ne znam, možda bi i knjiga tako djelovala na mene da sam ju sada pročitala, no film kao da je rađen samo zato da izazove suosjećajnost, sućut. Iako traje nešto više od 2 sata, uopće nije bilo vremena povezati se s likovima, a priča je obrađena navrat nanos.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu