Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prave reči su lekovite

+4
Maja
Still_dreaming
nexstosic
Catwoman
8 posters

Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Prave reči su lekovite

Počalji od Catwoman Pon Feb 08, 2010 8:47 am

Kada vam je teško, nekad i samo jedna reč može da vas oraspoloži. Dobro je i kada imate pravog prijatelja i kada znate da možete da mu verujete.
Da li vam i koliko znači prava reč u pravom trenutku?
Od koga je očekujete?
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od nexstosic Sre Feb 10, 2010 2:36 pm

pravi prijatelji se mogu izbrojati na prstima jedne ruke.
imam jednu najbolju drugaricu i jednog super drugara (mada mu je mana sto me on neki put ne pozove)
vise se oslanjam na drugaricu, i njen glas samo da cujem, ceo dan mi promeni i prolepsa. nista mi drugo ne treba
pogotovo kad se lose osecam, prosto samo kad je cujem mnogo mi je bolje.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od Still_dreaming Sre Feb 10, 2010 8:49 pm

Da, sasvim te razumem... I ja imam jednu takvu drugaricu. Kad mi nije dobro od mojih silnih bubica ja je okrenem i ona onako ''blentava'' počne da mi lupeta sve i svašta i priča šta ima novo... I kad spustim slušalicu osećam se kao da sam bio na uspešnoj terapiji kod psihologa.
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od Catwoman Čet Feb 11, 2010 10:58 am

Slazem se sa obojicom... Mnogo je prijatelja, ali malo pravih i iskrenih. Bogatstvo je imati ih dvoje, jer nam vise i ne treba, iskreno... I ja imam najboljeg prijatelja (pitam se ko li je taj 👅 ) i volim kad se cujemo. I on mene oraspolozi. Lupamo svakakve gluposti, sto se kaze od kulina bana...
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od Maja Pon Mar 22, 2010 4:52 am

Catwoman ::
Da li vam i koliko znači prava reč u pravom trenutku?
Od koga je očekujete?

Uh,mnogo mi znači i ponekad ne mora čak da dođe od bliskih prijatelja,nego od nekoga koga poznajem površno ili bar ja tako mislim. Neke stvari se dese sasvim slučajno,naletimo na ljude koji nas oraspolože u momentu kad tako nešto nismo ni pomišljali da može da se desi.
Naravno,pravi iskreni prijatelji su blago koje čuvam. Oni uvek znaju kad mi je potrebna lepa,a kada oštrija ,grublja reč,ali u svakom slučaju prava. To je možda ono što najviše cenim kod njih i zato ih volim.
što se tiče drugog pitanja,ne očekujem ništa ni od koga. Koliko dajem toliko mi se i vrati,i ja sam srećna.
:):

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od ces@ric@ Uto Apr 13, 2010 4:42 pm

Prave rijeci u pravom trenutku su nezamjenjive. Ocekujem ih od meni bliskih osoba, ali kad oni razocaraju, mogu doci i od nekog sasvim dalekog. Znati birati rijeci i trenutak je pravi talenat.
Kad sam jednom nesto kukala bratu, on je rekao da se pomirim s tim, da je zivot nepravedan. To je bilo izgovoreno u pogresnom trenutku i osjecala sam se jos gore, znajuci koliko je u pravu. Kad sam na istu temu kukala gotovo skroz nepoznatoj osobi, ona mi je odgovorila da se strpim, da sve uvijek dodje na svoje. Neizrecivo koliko mi je samo tim rijecima pomogao


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od zanesena Ned Sep 19, 2010 8:50 am

Mnogo mi znace prave rijeci u pravom trenutku...a, jos vise mi znaci kada neko zna prepoznati taj trenutak da mi je potrebno nekoliko toplih rijeci...
Prijatelji su ti od kojih prije svega ocekujem prave rijeci...najbolja prijateljica bas zna kada treba da me utjesi, a kad da me kritikuje...poznaje me dobro pa naravno zna sta treba da izgovori u kojem trenutku...
Uz prijatelje tu su mama i sestra sa svojim pravim rijecima...njima je dovoljno da me cuju i da znaju kakva rijec mi je potrebna....
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od Dora_Mar Sub Jan 29, 2011 3:13 am

Ocekujem je od najboljeg prijatelja.Mnogo mi znaci prava rijec u pravom trenutku.
Kada mi je bilo strasno tesko,i jedna rijec i jedan zagrljaj je sve popravio.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od ThePoet Pet Jan 11, 2013 12:58 pm

Prave reči u pravom trenutku su neprocenjive. Skoro mi je jedna od najboljih prijateljica rekla da uvek uspem da joj kažem prave reči i to mi je bio najbolji kompliment. Ja to očekujem i dobijam od svojih prijatelja, pre svega, i od voljene osobe, a i od nje to dobijam.

Ne mora to uvek biti reč, nešto izgovoreno, nekad je dovoljan i običan zagrljaj u pravo vreme, jedan pogled, osmeh, tapšanje po ramenu.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prave reči su lekovite Empty Re: Prave reči su lekovite

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu