Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta slušate?

+21
Miloš_88
ces@ric@
Born to die
Benzaiten
male
dalila
Troja
Ika
Teixos
Majolina
Bult
VanGoga
Ireth
Stephan^^
polly88
amaranth
alhemicarka
child_in_the_night
nexstosic
f-lady
Still_dreaming
25 posters

Zid :: Umetnost :: Muzika

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Šta slušate? - Page 2 Empty Re: Šta slušate?

Počalji od ces@ric@ Čet Jun 19, 2014 10:47 pm

U zadnje vrijeme sve vise slusam rusku muziku. Obicno su to one zenskaste pjesme :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta slušate? - Page 2 Empty Re: Šta slušate?

Počalji od male Ned Jun 22, 2014 6:23 pm

Aha. Dina Dan, recimo. :) 
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta slušate? - Page 2 Empty Re: Šta slušate?

Počalji od Dafne Ned Jun 29, 2014 10:13 pm

Indie,trip hop,ambijentalnu,metalcore,symphonic metal,power metal,alternative rock,progresive rock,pop,punk,gothic,klasičnu,hardcore itd...
Dafne
Dafne
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 157
Ženski Lokacija : Universe
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta slušate? - Page 2 Empty Re: Šta slušate?

Počalji od promaja Sre Mar 18, 2015 12:07 am

Pa slušam sve i u svakoj muzici imam nešto što mogu da slušam a ima nešto što brzo promenim.Nisam rob jednog pravca i nisam od onih koji muziku ocenjuju samo zato što im se na primerr da tako pravo da nešto ocene.Ako meni ne prija taj stil ,ne mora da znači da sam ja u pravu al isto tako ni pojedinci nemaju pravo da omalovažavaju ono što se njima ne dopada.Muzika je svuda oko nas i nije svuda dobro došla ali treba da znamo da ni mi nismo svima dragi il simpatični pa se eto nalazimo u istom autobusu ,prodavnici ,poslu...
Muzika je stvorena za sve ,svako može da uzme šta mu se svidja  TOO connie_mini_dance-1.
promaja
promaja
Početnik
Početnik

Broj poruka : 91
Muški Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta slušate? - Page 2 Empty Re: Šta slušate?

Počalji od Dionis Sub Avg 22, 2015 8:16 am

Muziku biram u skladu sa raspoloženjem. Sluša se sve što je za ljudsko uho. :jj:
Uglavnom imam neke izvođače koje slušam neki period pa onda nađem nove a neki se stalno provlače kroz zvučnike.
Dionis
Dionis
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 24
Muški Datum upisa : 14.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta slušate? - Page 2 Empty Re: Šta slušate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Muzika

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu