Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako da svet učinimo boljim mestom za život?

2 posters

Ići dole

Kako da svet učinimo boljim mestom za život? Empty Kako da svet učinimo boljim mestom za život?

Počalji od Still_dreaming Sub Sep 28, 2013 8:20 am

U prošlosti su revolucijama želeli da promene svet na bolje. Mi ćemo u ovoj temi menjati svet na svoj način. Svako od nas će dati svoj savet kako pojedinac može promeniti svet. Kojim postupkom, kojim činom jedan čovek može bar malo promeniti svet?

Dajte nam sopstveni primer. Da li ste uradili nešto posebno i drugačije od drugih na šta ste gledali kao na svoj doprinos za promenu sveta na bolje?

Imate li nekih drugih ideja? Šta sve možemo uraditi da bar ljudima oko sebe probudimo veru u bolji svet, da im obasjamo dan i ostvarimo ‚‚lančano obasjavanje''?

Ako niste o tome razmišljali ranije, razmislite sad. Budite kreativni.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako da svet učinimo boljim mestom za život? Empty Re: Kako da svet učinimo boljim mestom za život?

Počalji od Troja Sre Okt 09, 2013 12:49 am

Ja pokusavam da popravim zivot nekim ljudima iz svoje okoline koji su mi bliski, prije svega porodici i prijateljima.  Nekada je u pitanju finansijska pomoc, a nekada samo to sto se trudim da im budem pri ruci sa savjetima i podrskom.  Tako na primjer prijateljici sa jednog foruma koja ima tesko oboljenje saljem sale ne bih li joj bar malo uljepsala i razvedrila dan.  Drugoj poznanici koja je takodje imala velikih zdravstvenih problema sam slala carape za vene, posto joj one koje je mogla kupiti u svojoj drzavi nisu bile dovoljno dobre. Svjesna sam da je to sto cinim sitno, ali ako bi svako od nas uradio mnostvo tih sitnih dobrih djela mislim da bismo se svi kao cjelina osjecali bolje i jacali kao zajednica.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu