Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveći blam

4 posters

Ići dole

Najveći blam Empty Najveći blam

Počalji od Still_dreaming Uto Feb 09, 2010 9:28 am

Sigurno vam se nekada desilo nešto zbog čega ste hteli da propadnete u zemlju... Ili je neko nešto rekao i time vas izblamirao.
Koji je Vaš najveći blam?
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveći blam Empty Re: Najveći blam

Počalji od Catwoman Čet Apr 01, 2010 7:34 am

Do sad nisam imala šta ovde da pišem, ali sad ću imati...

Čekam ispred jedne kancelarije u zgradi Univerziteta da predam neka dokumenta sa još stotinak ljudi. Sprčvili smo se u jednom malom hodniku, niko ne može da diše. Ja crkavam od vrućine kao i devojka ispred mene. A oko nas muškarci. I tako mi pričamo onako zbijeni, smejemo se nešto i odjednom primetim sebe kako uvijam devojci kosu i buljim joj u grudi. Surprised
Ona me pogleda belo... Mene blam ubija onde, svi me gledaju. Ne znam šta da kažem, šta mi se desilo, dal od one vrućine, čega već, ne znam. Da bih se izvukla, kažem: Uh, morala sam da se zadržim za tebe, nije mi dobro...
U zemlju sam propala... Totalno pomračenje uma... Sva sreća pa su ovi i dalje nastavili da se zezaju pa su i zaboravili, ali ja nisam... Embarassed
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveći blam Empty Re: Najveći blam

Počalji od enigma_ Pon Jan 30, 2012 8:49 am

Ovih dana sam se izblamirala kod lekara i to je jedan od najvecih mojih blamova Embarassed

Posle silnih nekih pregleda,dospela sam i do lekara za žene.
Vozali me jedno noć, da sam se sva smutila %-)
Nikako mi nije jasno šta mi je trebao taj ultrazvuk, kad su već videli da je kamen krenuo.

Šta sam uradila, posle ultrazvučnog pregleda, koji nije bio klasičan, več nekom sondom...i koji je bio bespotreban, ne znam šta je bilo onom manijaku od lekara :krstivoje:
Taj je mene pregledao pola sata i pola sata mi "hvatao" neke mere,a mene krsta odvaljivala :ej bre

I naravno, kad sam izašla iz ordinacije Vilotić je bio šokiran, mislio je da umirem (verovatno se i potajno radovao, pa se šokirao kad me video živu :sparrow: ) pitao me šta se dešava, ja mu na brzinu ispričam da mi ništa nije jasno i da posle inekcije mi malo bolje.
Otišli smo do šaltera, koji je odmah uz ordinaciju, pokupili izveštaje i da krenemo kući, ja lepo 'omašim vrata i uđem opet kod tog "manijaka" :sparrow: da bi mi on rekao "izvolite" a bio je sav sumnjiv, blejao je na nekom sajtu, silne golaće sam videla :sparrow:
Veoma mi je bilo neprijatno, izašla sam i saplela se.
Da bi me jelte Vilotić i zezao (neću da kažem kako) a i sad me zeza :sparrow:
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveći blam Empty Re: Najveći blam

Počalji od ms.k Ned Okt 26, 2014 1:37 pm

.. :jj: .. jok .. nema .. odrasla sam u porodici čudaka koje ništa blam nije .. krenuvši od prababe (majke oca mog oca) koja se (pri čistoj svjesti i razumu) čim Sunac grane skidala u toples i sunčala na terasi a usput dobacivala kojkakve komentare prolaznicima .. do kojekavih prozivki od strane većine ako ne i svih članova porodice na račun izgleda, zaljubljenosti i ostalih psiho-emotivno-fizičkih stanja nekog od članova porodice/prijatelja/poznanika u prisustvu istih bilo da je u pitanju privatno druženje ili javnost .. nakon svega toga čovjek jednostavno ogugla .. :bored:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najveći blam Empty Re: Najveći blam

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu