Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafe ‚‚Utopija"

+8
ThePoet
polly88
Troja
Virginija_Woolf
Dafne
Still_dreaming
Ivana_
ces@ric@
12 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Pet Mar 04, 2016 8:30 am

Ništa ja nisam pogrešno shvatila  :) tj. sve sam shvatila kako treba  :D  Nego ti, izgleda, nisi shvatila, da to da li si me prozvala ili nisi nije bitno, već (mi) je bitno da moji postovi koji ništa skrivili nisu ostanu tamo gdje jesu, a ako tu gdje jesu nisu željeni - radije bih i da se obrišu, nego da budu prebačeni :) I, takođe, to što želiš da (mi) sječeš postove iz "Utopije" reže mi dušu i srce :cccry: (Imajući u vidu da "A lack of compassion can be as vulgar as an excess of tears." zadržah se samo na jednom smajliju, da ne bih bila vulgarna, iako mi i duša i srce plaču makar tri reda plačućih smajlija :sorry: )
Jeste... Velika je vjerovatnoća da sad misliš (što voelm ovaj gif  smajli-big_hug ):

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Giphy

...Da, dobićeš bonus poene ako se praviš da te je briga yes.gif ...  :kiss:

Da gledam onda s vedrije strane da je dobro što ti nisi admin? :D
Imam izvjesnu predstavu, ako ne i posve jasnu sliku, kakvo je tvoje mišljenje o "Utopiji" i šta bi ti i kako bi ti... Da si ti moderator, riječ ne bih napisala u "Utopiji"...jer ista vjerovatno ne bi ni postojala... :D
Ti ako imaš vremena da preturaš po temama i tražiš svoje "spašene" postove to je tvoj izbor...  givenheart ...Što se mene tiče možeš da dozvoliš i svom bratu ili snahi ili kome god već da želiš da ti uđu u stan i premještaju tvoje stvari tamo gdje im je volja, a ti poslije da ih tražiš... To je odista tvoj izbor... givenheart
S druge strane – ja baš zbog toga što nemam vremena da pretražujem teme, volim da su mi stvari tamo gdje sam ih ostavila, jer imam određeni sistem/uređenje/način razmišljanja po kome nešto pamtim, pretpostavljam, uostalom kao i svi...valjda... :jj:
Tako mi je npr. trebao zilioniti dio sekunde da se sjetim gdje je i minut da PrtSc ovaj post iz teme "Šta je obeležilo treću godinu Zida?":

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Qnrbls

Što se cenzure tiče... Imajući u vidu da je forum javno mjesto gdje ljudi daju/izlažu svoje mišljenje i/ili razmjenjuju isto, a ti si (su)odgovorna šta će biti sa istim, onda se može reći da cenzurišeš i uređuješ...
Copy-Paste Wikipedia...nisu baš najpouzadniji kao izvor, ali tako sam nekako i ja sknotala, pa ako sam u zabludi, izgleda da nisam jedina :jj: ...
"Cenzura je postupak nadziranja slobode izražavanja. Cenzura se može provoditi u širokom rasponu korištenih sredstava i postupaka, od uništavanja nepoželjnih sredstava izražavanja, preko brisanja ili precrtavanja nepoželjnih dijelova, do mijenjanja, izokretanja, odnosno falsificiranja onih dijelova koji se ne podudaraju sa svjetonazorom ili zakonskim odredbama vlasti ili urednika."

Da se mi dalje ne bi raspravljale i presipale iz šupljeg u prazno, jer mi stvarno nije namjera da te gnjavim/provociram/svađam/i sl. (volim da se raspravljam s tobom  givenheart ali mi baš ovo nešto sad ide u neku ružnu stranu a to mi nije ni namjera ni želja jer te volem  givenheart i nećem da zalazim u nešto ružno), a i nešto smo se zapetljale oko svega toga šta koja misli, pitanje za admine:
Da li ja mogu da pišem komentare u "Utopiji" bez da se razmišljam da će biti prebačeni negdje drugdje, a, m?  :)
Jer ako postoji vjerovatnoća i i od 0,01 da ćete mi iz iste pomjerati postove – ja ću da se suzdržim od pisanja komenatra u "Utopiji" i riješen problem :)
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pet Mar 04, 2016 12:03 pm

Ne napiše niko ništa na forumu tri dana i onda kad neko nešto konačno napiše najednom nije napisao tamo gdje je trebalo. Budite sretni da neko uopšte piše.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Pet Mar 04, 2016 1:01 pm

Ja uopšte ne razumem zašto se oko ovoga vodila rasprava. Razumem cesaricu zašto hoće da prebaci postove, ali ako ms.k neće da joj se prebace postovi, onda nećemo ni da ih prebacujemo - i to je otprilike to. :)

Što se tiče Objasni me, pravila za igre se i postavljaju da neko ne bi mogao da igra kako mu volja, posle dođe do problema. Tako da, ono što sam tamo napisao i ostaje tako. Pogađaju se imenice (skoro svaki pridev može da se prebaci u imenicu) i ne može da se zadaje pojam na stranom jeziku.


Ja sam ovih dana baš bio zauzet na poslu, danas sam išao i kod doktora po neke upute. :( Jedva sam čekao ovaj vikend, baš sam se nešto umorio.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 05, 2016 8:20 am

Jao, Msk, ala se tebi pisalo u prazno :buahahhaha: Ja se samo nadam da te Ces nije mrtva ozbiljna čitala. A ni ostali. (Hoću reći: Sve je to moglo mnogo kraće, ali da je bilo živopisno - bilo je! :D) U Utopiji svi mogu da pišu apsolutno o svemu, bez obzira na to da li za to postoji tema ili ne. To je odavno rečeno.

S druge strane, Ces, ti ako primetiš da bi radije na nečiji post iz Utopije odgovorila u drugoj temi, možeš da citiraš pa tamo da odgovoriš. I svi srećni i zadovoljni :)

Ja sam trenutno u prelaznom periodu između dva posla, pa radim oba neko vreme, dok ne prođe otkazni rok i ne pređem na novo mesto definitivno. Jeste da nije sjajno, ali je bolje od ovoga. Mislite na mene dok jedva budem sastavljao 4-5 sati sna. givenheart


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Sub Mar 05, 2016 9:38 am

Ja sam samo preletila sta je pisala, nemam vremena za takve gluposti :D Objasnila sam vise puta sta sam htjela postici prebacivanjem postova. Samim tim ako trenutno nisam gledala nijedan od Oskarovih filmova, onda tesko da cu sad citirati neciji post i pisati u temi za to. No, nakon nekog vremena kad budem htjela, sigurno necu pregledati ovaj topic i traziti taj post. Jednostavno cu se ponasati kao da niko nije ni izrazio svoje misljenje o tom :D


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sub Mar 05, 2016 11:07 am

To će biti veća tragedija od zemljotresa u Crnoj Gori. :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Sub Mar 05, 2016 11:59 am

Troja... givenheart


Poet ::Ja uopšte ne razumem zašto se oko ovoga vodila rasprava. Razumem cesaricu zašto hoće da prebaci postove, ali ako ms.k neće da joj se prebace postovi, onda nećemo ni da ih prebacujemo - i to je otprilike to. :)
...
...Hvala na odgovoru na pitanje  givenheart


Stil ::Jao, Msk, ala se tebi pisalo u prazno :buahahhaha: ...
Ako neko piše u prazno, onda si to ti... :P ...Obično iste/slične priče... :bored: ...Kao i uvijek... Jasan, glasan... Rolling Eyes ...I kao i uvijek... Kratak...  yes.gif

Stil ::...Hoću reći: Sve je to moglo mnogo kraće, ali da je bilo živopisno - bilo je! :D ...
Misliš da sam duga?... :) ...Naravno da sam duuuga...i živopisnost se podrazumjeva...  viannen_39.gif  ...Ali, u svakom slučaju... Hvala na komplimentu givenheart  i utrošenom vremenu na misli o meni givenheart  Embarassed ... Mogao si taj sat da potrošiš na spavanje koje ti je kao potrebnije... givenheart

Stil ::...Ja se samo nadam da te Ces nije mrtva ozbiljna čitala. A ni ostali...
Ništa se ne nadam...  :D ..."Hope is a tease designed to prevent us accepting reality."... Al' imam vjere... yes.gif


Ces ::Ja sam samo preletila sta je pisala, nemam vremena za takve gluposti  :D ...
Samo  voliš/ želiš/ imaš potrebu  da trošiš vreme za spasavanje istih? :D

Mada, ono što mi je uvijek bilo kul u vezi tebe je što si djevojka (ili možda više preferiraš riječ žena, pa slobodno pročitaj umjesto djevojka - žena givenheart ) od djela, baš kao što sam i ja, i što stojimo iza svojih riječi djelima/akcijom... :ahda: givenheart
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Pon Mar 07, 2016 12:42 pm

Maki ::Ivana, bre! Mad

W
...  Mad ...

Maki ::E, mrmoti, nemam snage ni da prepričavam dešavanja od poslednjih par nedelja... Ukratko, mnogo posla + režem voće + čuvali Acu pod staklenim zvonom 10 dana (a naporan je kao tesne gaće) da bi operisali treći krajnik, onda odemo u bolnicu i vrate nas jer su mu uvećani leukociti i kalijum... Sada Jovo-nanovo...
Epilog...??? Sve ok? :)



Klub čitalaca... Izbor dela za mart...
Stil ::Grrr, Msk, Troja, ajde prelomite. Tj. ne morate - možete i za treće delo obe da glasate, pa ću da maltretiram Maleta da glasa. Ali ako glasate za prva dva, računaću samo post one koja se bude prva oglasila.

Kad se Troja ništa odlučila nije i nije bilo bitno šta možda Ivana misli, mene neopisivo zanima za šta će Maki da se odluči... :hmhm: :nervoza: ...Imajući u vidu da ja već pooodavno rekoh...

ms.k ::
Polili ::Philip K. Dick - Sanjaju li androidi električne ovce?
FiiiiiLiiip... :tiktak:  givenheart ...Ništa čitala nisam viannen_39.gif , ali sam gledala filmove :ahda: ...Blade Runner, Total Recall (sa Švarcijem givenheart , rimejk sa Kolinom nisam mogla da pronađem :( ) , Screamers, Minority Report givenheart , Impostor, Paycheck givenheart , A Scanner Darkly, Next, The Adjustment Bureau :tiktak: love ... A skontala sam ( viannen_39.gif ) tek nakon Next-a da su i prethodni filmovi bazirani na njegovim knjigama... I oduševila se... :ahda: ...Sve te misli/osjećaji iz jednog mozga...  :tiktak:  givenheart
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pon Mar 07, 2016 9:58 pm

ms.k ::
Klub čitalaca... Izbor dela za mart...
Stil ::Grrr, Msk, Troja, ajde prelomite. Tj. ne morate - možete i za treće delo obe da glasate, pa ću da maltretiram Maleta da glasa. Ali ako glasate za prva dva, računaću samo post one koja se bude prva oglasila.

Kad se Troja ništa odlučila nije...

Troja prvi put vidi ovaj Stilov komentar. :) Nisam sigurna izmedju cega je izbor, ali zvuci mi kao dobra ideja citati Philipa K Dicka. :jj:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Pon Mar 07, 2016 11:44 pm

ms.k ::
Maki ::Ivana, bre! Mad

W
...  Mad ...
Evo i tebi: Mad Divan smajli! givenheart
ms.k ::
Maki ::E, mrmoti, nemam snage ni da prepričavam dešavanja od poslednjih par nedelja... Ukratko, mnogo posla + režem voće + čuvali Acu pod staklenim zvonom 10 dana (a naporan je kao tesne gaće) da bi operisali treći krajnik, onda odemo u bolnicu i vrate nas jer su mu uvećani leukociti i kalijum... Sada Jovo-nanovo...
Epilog...??? Sve ok? :)

Zakazana operacija za 30.03. Sada ide u obdanište. Podivljao je kod kuće.
Stil ::Grrr, Msk, Troja, ajde prelomite. Tj. ne morate - možete i za treće delo obe da glasate, pa ću da maltretiram Maleta da glasa. Ali ako glasate za prva dva, računaću samo post one koja se bude prva oglasila.
Trojanka, glasaj, ne pravi se šašava! Mad Ja nemam vremena ni da napišem par rečenica na forumu a kamo li da sednem i satima čitam knjigu! :(
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Uto Mar 08, 2016 12:24 pm

Troja ::...Nisam sigurna izmedju cega je izbor, ali zvuci mi kao dobra ideja citati Philipa K Dicka. :jj:
I Poli i meni je zvučalo dobro... Ali... Ah... Avaj... :jj:
Što rek'o onaj za ćupriju na Drini... "Ču ba čito...odo po njoj..."... Vidjela sam cvjetove tikve, i rat i mir, itd... Tako da... Električne ovce, sve i da nisam gledala film, svakako zvuče maštovitije... :ahda:


Maki ::
ms.k ::
Maki ::Ivana, bre! Mad

W
...  Mad ...
Evo i tebi: Mad Divan smajli! givenheart
... :ahda: ... givenheart


Maki ::
...Ja nemam vremena ni da napišem par rečenica na forumu a kamo li da sednem i satima čitam knjigu! :(
Trebalo je samo da klikneš na tačkicu... yes.gif ...

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 20iwili
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Ivana_ Sre Mar 09, 2016 9:33 am

Pozdravljam vas! Kod mene je hladno i kiša. Brrrr :kisa:


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2016 9:42 am

Zdravo Ivana. I kod nas je hladno. Kiša je padala do predveče, ali eto sada presta, pa se moglo fino prošetati. smajli-a095.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Ivana_ Sre Mar 09, 2016 9:48 am

Nisam uspela da šetam. Kasno ustadoh, i onda sam radila neke radove ...
Čitala neku poeziju... Pa kuvala. Al' sam zato juče lepo prošetala. I bejaše prelep dan. :jeeeej:


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2016 9:54 am

Baš lijepo da si juče fino prošetala. givenheart

Kod nas je ove zime bilo dosta dobro vrijeme za izlaske. Mnogo vedrih, mada hladnih dana, vrlo malo kiše i ni malo snijega.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Ivana_ Sre Mar 09, 2016 9:59 am

Ovde je bilo prave zime Boga mi, jedno dve nedelje ispod minus deset ... Sada je fino. Popustilo je, mada, još je sveže. :) givenheart


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2016 10:04 am

Kod nas nije padala temperatura ispod minus tri, ali nekako bude hladno, da li zbog vlage ili je to neki moj subjektivni osjećaj ne bih znala reći. Ali znam da mi je i ovdje potrebna bunda da mi ni bi bilo hladno, kao i recimo u Sarajevu na minus sedamnaest.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Ivana_ Sre Mar 09, 2016 10:15 am

Baš si osetljiva na hladnoću Troja. :) I ja sam. Ali je nekako više podnosim nego one užasne letnje žege. :D Draži su mi džemperi, čizme, kape, šalovi ... čajevi, vatra, miris svežine :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pet Mar 11, 2016 9:07 am

ces@ric@ ::Zbogom, Prle!

Ja htjedoh napisati koju riječ povodom smrti Dragana Nikolića, pa nisam znala gdje. Bio je divan glumac. Odlaze polako velikani moje mladosti. :(
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Pet Mar 11, 2016 10:57 am

Bas me je rastuzila vijest, gledala sam ga u mnogim filmovima i serijama. Odlican glumac sa stilom


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Ivana_ Pet Mar 11, 2016 11:03 am

I ja sam se rastužila. Meni je posebno drag kao Flojd. Zbogom i od mene ...


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Ned Mar 13, 2016 11:47 am

Srećan rođendan, Troja givenheart
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Ned Mar 13, 2016 9:42 pm

Hvala MsK. Bas lijepo sto si se sjetila. givenheart smajli-a095.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Pon Mar 14, 2016 8:33 am

'Veče mrmoti. Ne stižem da pišem, ali i nemam volje... :jj:
Danas sam imao dan koji je od početka krenuo po zlu: pogrešno sam adresirao neke pošiljke pa sam sa službenicom u pošti sve stornirao i krenuli od početka... Onda sam pogrešne količine mesa naručio (ponovo ću da sušim meso i slaninu... :jj: ), pa sam rešio da ništa ne radim nego da Aci popravim neke igračke (iako ih ima na stotine... Mad ). E tu sam se zEbao pa sam zalepio super lepkom kažiprst i palac u "vegeta" položaj. Onda sam odlepljivao i čistio prste bar pola sata. Posle me je zabolela glava i vrat i do malopre sam bio na pola koplja. Sada sam OK. :)
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Pon Mar 14, 2016 11:36 am

Dragi moji, mnogo sam umoran večeras, pa ću objaviti takmičenja sutra. A vi slobodno krenite da spremate za ovu nedelju, otvoriću nova isto sutra veče. givenheart


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 11 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu