Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafe ‚‚Utopija"

+8
ThePoet
polly88
Troja
Virginija_Woolf
Dafne
Still_dreaming
Ivana_
ces@ric@
12 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Okt 13, 2016 8:00 pm

Ne pretjeruj sa obavezama male, lijepo su ti doktori rekli da se moras cuvati.

Still, super ti je vic. :buahahhaha:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Pet Okt 14, 2016 6:44 am

Dobro vece, narode!

Ja danas odradih zadnji dan na ovom poslu. Kakva god da je firma bila, bilo se tesko oprostiti nakon skoro pet godina od nekih ljudi. Sad se nadam da ce u ponedjeljak sve proteci kako treba i da cu biti zadovoljna na novom poslu. Drzite mi fige :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Pet Okt 14, 2016 1:59 pm

Troja, pokidao sam se koliko sam se smejao kad sam ga pročitao. :D

Ces, srećno na novom poslu! givenheart

Male Mad ( smajli-a095.gif )


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Pet Okt 14, 2016 10:45 pm

Čini mi se da me je ranije nešto oko roštilja pitao Recitator...
Dakle:
Spremio sam, onomad, (neodređeno prošlo vreme  :D ) masu za gurmanske pljeskavice ali sam veći deo napunio u kobasice i tako ispekao. Mana je što je tih par kilograma mala masa da bih koristio "top" pa sam koristio električnu mašinu koja, na žalost,  previše sabija masu. Klasične gurmanske pljeskavice su mi bile bolje. Pola mase je bila junetina, ostatak dimljeno svinjsko meso, dimljena slanina i kačkavalj. I malo belog luka, so i biber.
Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 34isjfr
Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 25ywu2w
Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 2li95ax
Da vas ne zavara slika: svaka kobasica je više od "devojačke radosti"! :D
Na sledećoj slici su, pored kobasica, rolovani pileći ražnjići, pileća krilca, pileći bataci. Gurmanske pljeskavice su išle u drugoj etapi pečenja.
Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 2m4vswz

A ovde je jedna tura sušenja kobasica. Opet, da vas ne zavara slika: tu ima 80kg kobaja. Gajbice su široke po 40cm a dugačke 60cm.
Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 2e663oo
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Uto Okt 18, 2016 8:56 pm

Pozdrav svima. :)

Primjetih nesto u takmicenjima sto mislim da je sasvim pogresno.  Znam da je pravilo da ako neko ko je dao prijedlog ne glasa po pravilu ne moze da pobijedi iako ima najveci broj glasova.  To je u vecini slucajeva u redu, jer bi se glasanjem promijenio odnos snaga izmedju te osobe i ostalih ucesnika.  

Medjutim, mislim da se ovo pravilo ne bi trebalo postovati ako osoba koja nije glasala dobije tako puno poena da se situacija ne bi nikako mogla promijeniti ni da je ta osoba glasala i dala najveci broj poena ucesniku koji je drugi po broju poena.

Takva je nedavno bila situacija sa Ivaninim prijedlogom za citat nedelje.  Primijetih odmah i htjela sam reagovati, ali ne stigoh, a poslije zaboravih.  Jako mi se dopada taj njen citat i predlazem da se pocasno ukljuci u citate koji ce uci u uzi izbor za citat mjeseca i godine.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Sre Okt 19, 2016 5:06 am

Slazem se sa prijedlogom, trebalo bi uzeti u obzir da ta osoba glasa bi li se sta promijenilo. Ako da, diskvalifikacija.

No, takodjer bih uvela da onaj ko vodi takmicenje moze da ne uvazi prijedlog od nekog forumasa koji dva-tri puta prije toga je slao prijedlog, ali nije glasao. Da ne propadaju dobri prijedlozi.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Sre Okt 19, 2016 12:17 pm

Možda bih i bila saglasna da predlog ima maksimum od svih članova, što u slučaju (pretpostavljam: ‚‚Nemam potrebe da budem na vrhu, ja i odavde gledam u nebo.") o kom Troja priča nije slučaj – tri člana su tom predlogu dala maksimum, ali dva nisu, što će reći – neko je smatrao da ima nešto bolje ili da je dotični predlog u nekoj tački problematičan ili štogod, kako god – nismo svi saglasni da je dotični predlog zaista dobar. A, i, zar bi Poet trebao da troši vreme svaki put kad neko ne glasa da li bi, i koliko bi, i na koji bi način, da su glasali, to uticalo na konačan rezultat, jbt, ajde kad jedna osoba ne pošalje bodove, ali šta ako bodove ne pošalju dvije kao npr. što se desilo ove sedmice sa citatima? U svakom slučaju, ne treba da se gleda konačan zbir, jer treba imati u vidu činjenicu da oni koji ne šalju predloge (u većini slučajeva) imaju (nepravdno i nezasluženo) najveći uticaj na konačan broj bodova, pa oni koji šalju predloge nerijetko ispaštaju zbog onih koji ne šalju. Ne znam... Možda... Da se primjeni ono što se primijenjuje na mjesečnom nivou... Daju se bodovi i svi glasaju za sve, tj. onaj ko želi/voli - nek izvoli... :)
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Okt 19, 2016 8:35 pm

Izgleda da sam pokrenula lavinu. :D

ms.k ::Možda bih i bila saglasna da predlog ima maksimum od svih članova, što u slučaju (pretpostavljam: ‚‚Nemam potrebe da budem na vrhu, ja i odavde gledam u nebo.") o kom Troja priča nije slučaj – tri člana su tom predlogu dala maksimum, ali dva nisu, što će reći – neko je smatrao da ima nešto bolje ili da je dotični predlog u nekoj tački problematičan ili štogod, kako god – nismo svi saglasni da je dotični predlog zaista dobar.

MsK nije poenta u tome da li su svi mislili da je nesto najbolji prijedlog (sto se vjerovatno nikada ne desi), nego da li bi glasanje te osobe ikako moglo da promijeni cinjenicu da je dobila najvise poena. Ako bi - diskvalifikacija, ako ne - zasto onda ta osoba ne bi pobijedila?

Sto se tice toga da svi glasaju za sve I na sedmicnim takmicenjima - kako hocete, ali ja bih uvijek najvise poena davala sebi. :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Čet Okt 20, 2016 7:18 am

Ja sam govorila za ovaj slucaj kad samo jedno ne glasa i kad je lako izracunati ko bi pobijedio da je ta osoba glasala, tj. da li bi se rezultat promijenio. Ta provjera zaista ne uzima puno vremena.

Troja ::Sto se tice toga da svi glasaju za sve I na sedmicnim takmicenjima - kako hocete, ali ja bih uvijek najvise poena davala sebi

Pa ok, ti i tako uglavnom ne saljs prijedloge :D Meni se desilo da sam par puta na mjesecnom dala maksimum nekom drugom, jer mi je ta pjesma ili taj citat bio bolji od mog. Vrlo rijetko, ali mislim da se desilo.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Okt 20, 2016 9:17 am

Šalim se ja ces. :) Mislim da bih i ja postupila kao i ti ako bi mi se nečiji tudji predlog dopao više od mog. smajli-a095.gif
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ThePoet Sub Okt 22, 2016 12:15 am

Meni se sviđa Trojina ideja da pobedi predlog čak i ako takmičar ne glasa, ako rezultat nikako ne bi mogao da se promeni, jer to znači da smo se uglavnom složili da je definitivno najbolji. Za ostale predloge nisam baš siguran. :)

Ne znam šta still misli, on treba i da presudi dal mu se dopada predlog ili ne... :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pon Okt 24, 2016 9:18 pm

Hvala poeto. givenheart

Spomenula bih povodom prijedloga da se zabrani slanje prijedloga clanovima koji vise puta zaredom ne glasaju da je koliko ja znam samo Ivana ta kojoj se to desava. Kao sto znamo ona je u vrlo teskoj finansijskoj I zivotnoj situaciji, te mislim da je ne bi trebalo kaznjavati uvodjenjem mjera koje bi je dodatno frustrirale I kvarile joj raspolozenje.

Takmicenja na Zidu treba da su nacin druzenja I opustanja. Pobjednici ne dobijaju sestocifrene sume u dolarima, niko nije ni za sta uskracen, pa treba pokazati malo dobre volje da to druzenje bude sto ljepse I ugodnije, a ne izvor sukoba.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Uto Okt 25, 2016 8:25 pm

Stille, sto ne rece da li se slazes da ubuduce ako neko ima toliko veliki broj glasova na takmicenju da njegovo glasanje ne bi promijenilo rezultat, a nije glasao, bude proglasen pobjednikom, a ne diskvalifikovan?
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Sre Okt 26, 2016 11:29 am

Ne reče zato što:

1.  Da bi ti pitala, a ja mogla da ispišem ovo što pišem...  :p  :D

2.  To nije obično pitanje, već filosofsko... i kao takvo zahtjeva da se čovjek nad istim zamisli i promisli da ne bi bilo da je tek tako onako olako kao bez imalo brige i smisla dat tamo neki odgovor... a filosofsko je jer u situaciji kad imamo tri-četiri osobe (tj. njihova stava) reći da se uglavnom slažemo jednako i kao da smo rekli da se uglavnom ne slažemo, pa se poteže i pitanje onog da li zrno graška čini gomilu...i sl... yes.gif ...ako je Poetu čaša polupuna, nekom je poluprazna...itd... :p :D

3.  Ima privatni/društveni život... :)

4.  Ima posao/ili dva/tri... :)

5.  Sajam je knjiga u toku... givenheart ...ne znam da li je to i kako i na koji način relevantno... ali nešto imam utisak da to što to znam ostavlja utisak da zvučim kao pametno i kulturno uzdignuto... viannen_39.gif

6.  Već smo imali sličnu raspravu... iako je, inače, za slaganje...tad je odgovor bio da se ne mijenja ništa... ali to je bio Stil 1.0 uptight... ovo je sad novi upgrade-ovani relax X.0 flexibilan... :p :D ...tako da... opušteno... odgovor će stigne ili neće... uglavnom... opušteno... :ahda: ...

...nego, da ti i ja popijemo po pićence u međuvremenu... :martini:

...takođe, juče sam tražila neke matematičke simbole i slučajno nabasala na neki arapski zanimljiv horoskop, pa ako želiš, između pićenca, da izračunaš koji si znak... :) ...mene je baš je poprilično potrefilo... viannen_39.gif
...evo link: https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj-l8TEwPnPAhXFshQKHTJ2DI8QFggiMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.vashoroskop.com%2Farapski-horoskop%2F&usg=AFQjCNHEi1LLXu4UEZj7A2L9dOjFpUaCgA

7.  Šacovala sam danas totalno kul zimsku jaknu u boji krznanca kaputića (samo malo manje flourescentno) Vitni Hjuston u onom spotu sa Džordžom Majkeleom i sa još više totalno kulijom flafastom kapuljačicom sa krznancom (ko da je zaista oderana neka životinja a ne nešto vještačko), pa  sam ušla u butik da je probam (i ako mi odgovara kupim), i ispostavilo se da mnogo više kul stoji meni nego lutci na kojoj je bila, i da bi bila idealna da mi je za broj manja (jer u ovu što sam probala mogu da stanu dvije ja), kad ono – nema broj manje, uglavnom jer kako mi rekoše ne proizvode je u toj mojoj (?!) (ne)veličini...  :mtj: ...naravno ovo nema nikakve veze sa onim prethodim tačkama... samo sam se smorila ko krtica u saksiji kad mi je rečeno da nema manje so I wanna bitch about it... :bored:

8.  Sigurno sam nešto zaboravila, ali to je samo zato što sam uglavno htjela da bitch-ujem za jaknicu, a zapravo mi je svejedno hoće li ili neće li pravila biti promjenjena, jer mi je i onako i ovako totalno kul... :ahda:  givenheart

9.  Samo bih da predložim da Ces vodi takmičenja, ako će se računa vjerovatnoća i statistika, jer Poet jedva zna da sabira ( :p :D ) ili je možda pravilnije reći ne zna da sabira ( :p :D ) :

Poet ::Među fotografijama je pobedila Ivanina. Drugi predlog, čestitam! :)

Tabela:

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 2l912sy

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 M916rd10
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Still_dreaming Sre Okt 26, 2016 2:17 pm

Still se, kratko i jasno, slaže s Trojinim predlogom :) Neka tako bude ubuduće viannen_84.gif (i bi tako (bilo je jače od mene))


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Sre Okt 26, 2016 8:50 pm

Hvala Still. :)

A i hvala Ms.K. givenheart Pogledah ovaj tvoj arapski horoskop. Bas sam se lijepo razonodila, a mislim da je i meni dosta pogodio.

Sto se tice tvog iskustva sa krznenom jaknom i meni se nesto slicno dogodilo prosle zime. Prije dvije-tri godine zapazih u radnji pamucne jakne postavljene krznom nekog francuskog proizvodjaca. Jako su mi se dopale, ali mi u tom trenutku nije trebala jakna. Prosle zime pocnem da trazim jakne i odem da pogledam bas u toj radnji i na svoje zaprepastenje otkrijem da je njihov najmanji broj previse veliki za mene. Surprised Stvarno mi nije jasno kako to da ne proizvode manje brojeve obzirom da su na Zapadu gotovo sve dobro stojece osobe mrsavice, a to im je glavna klijentela.

Na kraju kupih neke druge dvije jakne koje su takodje dosta dobre, te se utjesih. :jj:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od male Sre Okt 26, 2016 11:52 pm

'Dan mrmoti. smajli-a095.gif
Kod mene po starom. Radim stalno, ali ne zapinjem, Na levo oko i dalje sve mutno. Od prženja kapilara laserom imam neke bljeskove u donjem delu perifernog vida pa me to malo i plaši, ali i iritira. Večeras idem na kontrolu pa ćemo videti.
I tako... :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Okt 27, 2016 2:44 am

Sretno malac. :)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Čet Okt 27, 2016 11:27 am

Troja... givenheart ...ne bih imala ništa protiv dvije :) ...ali kako trenutno stvari stoje...bilo bi divno da pronađem makar jednu...za sad su mi sve ili kratke ili tjesne u ramenima... :bored:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Čet Okt 27, 2016 9:08 pm

Evo sta je meni rekao arapski horoskop. :)

7. Sekira
Sekira predstavlja alat koji može biti veoma silan u slučaju napada. Ona predstavlja ambicioznost, ljubaznost, maštanje i pamet. Tim ljudima je zagarantovan uspeh u životu. Uspevaju u poslovima trgovine, nastave i istraživanja
.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ms.k Pet Okt 28, 2016 10:34 am

Tek sad vidim...copy-paste.ovala sam pogrešan link... :D  ...jbt...al sam (po tom) grozna...  :buahahhaha:  ...
Ovaj...
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi5kKrqs_7PAhULWRQKHfyyB4UQFggaMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.dnevno.rs%2Fmagazin%2F10079%2Farapski-horoskop-proverite-kakva-vas-sudbina-ceka&usg=AFQjCNFWvb_SHOoz6m0HuSI9L9cSMlqFGA
...je i pristojan...  :D
Ću mu (u svakom slučaju) reknem što i prvom...
Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Mm34hc
... :ahda:
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Pet Okt 28, 2016 11:06 am

LANAC (8) - Srednjovekovno oružje, korišćeno u ređim prilikama. Osoba rođena u ovom znaku je efikasni diplomata, koji voli blagostanje, lepe stvari, poznate osobe i talentovani je ljubavnik. Osoba ovog znaka ume da zavede ljude i  da ih nagovori, može da bude dobar vođa. Ako vidite nekog muškarca da pravi sto gluposti zbog neke žene, znajte da je u devedeset posto slučajeva žena iz ovog znaka. Jako je veliki diplomata i naizgled se slaže sa svima, a prikriva sa kime se ne slaže. Ipak joj se ne preporučuje veza sa topuzom i buzdovanom.

Malo toga je tacno...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pet Okt 28, 2016 11:04 pm

Ti definitivno ne prikrivaš sa kim se ne slažeš. :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Troja Pet Okt 28, 2016 11:09 pm


Sa drugog linka - nešto su mi pogodili, a nešto ne. Eh, da mi je ona gvozdena volja o kojoj pričaju kad je u pitanju prestanak pušenja. :D Mislim da su mi definitivno pogodili kakva sam u ljubavnom životu.

SEKIRA (7) - Potrebna je kao oruđe, a neprihvatljiva kao oružje. Osoba rođena u ovom znaku ima ogromnu žeđ za znanjem i gvozdenu volju. Oni koji se posvete istraživačkim poduhvatima bilo koje vrste, postižu fantastične uspehe u svojoj struci. Hrabri i ambiciozni ne znaju za prepreke. Međutim, kao ljudi su veoma mirni, to su idealisti koji sanjaju o svetu bez ratova i žele jednakost među ljudima. U ljubavi pruža, ali i traži jednostavnost, sitne pažnje i nežnosti. To može da nađe samo sa rođenima u znaku lanca i praćke. Veoma loše veze su sa nožem, sabljom i arapskim mačem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od ces@ric@ Pet Okt 28, 2016 11:11 pm

:buahahhaha: Definitivno. Ponekad samo u RL-u ako mi je ta osoba bas potrebna :P


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cafe ‚‚Utopija" - Page 26 Empty Re: Cafe ‚‚Utopija"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu