Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Uniforme u školama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Uniforme u školama

Počalji od Still_dreaming taj Ned Dec 11, 2016 12:14 pm

Nekoliko puta se diskutovalo u uvođenju uniformi i pedagoške ustanove, što je u mnogim zemljama praksa.

Kakvo je vaše mišljenje o tome?
Šta se time postiže?
Koji su vaši razlozi da podržite ovu ideju, a koji da budete protiv nje?

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21809
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Uniforme u školama

Počalji od ces@ric@ taj Ned Dec 11, 2016 12:54 pm

Ja bih je uvela zbog jednakosti medju djecom i tim sto znam sta mnoga djeca danas nose u skolama. Mozda sam po tom pitanju staromodna, ali neka odjeca stvarno nije primjerena za djevojcicu od 12-13 godina, a u skolama najcesce nema (odnosno nece) ko to da kontrolise.
Osim toga prisustvovala sam provokaciji djecaka jedne djevojcice zato sto je stalno u jednom dzemperu dok se moj drug iz razreda istinski trudio da svaki dan u mjesecu nosi drugu kosulju i da mu ista ide uz cipele.

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11678
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Dec 13, 2016 10:09 pm

Uniforme stvaraju privid jednakosti medju djecom. Prednost im je da se manje uocava ko je bogat, a ko siromasan, a nedostatak da ne uzimaju u obzir vrlo razlicitu gradju ljudskih tijela, te se neka djeca nadju u situaciji da trebaju da nose nesto sto istice njihove najruznije tjelesne karakteristike.

Kecelje kakve su se nekada nosile u nasim skolama stitile su garderobu od prljanja, a one koji vidim da nose djeca u britanskim skolama izgledaju zaista elegantno i lijepo.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15515
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh