Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Fotografija marta

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Fotografija marta

Počalji od Still_dreaming taj Sre Apr 19, 2017 12:46 am

Imamo 4 pobednika iz marta. Svoje glasove šaljete meni putem privatne poruke do petka (21. 4) u podne. Svi mogu glasati za sve predloge.

Bodovanje:
7, 4, 2, 1

1.

2.

3.

4.

Poslao Poetu. Ostali šalju meni.

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21474
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Fotografija marta

Počalji od polly88 taj Sre Apr 19, 2017 6:51 am

Glasala.

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6171
Ženski Blizanci Godina : 28
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Sre Apr 19, 2017 9:59 am

Glasala

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11422
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ThePoet taj Sre Apr 19, 2017 10:05 pm

Glasao. :)

najukusnija je sirova misao
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6551
Muški Devica Godina : 25
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Čet Apr 20, 2017 2:32 am

Glasala.
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3623
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Čet Apr 20, 2017 8:33 pm

Glasala.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15236
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Still_dreaming taj Pet Apr 21, 2017 10:36 am

Ovde je pobedio moj predlog, zbog čega sam izuzetno srećan!

Tabela:

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od polly88 taj Pet Apr 21, 2017 8:28 pm

Nema mojih glasova. :(

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6171
Ženski Blizanci Godina : 28
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Sub Apr 22, 2017 2:40 am

Važno je da ima mene i da je isfantazirao nešto što rekla nisam ...  :ahda: ...kreten... :ljutt: ...
Nego... Prije će biti da je, kao po običaju, jedno mislio a drugo radio...  :D ...Ove bodove što je isfantazirao da su moji više mi liče na tebe...mada mi jeste trunku čudno da si ovoj "pobjedinčkoj" depresiji dala samo 1 (kao i ja)...tako da... :jj:
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Sub Apr 22, 2017 3:25 am

Cuj pobjednicka depresija? Nemas pojma!

ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Sub Apr 22, 2017 5:35 am

Meni Bagdad (i generalno sve što me asocira na rat) jeste depresija...a i mahom sve fotke autorke koja je ovjekovječila to jutro 2011 u Bagdadu su mi depresija... + ...fotka je, čini mi se, fotošopirana... :P ...imajući u vidu da je ovo original:

ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Still_dreaming taj Pon Apr 24, 2017 1:34 am

Auuu, ala sam ovde zabrljao! Ali bar je pobednik isti, huh.

Tabela:

Fotografija koju šaljete na takmičenje ne sme biti previše obrađena u Photoshop-u, jer u tom slučaju neće biti prihvaćena.

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Pon Apr 24, 2017 3:10 am

Fotografija koju šaljete na takmičenje ne sme biti previše obrađena u Photoshop-u, jer u tom slučaju neće biti prihvaćena.

Fotografija izmjenjena iz prirodne boje u neku drugu boju nije previše fotošopirana???

Takođe... Šta bi sa onim...

Dobijem li narandžasto-ljubičastu zebru, isto ću reagovati, sepija fotku - isto. Ovde je jedna boja izvojena, a sve ostale eliminisane i to ne može.
...???

(Pitanja su retorička, znam da pričaš/radiš šta ti se hoće i kako ti odgovara i sl. itd... :P ... )

Just sayin'... Ne znam samo na koji način se ta fotografija razlikuje od sepija fotke...nije utopljena u žuto-smeđe, nego u ružičasto?...  :buahahhaha:  ...Narandžasto-ljubičanstvena zebra bi bila i totalno kul... :ahda: ...Ali u slučaju ovog vještačkog ružičastog vazduha neba itd, fotografija, ne samo da je fotošopirana, nego i oskrnavljena, imajući u vidu da žena putuje svijetom i svjedoči (fotografijom) surovoj okrutnoj reealnosti...ofarbati njen svijet u ružičasto je u rangu: Hajde da prepravimo Zločin i kaznu da baba nije ubijena..nego da je neka lijepa mlada kći nekog gazde a on starletan..vjenčali se i živjeli srećno do kraja života... Rolling Eyes ... :P

P.S.
Ali bar je pobednik isti, huh.
Volim Kobayashi Maru jednako kao i Zero-Sum game...nekad me zanima ko će da pobijedi, a nekad ko će da izgubi...a nekad mi je posve svejedno... i sl. itd... :ahda: ... :P ...
Ali mi je zato uvijek totalno kul kad (sve) pobrljaviš... :D ...Divljakušo... :P
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Pon Apr 24, 2017 8:56 am

Uvijek mi je bilo upitan taj vas kriterij "previse fotosopirano". Cini se da je moja svaka fotografija ovako obojena vracena kao previse fotosopirana, a sad vidim da slicne fotografije prolaze. Meni ne smetaju fotosopirane, dala sam joj maksimum, ali bi me zanimao taj kriterij po kojem odlucujete

ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Pon Apr 24, 2017 10:31 am

Kriterijum je: Ako se Stilu sviđa – može da prođe, a ako mu se ne sviđa – ne može... Bez obzira da li je fotošopirano... :D ... :P ...
Ako mu se sviđa, čak i ako je sva fotošopirana da fotošopiranija ne može biti (kao npr. fotka Joel Robison.a koju si ti jednom prilikom poslala) – nađe razlog da istu prihvati... Ako mu se ne sviđa, čak i ako fotografija nije fotošopirana (kao npr. fotka crvenog cvijeta i pepela koju sam ja poslala) – nađe razlog da je ne prihvati... yes.gif ...

Nemam ni ja ništa protiv fotošopa... :) ...Ali ova fotka (govorim o originalu) je prirodna i prelijepa takva kakva jeste kao i sve ostale i stvarno ne znam šta je taj fotošop trebao... :jj: ...

Dobila je minimum ne zato što mi se ne sviđa (fotografija je prelijepa (original)) već zato što mi ostavlja osjećaj tuge, jer znam da je u pitanju Bagdad... + ...Ovako fotošopirana... Sve mi ostavlja utisak kao one prirodne lijepe djevojke koje se napumpaju silikonom, deformišu i unakaze, pa sve to dodatno namažu sa tonom šminke...+...već rekoh...onaj osjećaj oskrnavljenosti... Rolling Eyes ...

Fotošop na toj fotki bi imao smisla da na originalnoj fotki ima makar gram one kajsijasto-ružičaste-ljubičanstvene boje neba u suton i da su te boje pojačane radi boljeg efekta, ali, za ime majke prirode, nije suton nego zora, nebo je plavo a ne ružičasto, voda je zeleno-sivo-smeđe-plava a ne ružičasta, dečko je sa planete Zemlje a ne sa Marsa pa su me ruke bijele a ne crvene (jbt...sve i da je igrao "crvenih rukavica" 5 min prije nego što je fotka nastala ne bi mu ruke toliko pocrvenile (ovo je na račun onog naradžasto-ljubičanstvena zebra))... i posve je vidljivo da je original samo potopljen u crvenu tintu...
I corpus delicti... LunaPic>Filters>RetroVintage>RedTint (to je onaj crveni filter...odmah pored SEPIAtona (za koji je rečeno da ti takvi i tome slični neće biti prihvaćeni))...u potpunosti previše fotošopirana fotka...

Ali, naravno, pošto se Stilu fotka sviđa, sve i da je zaista korišten sepia filter (koji je kao zabranjen, iako je bilo fotki koje su prošle sa sve sepia filterom) fotka bi prošla, a našao bi već neki razlog zašto može da prođe... Npr. autorka odobrava sepia filter (ima neke fotke u istom), kao i b&w... Pa kakve veze ima što je ovdje crveni... itd... :ahda: ...

P.S.
Does This Count As Annoying? ... Embarassed ...
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Still_dreaming taj Pon Apr 24, 2017 12:10 pm

Srce malo. givenheart

Ne mogu više da objašnjavam, ali nije do toga da li mi se dopada ili ne. :dobarpost:

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content