Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Što se dogodilo s Baby Jane? (What Ever Happened to Baby Jane?)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Što se dogodilo s Baby Jane? (What Ever Happened to Baby Jane?)

Počalji od polly88 taj Sub Maj 13, 2017 12:21 am

Godina: 1962.
Režija: Robert Aldrich
Scenario: Lukas Heller prema romanu Henryja Farrella
Uloge: Bette Davis, Joan Crawford, Victor Buono

Kako vam se svidio film?

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6300
Ženski Blizanci Godina : 29
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Što se dogodilo s Baby Jane? (What Ever Happened to Baby Jane?)

Počalji od polly88 taj Pon Maj 22, 2017 9:26 pm

Početkom marta s prikazivanjem je krenula serija Feud - o "ratu" između glumica Bette Davis i Joan Crawford. Serija me je zainteresirala da pogledam i What Ever Happened To Baby Jane? jer je dio radnje serije vezan upravo uz taj film.

Tada sam pogledala nekih pola sata filma i izgubila volju, tako da mi je trebalo više od 2 mjeseca da film konačno pogledam. Odgledala sam ga neki dan i imaju preporuku svi oni koji voli crno-bijele filmove, Bette i Joan (koje i nose cijeli film) i, naravno, svi oni koji vole dobru dramu s odličnim likovima i radnjom koja vas tjera na razmišljanje.

Na IMDb-ju je među žanrovima naveden i horor, ali neka vas to ne zbuni, nema tu ništa od onih trzajućih scena - horor ćete prepoznati u ljudima, njihovim razmišljanjima, odlukama i ponašanju.

Moja ocjena: 8/10

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6300
Ženski Blizanci Godina : 29
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu