Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Navike koje ne volite kod drugih

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Navike koje ne volite kod drugih

Počalji od Still_dreaming taj Uto Jun 06, 2017 1:37 pm

Pošto smo svi odrastali u drugačijim porodicama i drugačijem okruženju, sasvim je normalno da smo navikli da radimo određene stvari na određeni način. Ali isto tako je normalno i da nas nečije navike nerviraju, da su nam iritantne, nepristojne ili neuviđavne.

Koje navike kod drugih ljudi vam idu na živce?

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21809
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Navike koje ne volite kod drugih

Počalji od Troja taj Uto Jun 06, 2017 9:13 pm

Kod supruga mi je smetalo sto kada opere casu ili tanjir isprska sve okolo i tako ostavi. Prigovorila sam nekoliko puta i savjetovala ga da posusi radnu povrsinu ako sta pere. Poslusao me je i to vise nije problem. smajli-a095.gif Njemu je kod mene smetalo sto nisam zatvarala vrata dnevne sobe. I ja sam njemu izasla u susret, te je i on zadovoljan.

Kod mame mi smeta sto nikada ne kaze da je dobro, nego uvijek odgovara sa "ne dam se" kao da ima ne znam kakvih problema, ali eto ona je hrabra. Kada joj je stvarno lose ne kaze "ne dam se" nego bas potone. Takodje joj nije jaca strana da kaze "hvala", a da i ne spominjem da se nikada ni za sta ne zna izvinuti, niti priznati da i ona negdje nije bila u pravu.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15515
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu