Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

+14
pahuljica
Bult
male
Troja
Dora_Mar
Ireth
Nymphadora
Liza_N.
ces@ric@
f-lady
nexstosic
Catwoman
Maja
Still_dreaming
18 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Dora_Mar Uto Dec 21, 2010 8:07 am

nexstosic ::Da li ste se plasili prvog intimnog odnosa i kako ste to podneli? Da li ste se osecali kao heroj ili kukavica?

Na svu srecu i nisam imao, niti imam zelju to da imam.



ali,zastooo???Da li te u drustvu gledaju kao cudnu osobu zbog toga??mislim,da li uopste to znaju ili mozda pred njima pricas drugacije??

Pitanje: Sta je najgore sto cura moze da vam priredi(uradi)???
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2011 11:29 am

Evo da se i ja prikljucim, mada nisam musko.

Prvo, voljela bih da neko od momaka kaze da li misle da je gledanje u oci ikakav znak da je nekome stalo.

Drugo, da pokusam da odgovorim na pitanje od Dore Mar. Prilicno sam sigurna da bi za vecinu muskaraca najgore bilo kada bi ih djevojka prevarila.

A sto se tice Nexstosic-a - sta se iscudjavate ljudi, ja mislim da to nije nesto sokantno. Sigurna sam da su mnogi muskarci koje znam bili isto tako neiskusni u njegovim godinama, pa su se opet poslije svi poceli zabavljati i pozenili.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Dora_Mar Sre Maj 11, 2011 6:07 am

Novo pitanje: Sta mislite zasto je danas vecina zena preuzela ulogu `prilaska` muskarcu koja joj se dopada?Gdje nestadose muskarci za to?
p.s. naravno,ne vazi za sve muskarce samo imam osjecaj da se ovo promijenilo, tj da se sve vise mijenja i da zene postaju agresivije,ako shvatate sta hocu da kazem.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Sre Maj 11, 2011 9:41 am

Dora_Mar ::Sta je najgore sto cura moze da vam priredi(uradi)???
Da me nahvata na tamo neku bebu. Još gora varijanta je da to čak i nije moja beba.
Troja ::voljela bih da neko od momaka kaze da li misle da je gledanje u oci ikakav znak da je nekome stalo.
Da ti na pitanje odgovorim pitanjem: a gde gledaš onog momka do koga ti nije stalo?
To nije nikakav znak. Mi ne čitamo misli. Prostije je da čoveku kažeš šta imaš.
Dora_Mar ::Sta mislite zasto je danas vecina zena preuzela ulogu `prilaska` muskarcu koja joj se dopada?Gdje nestadose muskarci za to?
Razmisli sada: stvar prilaska muškarca ili devoje se svodi na čistu statistiku. Ako muškarac priđe deset puta i od toga jednom uspe, dva puta ga ljubazno odbiju posle popijenog pića ili kafe, četiri puta čak i bez pića a tri puta ga izrezile pred društvom, onda je normalno da je on oprezan i smanji prilaženje. Sa druge strane, kada devojka prilazi, a uzmimo pretpostavku da nije neki skobalj, šanse su joj tri prema jedan da uspe. Taj jedan je onaj koji je u nekoj vezi, stidljiv je ili ima neku mentalnu falinku. To devojci daje elan i samopouzdanje da ponovo prilazi. E, sada što devojke više prilaze, to se muškarcima smanjuje i potreba da se cimaju oko prilaženja jer će jelo, ionako, biti servirano. :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Dora_Mar Sre Maj 11, 2011 10:14 am

I naravno sta nama preostaje? Da cekamo muskarce ili da same uzmemo stvar u ruke? :D
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Liza_N. Sre Maj 11, 2011 10:29 am

male, mani se statistike i mudrijaških knjiga... :D


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Sre Maj 11, 2011 10:55 am

Pa pitale ste! :jj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Liza_N. Sre Maj 11, 2011 10:56 am

Pa odgovor treba da bude tvoje mišljenje, a ne statisički grafikon... :)


Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Sre Maj 11, 2011 10:59 am

Pusti grafikon, zadrži se na poukama koje sam izneo. Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Liza_N. Sre Maj 11, 2011 11:01 am

Važi, gazda.
Pouka je: muškarci (male) su u pravu uvek i zakonski polažu pravo na to. I šta se buniš, ženo?! :D

Dosta off-a, moliću.



Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Sre Maj 11, 2011 11:03 am

Lizo, dopada mi se kako razmišljaš! smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Bult Sre Maj 11, 2011 10:50 pm

Troja ::Evo da se i ja prikljucim, mada nisam musko.

Prvo, voljela bih da neko od momaka kaze da li misle da je gledanje u oci ikakav znak da je nekome stalo.


Naravno da jeste. Puno znaci. :)
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od pahuljica Pon Jul 11, 2011 1:54 am

Imam ja jedno pitanje... tacnije, mislim da je krajnje vreme da preuzmem stvar u svoje ruke (a to nisam radila odavno) pa mi treba neki savet muskaraca...
kako da mu stavim do znanja da mi se svidja, a da ( ako kojim slucajem nije obostrano) ne pokvariim prijateljstvo.. first_move.gif
mi smo stvoreni jedno za drugo... samo, drugovi smo... najbolji... imamo potpuno isto drustvo...
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Pon Jul 11, 2011 4:25 am

Bult ::
Troja ::Evo da se i ja prikljucim, mada nisam musko.

Prvo, voljela bih da neko od momaka kaze da li misle da je gledanje u oci ikakav znak da je nekome stalo.


Naravno da jeste. Puno znaci. :)
Pošto oboje živite u istom gradu, nađite se negde, popijte kaficu pa se ispričajte! :D I gledajte se u oči! Laughing

Pahuljice, kako god da okreneš, pokvarićeš prijateljstvo. Ili ćeš ga upropastiti ili će preći u nešto više a onda ćete se posle nekoliko godina zajedničkog života mrzeti... :jj: Ako je već tako, kaži mu direktno, bez uvijanja. Nađi samo pogodan trenutak. smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od pahuljica Pon Jul 11, 2011 12:03 pm

Hvala Male, ali ja zelim da ga imam pored sebe, isuvise je lepo i dragoceno ono sto imamo da bi to upropastila... skoro svaki dan smo zajedno, ali retko sami...
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Pon Jul 11, 2011 6:10 pm

Probaj da ga navedeš da on proba. Daj mu šansu. Muškarci nikada ne isključuju u potpunosti mogućnost smuvavanja. smajli-a095.gif
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Troja Uto Jul 19, 2011 2:48 am

Doduse nisam musko, ali mozda bi ti moj savjet mogao pomoci. Ja sam bila dobra prijateljica sa svojim partnerom oko godinu dana i imali smo zajednicko drustvo, ali se nikada nas dvoje nismo dogovarali da sami izlazimo. Onda sam jednom ja imala problema da nadjem drugaricu sa kojom cu izaci i nazvala sam svog sadasnjeg supruga da ga pitam da li ce te veceri on biti u kafani u kojoj smo cesto bivali, tako da bih ja mogla da svratim tamo sama poslije kina. Ne samo sto je rekao da ce biti u kafani, nego je i dosao i sacekao me pred kinom te veceri, i od tada se poceo sa mnom direktno dogovarati da se nadjemo kada izlazimo. Poslije nekoliko sedmica takvih izlazaka smuvali smo se. Znaci, posto je i sam bio donekle zainteresovan, skocio je i iskoristio sansu cim mu se ukazala.

Sto kaze Male - najbolje ga je navesti tako da sam nesto proba.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Uto Jul 19, 2011 4:05 am

Troja ::Ne samo sto je rekao da ce biti u kafani, nego je i dosao i sacekao me pred kinom te veceri, i od tada se poceo sa mnom direktno dogovarati da se nadjemo kada izlazimo.
Mukica! givenheart Već ga vidim kako po kiši, po snegu, po omorini i ostalim klimatskim nedaćama stoji sam, pridržava se za saobraćajni znak.... :sorry: Muškarci su ugroženi! Sada ste u braku! Moraš da mu to nadoknadiš! Mad
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Troja Uto Jul 19, 2011 4:32 am

Naravno da se trudim da mu nadoknadim za sve pretrpljene muke. :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od pahuljica Uto Jul 19, 2011 5:01 am

hvala Troja... :kiss:
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od polly88 Uto Avg 09, 2011 7:31 am

Evo i od mene jedno pitanjce. Prijatelj mi je stavio bubu u uho pa me sad baš zanima koliko vas tako razmišlja... Kada niste u vezi, ali se muvate s nekom curom, imate li svejedno rezervu? Znači, ako s tom prvom ne uspije, imate li neku drugu koja bi rado "uskočila"?


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Sre Avg 10, 2011 8:52 am

A koja vrsta bube? One elektronske za prepisivanje na ispitu ili pravu, živu bubu? Nije valjda buba švaba?! Surprised
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Troja Sre Avg 10, 2011 9:47 am

Vidim, niko od muskaraca nece da odgovori na ovo pitanje za sada. Ja bih samo da kazem da niko od pravih muskaraca vrijednih paznje ne razmislja na ovaj nacin. Ako neki muskarac ima odmah spremnu drugu djevojku, takvoga treba odmah zaboraviti. Moj je prvi mladic prijetio da ce naci drugu ako mu se ne posvetim na nacin na koji je to njemu odgovaralo. Dala sam sve od sebe da ga uvjerim kako mi on mnogo znaci samo da bih prosla kroz godinu dana stalnih razocarenja koja su na kraju dovela do raskida. Muskarac koji nije pun ljubavi i odanosti i spremnosti da te pusti da kroz vezu ides brzinom koja tebi odgovara ne zavrjedjuje tvoju paznju.

Nadam se da ovo odgovara na tvoje pitanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od male Sre Avg 10, 2011 9:56 am

Ma daj, Trojo, kakva odanost i spremnost? Ne traži devojka psa nego muškarca! :mtj:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Still_dreaming Sre Avg 10, 2011 10:57 am

Moram priznati da sam jednom imao u rezervi, ali ne planirano. Ja sam hteo da se družimo, ali je to pogrešno shvatano sve vreme dok sam imao vezu. Nakon te veze smo bili zajedno, ali ne dugo.

Inače to ne radim, a ni ovaj put nije bilo planirano, tako da u mom slučaju to nije tačno. polly, nemoj da brineš, od svakog ‚‚pravila'' ima izuzetak, pa će se naći i za tebe jedan. Wink


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojke pitaju-muškarci odgovaraju... - Page 3 Empty Re: Devojke pitaju-muškarci odgovaraju...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu