Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

+19
Eurinome
pahuljica
Benzaiten
Nelly
Maja
amaranth
male
Ika
Bult
enigma_
Troja
Ateh
ces@ric@
Catwoman
Mima
f-lady
nexstosic
Angerona
Still_dreaming
23 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Still_dreaming Sub Mar 06, 2010 10:56 pm

Može li?
Kakva su vaša iskustava sa ovim?
Ili ako nemate ovakvih iskustava koliko mislite da je to moguće?
Koja je razlika između upoznavanja uživo i na internetu? Koje su prednosti jednog, a koje drugog?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Angerona Pon Mar 08, 2010 12:56 am

Pronaći pravu osobu je toliko retko i dragoceno, da je potpuno svejedno gde će se ljudi upoznati.
Nemam iskustva sa tim, ali onaj ko vešto obmanjuje, tome nije potreban internet, sasvim dobro se snalazi i bez njega. Tako da ljudi ne bi trebali biti obeshrabreni time.
Angerona
Angerona
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 39
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od nexstosic Sub Mar 13, 2010 12:44 pm

preko interneta je u zadnje vreme vrlo tesko naci osobu sa kojom bi se i dobro druzilo, a kamoli za nesto ozbiljnije, ali sve je moguce. jeste da je mala verovatnoca, ali moguce je.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od f-lady Pet Mar 26, 2010 12:34 am

moguce je, ali ne bas preko Interneta, vec se nadju negde prijateljski, pa onda; ima dosta primera

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Mima Sub Mar 27, 2010 7:49 am

Moguce.

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od f-lady Sub Mar 27, 2010 9:29 am

Ja sam se upravo Mime setila. Ja sam cekala Mimicu i nisam znala kako izgleda i njen sadasnji decko mi je rekao nesto lepo, al niej hteo da mi oda tajnu :)

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Catwoman Sub Mar 27, 2010 9:48 am

Sve je u zivotu moguce pa i ovo. Imam jedan primer iz blizeg okruzenj a da su se dvoje upoznali preko neta i da su se vencali. I koliko znam, sasvim im je dobro.
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Still_dreaming Ned Apr 25, 2010 9:31 pm

Moguće je. Živi primer sam. Ali se na netu odigralo samo upoznavanje, pa smo se posle nekoliko dana našli i evo nas, idemo ka osmom mesecu. Teško mi je da poverujem, ali izgleda da je ovo ono što sam tražio...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Mima Ned Apr 25, 2010 10:15 pm

Drž' se smajli-a095.gif
Ljudi se na neki način bolje upoznaju preko tog pismenog dela, sledi dopuna samim viđanjem. Nije mi jasno kada ljudi pišu da je to samo za povučene i emotivno nesigurne ljude.
Nova vrsta komunikacije, život u rl ne trpi zbog toga, posmatram je kao začin C :D:

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od ces@ric@ Ned Apr 25, 2010 11:22 pm

A je li moguce naci osobu za ozbiljnu vezu inace i mimo interneta? :jj:

Ne znam, u zadnje vrijeme mi se cini da ces prije naci za ozbiljnu vezu preko neta nego ovako.
A to da se bolje upoznas preko neta je ziva istina. Ja sam svog bivseg znala 5 godina, druzili se, izlazili, bio jedan od najboljih prijatelja mog brata. I onda nakon 5 godina pocnemo se onako dopisivati preko msn-a, sate i sate smo tako provodili, ne vidjevsi se, svako u svom gradu. I kad smo se vidjeli, jednostavno se "desilo"... Ali da nije bilo neta i tih silnih razgovora, mogli smo jos sto godina izlaziti, nista se ne bi desilo
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Catwoman Ned Apr 25, 2010 11:25 pm

Na netu vreme provode oni koji zele da upoznaju nekog ozbiljnog. Pa zasto i ne bi moglo. Dok se dopisujemo, stvarramo neku sliku o toj drugoj osobi, a samo upoznavanje je upotpunjuje.

P.S. Ne mislim da svi provode vreme samo radi upoznavanje sa nekom osobom. Nisam se pravilno izrazila. :D

Spojio Still_dreaming
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Ateh Ned Maj 09, 2010 10:24 pm

Vrlo nezgodno pitanje...i ja sam upoznala mog sadasnjeg decka preko neta,mada je bilo nekih prekida dok smo se kuckali,hemija je proradila posto smo se upoznali,pricali telefonom,vidjali se vise puta dok se nismo smuvali.To je trajalo mesec dana...Ja iskreno mislim, da nije bas bitno kako ce se dvoje upoznati,bitno je da se stvarno upoznaju,da ne ulecu u nesto sto ne obecava.To je neka moja greska.Mozda i to vreme cekanja,vise zaintrigira muskarca,ne znam stvarno,mozda sam ja imala samo dosta srece,jer bas jesam srecna. givenheart
Ateh
Ateh
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 104
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Troja Čet Feb 03, 2011 11:08 pm

Ja licno nisam se nikada zabavljala sa nekim koga sam upoznala preko interneta, ali sam sigurna da se ljudi mogu tako upoznati i zbliziti. Da li ce doci do ljubavi pitanje je, ali je sasvim moguce uociti i bez susreta da su neki ljudi frustrirani, ili neuroticni, ili nezreli itd. U stvari, nekada je sve ove stvari lakse i brze "provaliti" ako se sa ljudima samo dopisujete, jer tada vam oni razotkrivaju svoje unutrasnje ja.

Kao klinka bila sam jedno vrijeme zaljubljena u decka sa kojim sam se dopisivala na skolskoj klupi, sto je bila nasa verzija interneta.

Inace, na zapadu ljudi moraju da budu veoma oprezni, pogotovo ako se sa nekim upoznaju preko agencija za usamljene. Zna se desiti da ih iskoriste i opljackaju te novostecene ljubavi sa neta. Ne znam da li toga ima u bivsoj Jugi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od enigma_ Pet Feb 04, 2011 12:13 am

Ja znam ljude koji su se nasli na netu, zasnovali porodice. Konkretno sa nekog foruma,ima nekoliko brakova...jedino mi se ne svidja sto slike svojie dece 'kace' na tom forumu.
Inace, nemam nista protiv da se dvoje mladih nadju ovde.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Bult Pon Feb 14, 2011 8:24 am

Ja mislim da moze.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Ika Pet Jun 17, 2011 11:40 am

Može li? Može, ali treba imati ludu sreću!
Kakva su vaša iskustava sa ovim? Loša.
Koja je razlika između upoznavanja uživo i na internetu? Pa nema neke velike razlike. Nepoznato je nepoznato, a nikoga ne možete za relativno kratko vreme da upoznate dovoljno da biste znali sve što vam je važno, a da pri tom bude i istina , da verujete osobi sa kojom pričate. Na internetu može pisati svašta, licem u lice...recimo da se vidi ta neka iskrenost ili neiskrenost u razgovoru. To je jedna od razlika.
Koje su prednosti jednog, a koje drugog? Uživo se vidi ko je kakav,bar bliže nego što se može reći preko interneta.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od male Pet Jun 17, 2011 6:39 pm

Šanse su slične kao i u RL: možeš da upoznaš nekog ko ima dobar marketing pa se predstavlja jako dobro. Kasnije vidiš da je kreten. A možeš da upoznaš nekog ko je stvarno super. Ja sam tako upoznao više osoba koje su super prijatelji/ce. E, sada, pitanje ozbiljne veze je tu vezano za udaljenost. I u RL upoznate nekog, uđete u vezu, sve je dobro i taj ode da studira u drugi grad. Daleko od oka, daleko od srca.
Jedna prijateljica je preko interneta upoznala ljubav svog života 2000km daleko. Sada srećno žive i imaju bebu.
Jedina razlika u upoznavanju preko neta je što većina se samo zeza i ubija vreme. To je kao kada u kafiću vidite samu devojku, probate da priđete i ona vam kaže "samo sam htela da popijem kafu". Mad ('bala te kafa!)
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Bult Ned Jun 19, 2011 7:00 pm

Nekad se preko interneta moze saznati mnogo vise o nekoj osobi. Ako je neko neiskren to se moze brzo otkriti, ako osoba puno pise. Niko ne moze stalno lagati, a da ga na kraju ne uhvate u lazi. Ja sam licno upoznao puno ljudi preko interneta i uglavnom su to bila pozitivna iskustva. Slicni ljudi jednostavno prepoznaju jedni druge i kasnije se lijepo druze. Jedino je problem sto nekad jednostavno nema vremena za oboje i RL i internet, zato sto postoje i druge obaveze u zivotu.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od amaranth Ned Jun 19, 2011 9:39 pm

Verujem da se na internetu mogu pronaći ljudi sa kojima se možete zbližiti, prvo preko dopisivanja, a kasnije i upoznavanjem, ali sad baš da se može naći neko za ozbiljnu vezu, ne znam. Nisam sa tim imala iskustva, ali, kad malo razmislim, ljudi se pronalaze na razne načine...
Sve je moguće.


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Maja Pon Jun 20, 2011 9:09 am

male ::Šanse su slične kao i u RL
U RL provaljivanje kretena ipak ide dosta brže.
Bult ::Nekad se preko interneta moze saznati mnogo vise o nekoj osobi.
Sa ovim se slažem, ispred monitora nema inhibicija, plus anonimnost.

Bult ::Ako je neko neiskren to se moze brzo otkriti, ako osoba puno pise.
Vrlo često je dovoljna samo jedna rečenica.


Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Nelly Pon Jun 20, 2011 11:25 am



Ja mislim da moze. Sto se iskrenosti tice, moje misljenje je da ista (moralna) pravila vaze na netu kao i u RL. Onaj ko zeli da ih postuje, postovace ih u virtuelnom kao i u realnom svetu, onaj kome nisu bitna, ih nece postovati nigde.
Nelly
Nelly
Profi
Profi

Broj poruka : 362
Ženski Datum upisa : 06.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Benzaiten Pet Jul 15, 2011 6:43 am

Ja sam svoju ljubav upoznala na internetu, na jednom forumu. Bilo je to pre tri i po godine, a već dve i po smo zajedno :<3: Niko nije verovao da ćemo uspeti da održimo vezu na daljinu, ali po mom mišljenju to nije ništa u poređenju sa nagradom na kraju.

Dakle, ljubav se može pronaći na internetu isto kao u rl, mada mislim da internet na neki način nekome olakša pronalazak ljubavi, zato što se na forumima mogu povezati ljudi sa sličnim ukusima, stavovima... to isto ne važi za fejsbuk i ostale društvene mreže, smatram da se tu ne može shvatiti kakav je ko.
Benzaiten
Benzaiten
Početnik
Početnik

Broj poruka : 79
Ženski Rak Godina : 31
Lokacija : Kraljevo/Beograd
Datum upisa : 15.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od pahuljica Pet Avg 12, 2011 9:41 pm

Mislim da je moguce. Ja licno nemam takvih skustava.
Mozda je lakse preko interneta, jer vec imas neku predstavu o osobi, kakva je... Ali kontakt oci u oci je ne zamenljiv.. Sladje je uzivo. :heart:
Laganja moze biti u oba slucaja...
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Eurinome Pon Avg 15, 2011 6:47 am

Prekopiracu svoje misljenje o o ovome, da ne bih ponovo kuckala.. :]]

Verujem da vecina nas, koji smo ovde, odavno pliva virtualnim vodama.
Cinjenica je da se u virtuali, pod virtualom konkretno mislim na: chat, forume, fb,
mogu uociti izuzetno inteligentni ljudi, koji tu samo ubijaju vreme, ili razmenjuju slovca na pregrst ponudjenih tema, bez ikakvih skrivenih namera.
Ali, takodje je cinjenica da je takvih ljudi u virtuali najmanje.
Slovca su varljiva, i covek nikada ne moze biti dovoljno obazriv.
Dosta je onih koji traze poznanstva radi mogucih veza, kako kratkotrajnih, tako i brakova.
Ne podrzavam ljude koji su spremni posecivati virtual iskljucivo iz tih razloga.
"Moc skrivanja" u ovakvim situacijama presudna je, i trebalo bi da se ima preveiko poverenje u osobu sa kojom se tako nesto planira.A, ne da se prihvati prva/prvi koji pristane da sa vama stupi u kontakt ili se upozna, ne misleci na posledice.
Dovoljno je samo videti nick, poput : 'Incest mama" ili "tata za cerku", da coveku proradi svest o bezbednosti mesta na kom je, i o ljudima koji ga okruzuju.
I sta coveka natera na takav izbor?- nedostatak fizicke lepote?Usamljenost ?
Mozda, ali to opet ne opravdava razlog ulazenja sa takvom namerom.
Postoji i druga situacija: kada ljudi dugo pisu o normalnim i zanimljiv stvarima,
i skontaju da su im razmisljanja ista, ili 'pak razlicita, i nauce dosta jedni od drugih,
i tada, neizbezno, dolazi do hemije, i izbor je sagovornika : da li ce je ignorisati ili nastaviti pisaniju.
Licno, nemam nista protiv ovakvih veza, iako ne upraznjavam iste.
Isto tako smatram da su te veze veoma jake, iz razloga sto se, verovatno, sa sagovornikom dotaklo dosta toga sto se u reali nikome nije ni spomenulo.Dakle, jos jedna prednost virtuala : sloboda iskazivanja, i svesti da vas niko ne zna, i da vas doticna/i, vrlo verovatno nikada nece ni upoznati, ako ste slicni- ni osuditi.
Poznati su mi takvi slucajevi, i to nisu ljudi koji imaju bilo kakav nedostatak, ili problem, pa su prihvatili partnera koga nisu upoznali u realnom svetu, vec inteligentni, koji su se prepoznali, prihvatili tu hemiju, zavoleli i evo, danas zive srecno.
Najbolji nacin odrzavanja takve veze je prekid posecivanja mesta na kome su se upoznali.
jer, partnere ce, hteli to ili ne, najvise upravo to muciti.Pitanja, kao sto su : "Mozda ima jos ovakvih kao sto sam ja tamo, sta-ako ga/je uoci" ili "zasto ide tamo sada kada ima mene" ?
Tacno je da je u ovakvim vezama, ukoliko se nastavi sa posecivanjem virtuala, nedostatak poverenja veci problem, nego kod ljudi koji se nisu na takav nacin upoznali.
Bas iz tog razloga je prekid posecivanja pomenutog kljucan za uspesan nastavak veze.
Izgovori, poput : " imam tamo dosta sagovornika koji me mogu nasmejati, zasto sada i njih da otkacim" ili " zar mi toliko ne verujes, samo se tamo salimo", etc, mogu se lako 'pokopati' odgovorom : ako ti toliko znace ostanite u kontaktu i cujte se povremeno, putem sms-a ili mail-a, i resena stvar.
I svakako da takvih kandidata nema mnogo.

A, sto se prijateljstava stecenih na takav nacin tice,
reci cu da su, mozda,cak i 'dublja' od prijateljstava u reali,
jer, kao sto spomenuh: sve je lakse kada sakriven si, i tu su samo monitir/mobilni i ti.
Stekla sam divna prijateljstva koja traju godinama,
jako kvalitetni i zanimljivi ljudi, sa svojim manama i vrlinama, ali nista manje prijatni.
Naravno, treba sa nekim pisati jako dugo, i imati tu vestinu 'citanja ljudi', bar malo, da bi se pohvatali svi konci i steklo poverenje.
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od kluptzwick Pon Jan 07, 2013 9:16 am

Sto se mene tice, ja ne upoznajem nikoga ni na netu ni ovako. Ali moja drugarica je upoznala svog sadasnjeg muza preko interneta i evo posle 1 deteta i nekoliko godina braka, sve je jos uvek ko u bajci.
kluptzwick
kluptzwick
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 9
Muški Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu