Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

+19
Eurinome
pahuljica
Benzaiten
Nelly
Maja
amaranth
male
Ika
Bult
enigma_
Troja
Ateh
ces@ric@
Catwoman
Mima
f-lady
nexstosic
Angerona
Still_dreaming
23 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? - Page 2 Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od ces@ric@ Pon Jan 07, 2013 12:53 pm

Svog momka sam upoznala preko neta. Ne na nekom forumu, vec na sajtu predvidjenom za upoznavanje partnera. Kratko smo se dopisivali (duze nego sa ostalima, posto mu je trebalo duze da me pita da izadjemo), kad smo izasli, "kliknuli smo" i nastavili izlaziti. Potom je doslo do nekog glupavog nesporazuma, pa se jedno 2 mjeseca nismo culi. Odljutio se, pa me je kontaktirao preko neta ponovo. Kako tad nisam bila u Pragu, poceli smo se opet dopisivati preko neta dok se nisam vratila (skoro mjesec dana). Opet smo izasli, ja mu donijela kajmak, koji dotad nije jeo i konacno se smuvali. Tako je kajmak postao moj tajni afrodizijak :P

Tako da moje iskustvo kaze da se moze upoznati partner preko interneta. A koliko je veza ozbiljna to cemo tek vidjeti.

Dugo sam na forumima poput Zida, ali tu nikako ne trazim partnera. Tu sam iz ciste dosade. Vecina ljudi mi je i tako daleko, a i mladji su od mene...



"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? - Page 2 Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Troja Pon Jan 07, 2013 10:25 pm

Procitah nekoliko postova i zacudih se onome sto je pisala Eurinome. Ona kaze da je problem ljudi koji su se zblizili preko interneta ako njihov partner i dalje odlazi na internet i da bi radi ljubomore trebalo svakako sprijeciti partnera da to cini. Meni se to cini vrlo cudnim. Ako su dvoje ljudi imali potrebu da obogate svoj drustveni zivot odlaskom na internet, zasto bi se to moralo promijeniti ako se oni medjusobno zblize tim putem. Zar je uopste dobra ideja da se dvoje ljudi izoluju od drustva drugih i ni sa kim drugim ne komuniciraju? Po meni bi ti ljudi trebali da nastave da zive kao i prije, s tim sto bi imali jedno drugo i to bi trebao da im bude odnos kome posvecuju najvise paznje i koji najvise njeguju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? - Page 2 Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od ThePoet Uto Jan 08, 2013 1:46 am

Koliko sam ja razumeo, ovde se radi o sajtovima za upoznavanje. I, svakako, mislim da ne treba posećivati takve sajtove ako ste već našli nekoga. Ne vidim svrhu posećivanja takvih sajtova ako ste već našli osobu za vezu. Zbog čega biste želeli i dalje da tražite nekoga? Ja to ne bih tolerisao.
Druga je stvar sa forumima. Ako ste našli nekoga na forumu, onda treba nastaviti, naravno, s posećivanjem foruma, nema nikakvog razloga da se to zabranjuje.

Smatram da se može naći preko interneta osoba za ozbiljnu vezu, takođe imam neke primere svojih drugarica koje su tako našle partnere. Opet mislim da ništa ne može da zameni upoznavanje uživo, ali postoje osobe koje su stidljive i kojima je mnogo lakše da flertuju preko interneta, što je sasvim okej. Takođe, mislim da se može lako upoznati osoba za vezu na forumima koji su specijalizovani za određenu oblast. Recimo, neko ko je fan Metallice na forumu za ovaj bend može lako naći srodnu dušu.

Ja nemam iskustva sa ovim, ni dobra ni loša, tako da ne mogu ništa da pričam iz svog primera.

Prednost upoznavanja na internetu je što će vam se potencijalni partner lakše otkriti (ljudi su na internetu mnogo slobodniji u izražavanju), neće se skrivati iza nekakve maske kao što bi radio uživo. Mane su što ne znate kako ta osoba izgleda fizički, a hteli mi to da priznamo ili ne, fizički izgled jeste bitan. Nije najbitniji, ali svakako bitan. Mada, ne morate ništa da izgubite. Ukoliko vam se neko ne dopadne fizički (kad se vidite nakon dopisivanja na internetu), uvek možete da ostanete prijatelji s obzirom na to da imate dosta zajedničkih interesovanja.

Velika mana interneta je što ima dosta bolesnika i retko kad znate kad ste naleteli na nekog. Ali, i u životu se mogu upoznati bolesnici koji se lako pretvaraju da su normalni. Uvek postoji rizik.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? - Page 2 Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Troja Uto Jan 08, 2013 4:40 am

Ja sam mislila da se podrazumijevaju i odlasci na forume. Ako je rijec samo o sajtovima za zblizavanje onda se mogu i ja sloziti sa vama da je logicno prestati sa takvom aktivnoscu ako pronadjete srodnu dusu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? - Page 2 Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Born to die Ned Jan 27, 2013 9:43 am

Kao sto neki nadju prijatelja za ceo zivot, tako mogu i nekog za ozbiljnu vezu.
Ako se vec dopisujes sa nekim dugo, pozelite da se upoznate......mislim da odmah treba kod obe osobe da postoji rizik,
da ce se razocarati u tu osobu , jer ipak slova su slova,
a ziva rec je nesto drugo. Isto kao sto neko i preko slike se moze svideti, ali opet to nije to dok se ne upozna licno.
E tada sve izadje na videlo, brzo se provali ko je bio iskren ,a ko ne. Isto tako ako se dugo dopisujes sa nekim,
kad tad lazi se otkriju.
E sad nesto mi se cini da na netu nema ozbiljnih osoba.. Mozda gresim... Svi su tu kao radi zabave, druzenja itd itd.
Nacitala sam se raznoraznih budala, na sta su spremni sve neki to je samo da covek se prekrsti i rukama i nogama , da ostane u cudu.


Nemam iskustva, jer nikada nikog nisam upoznala preko net-a.




Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? - Page 2 Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od nebo bez oblaka Uto Feb 12, 2013 3:31 am



Naravno da može,znam iz ličnog iskustva.Mog sadašnjeg dečka upoznala sam-na internetu,tačnije na jednom portalu.Upoznavanje na netu je sponatnije,opuštenije,i nekako bolje nego uživo,tada se bukvalno vidi da li postoje zajedničke teme za razgovor ili ne,koliko je ta osoba zapravno slična ili suptrona nama.
nebo bez oblaka
nebo bez oblaka
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 9
Ženski Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu? - Page 2 Empty Re: Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu