Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izložba slika

+2
Still_dreaming
Catwoman
6 posters

Ići dole

Izložba slika Empty Izložba slika

Počalji od Catwoman Pet Mar 19, 2010 8:30 am

Izložbe su jako zanimljiva mesta na kojim možemo upoznati ljude iz različitih sfera, možemo podeliti mišljenje sa umetnikom i čuti mnogo novih zanimljivosti. Ukoliko ste umetnička duša, verovatno često posećujete ovakva mesta i uživate u pogledu, stvarate svoj sopstveni svet glrdajući.
Ovo će biti mesto na kome možemo napraviti našu izložbu i komentarisati.


Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Izložba slika Empty Re: Izložba slika

Počalji od Still_dreaming Pet Mar 26, 2010 3:07 am

Izložba slika Sureal10

Slika Vladimira Kusha, ruskog nadrealiste. Moje tumačenje slike je da predstavlja ženu koja ima mnogo toga da da svetu i koja čežnjivo gleda u njega želeći da ga pobedi, mada nikako da krene da ostvaruje tu želju zarobljena svojom prirodom.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Izložba slika Empty Re: Izložba slika

Počalji od child_in_the_night Pon Apr 05, 2010 12:18 am

Izložba slika Sreca10

Slika Djordja Prudnikova,ostavila je bas veliki utisak na mene kada sam je prvi put posmatrala...kao i na mog prijatelja.
Kao neko budjenje dvoje ljudi,svetlost koja ih budi i spolja i iznutra.Shvatili smo da tako mora da izgleda sreca...tako i nikako drugacije.
child_in_the_night
child_in_the_night
Graffit master
Graffit master

Broj poruka : 428
Ženski Blizanci Godina : 32
Datum upisa : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Izložba slika Empty Re: Izložba slika

Počalji od hermina Pon Maj 02, 2011 7:58 am

Izložba slika Magrittetheperfectimage

Rene Magritte, The Perfect Image, 1928.

Ovu sam sliku tek nedavno otkrila i ostavila je jak utisak na mene. Ne volim slike da tumačim rečima, pa to neću ni raditi.
Ostavljam da je svako vidi (i oseti) onako kako želi da je vidi (i oseti).
hermina
hermina
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 117
Ženski Lav Godina : 36
Lokacija : Neverland
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Izložba slika Empty Re: Izložba slika

Počalji od Still_dreaming Uto Avg 16, 2011 11:09 am

Izložba slika Van_ey11
Jan van Ajk, Supružnici Arnolfini (1434)

Uvek se oduševim, svaki put kad pogledam. Veća slika nije mogla da se smesti na forum, ali je možete videti ovde. (samo uvećajte) Koliko strpljenja za detalje: odrazi u ogledalu, perle pored ogledala (kako su prozirne!), luster, drvorez iza mlade, dlaka i oči kučeta (kao je uspeo kad ono nije moglo mirovati!), procvetala biljka koja se vidi kroz prozor. Uvek dugo gledam odraz u ogledalu, fascinira me - pored svega toga što je naslikao, još je i umanjio i odradio u perspektivi ispupčenog ogledala! Nisam siguran, ali mislim da je u ogledalu Ajk i sebe naslikao i matičara koji ih venčava (ako se dobro sećam).

Voleo bih da odem u Nacionalnu galeriju u Londonu, ako treba samo toliko da bih video ovu sliku!



Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Izložba slika Empty Re: Izložba slika

Počalji od Miloš B Uto Okt 02, 2012 9:04 am

Slika Supružnici Arnolfini (1434) jeste fascinantna, inače kao neko ko se bavi slikarstvom i istorijom umetnosti mogu da kažem da su Flamanci posvećivali pažnju detaljima više od ostalih, a dosta im je pomagala i sprava zvana Camera Obscura, njeno korišćenje nam izgleda kao "varanje". Danas se korsisti projektor koji bi preneo neku sliku na platno, a na "umetniku" je da samo precrta. Ali naravno ni to nije sve, ipak treba i naći idealnu kompoziciju, obojiti tehnički savršeno, zato opraštam Antonisu na korišćenju ovog pomagala :)
Miloš B
Miloš B
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 3
Muški Ribe Godina : 35
Lokacija : La voie lactée
Datum upisa : 02.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Izložba slika Empty Re: Izložba slika

Počalji od Liza_N. Uto Maj 21, 2013 8:12 am

Izložba slika 560932439575419406211982

Milena Pavlović Barilli, Moderna Japanka (1929)

Ova Milenina slika me je tako oduševila kada sam je pre par godina ugledala na izložbi. Uopšte ne liči na njen rad, valjda mi je zato tako odudarala od svega pogledanog. Dopada mi se kolorit, ideja, pogled! Istovremeno, osećam da je ovo žena sa kojom ne bih volela da se sretnem...



Always believe that something wonderful is about to happen...
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Izložba slika Empty Re: Izložba slika

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu