Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzičko obrazovanje

4 posters

Zid :: Umetnost :: Muzika

Ići dole

Muzičko obrazovanje Empty Muzičko obrazovanje

Počalji od nexstosic Sub Mar 27, 2010 11:15 pm

Da li imate neko muzičko obrazovanje?
Jeste li išli u muzičku školu da proširite svoje znanje i umeće sviranja nekog instrumenta i koji je instrument u pitanju, ako jeste?
Umete li da cenite današnju muziku?
Da li neki put kritički posmatrate savremenu muziku i pesme?
Jeste li se neki put isprobali u komponovanju muzike?
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muzičko obrazovanje Empty Re: Muzičko obrazovanje

Počalji od alhemicarka Pon Apr 05, 2010 12:24 pm

ne sviram ni jedan instrument,mada mi je to ceo zivot zelja,npr gitara ili cak bubnjevi :D:
mislim da imam urodjenog talenta i smisla za muziku i ritam uopste,kao i prepoznavanje kvalitetnog...
alhemicarka
alhemicarka
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 35
Ženski Datum upisa : 05.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muzičko obrazovanje Empty Re: Muzičko obrazovanje

Počalji od child_in_the_night Pon Apr 05, 2010 11:02 pm

U prvom razredu osnovne smo svi isli u muzicku da bi videli kakve su nam glasovne mogucnosti,pevajuci Na kraj sela zuta kuca...itd u tom fazonu :D: prosla sam taj 'test' i onda je dosao odabir instrumenta koji zelim da sviram. Htela sam klavir i tako sam otisla na prvi cas i profesorka je bila uzasna boze...nisam mogla ni da je slusam ni da gledam kako je odbojna zena,a ja mali namcor ti odem i ostane na tome...
Bas mi je krivo sto nisam presla preko te odvratne zene :D: imam takodje zelju da sviram gitaru i nesto ozbiljno razmisljam na leto i da pocnem malo da se zezam oko toga... Wink
Imam osecaj za muziku i cesto mi se javi melodija u glavi koju ne znam kako da prenesem na papir i bude mi krivo jer je zaboravim... :sorry:
Muzika danas i muzika od pre su kao nebo i zemlja...ali u moru gluposti nadje se po 2-3 izvodjaca koja su vredna paznje. Wink
Umem da posmatram kriticki pesmu u celini. :):
child_in_the_night
child_in_the_night
Graffit master
Graffit master

Broj poruka : 428
Ženski Blizanci Godina : 32
Datum upisa : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muzičko obrazovanje Empty Re: Muzičko obrazovanje

Počalji od Andrea Sre Apr 14, 2010 11:00 am

ja sam svirala notaton kod muzare :ej bre
Andrea
Andrea
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 12
Ženski Datum upisa : 14.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muzičko obrazovanje Empty Re: Muzičko obrazovanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Muzika

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu