Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

+11
Maja
ThePoet
Born to die
Eurinome
Troja
polly88
child_in_the_night
Mima
nexstosic
Callisto
Catwoman
15 posters

Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Catwoman Pon Mar 29, 2010 6:40 am

Sinoć sam gledala film sa drugaricom, kad u njemu... prelepi glumac. Šta bi drugo moglo biti... :D:
Pa mi je palo na pamet da pitam: Koju biste vi poznatu ličnost voleli da upoznate?
Evo, meni se dopao Wentworth Miller...

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Wentworth_Miller_003
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Callisto Pon Mar 29, 2010 9:59 am

Jedno (mozda) glupo pitanje.. Mora li ta osoba biti trenutno ziva? (mislim...svejedno su iste sanse da ih imamo, zar ne :ahahhah: )

Ako ne mora biti ziv lol, onda:

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Tesla02

(Da se budim pored...imam vec nekog....ne bih ga mijenjala, ali bi mi zato dobro doslo par instrukcija iz struke lol)
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od nexstosic Pon Mar 29, 2010 1:58 pm

samo ličnost koja je postavila ovu temu. to je najpoznatija i najbolja ličnost za mene (i po mom mišljenju).
Zašto da sanjam silne lepe glumice ili pevačice kad imam najbolju i najlepšu osobu na svetu?
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Catwoman Uto Mar 30, 2010 8:36 am

Moze i ako je mrtav. Ja sam mislila prvo da stavim Hit Ledzera pa mi je posle bilo bedara sta ce drugi da pomisle, ali vidim da ima zainteresovanih. :):
Ja jako volim Hita jer je fantastican, a i covek je lepo izgledao, bez ikakvih fizickih mana sto bi se reklo.

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? OyZJTDmeii8pzg4Q9hL4%3D
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Mima Uto Mar 30, 2010 1:25 pm

Koliko mogu da ih navedem? Ako smo u domenu maste ne bi htela da se ogranicavam samo na jednog :D: :D: :D:

Mima
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 572
Ženski Datum upisa : 19.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od child_in_the_night Uto Mar 30, 2010 9:37 pm

Uf...Chad Michael Murray...
Obozavam ga u seriji One tree hill.

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? 82811288856148normalnve
child_in_the_night
child_in_the_night
Graffit master
Graffit master

Broj poruka : 428
Ženski Blizanci Godina : 32
Datum upisa : 12.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od polly88 Sub Avg 27, 2011 8:28 am

Izdvojit ću tri poznate ličnosti koje bih trenutno htjela upoznati...

Prvi je Johhny Depp. Kad smo kod njega, onda ono tipično žensko progovara iz mene - jednostavno mi je savršen viannen_39.gif Izgleda... hmm zapravo ne izgleda kao da mi može biti tata (a može). Naravno, da bude samo da mi se fizički sviđa, volim skoro sve što je stvorio u svojoj filmskoj karijeri.

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Johnnydepp001

Drugi je Goran Bare. Volim muziku i tekstove koje stvara i htjela bih s njih porazgovarati o inspiraciji. Samo ga je teško uhvatiti trijeznog...

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Bare

Treći je pisac Miro Gavran. Malo je nedostajalo da ga upoznam prije pola godine, ali nisam imala hrabrosti prići mu. Voljela bih od njega saznati kako je to biti pisac u Hrvatskoj i može li se živjeti samo od toga...

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Gavranmirop1


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Troja Ned Sep 18, 2011 9:10 pm

Svakako bih zeljela da upoznam Al Pacina i Roberta de Nira. Imam osjecaj da su obojica interesantne i upecatljive osobe. Naravno, s njima bih voljela samo procaskati, jer pored mog muza ne bi imali nikakve sanse! :D
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Eurinome Ned Sep 18, 2011 10:56 pm

De Nira, sarmantan je do besvesti ! :D Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Images?q=tbn:ANd9GcSU-My46Ep6cBstTbdGMnzgxgppeh3c0llxxtOh_QggJSqFNXj-
Eurinome
Eurinome
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1131
Ženski Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Born to die Pon Avg 20, 2012 6:08 am

Volela bih da upoznam Maria Casasa jer je prelep :)

Pevacicu Shakiru, jer je obozavam.
Super peva i igra.

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Mario+Casas+Carne+de+Neon+Premiere+Madrid+Jut3-VxEeQpl

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Zsksr6ncaaa4sk64

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Superpop-mario-casas---de-modelo-canon-23_large
Born to die
Born to die
Profi
Profi

Broj poruka : 315
Ženski Jarac Godina : 34
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od ThePoet Sub Sep 15, 2012 2:55 pm

Ja bih voleo da upoznam Jelisavetu Seku Sablić. Mene ta žena fascinira svojom harizmom i, pre svega, svojom glumom. Voleo da sa njom odem na kafu i da mi posveti par sati. Želeo bih da je upoznam van svih uloga, jer mi deluje kao vrlo pozitivna osoba. Mada bih je sigurno terao da mi malo odglumi neke od uloga.

Evo nešto iz serije Ljubav, navika, panika:



Voleo bih da upoznam Tarju Turunen, pevačicu Nightiwish-a. Nju bih sigurno terao da mi peva. Voleo bih isto tako da upoznam Florence, kao i Tila Lindemana iz benda Rammstein.

Kada bih mogao da upoznam nekoga ko više nije među živima, voleo bih da upoznam Dostojevskog. Sa njim bih imao toliko toga da popričam. Isto tako i sa Vladislavom Petkovićem Disom.

Voleo bih da upoznam sve glumce iz serije 'Allo 'Allo.

Ima tu još mnogo ljudi, ali evo ovih sam se trenutno setio. Kad se setim još nekoga, dodaću. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Maja Sub Sep 15, 2012 10:59 pm

Volela bih da sam upoznala Blaženopočivšeg Patrijarha Pavla i da sam imala prilike da popričam sa njim. Ipak, bila sam blagoslovena da jednom sasvim slučajno ( a nije slučajno) dođem u Sabornu crkvu na službu i da je baš tada služio Patrijarh Pavle. Bilo je jako malo ljudi, to je bio običan dan, nikakav praznik, Patrijarh je tog dana bio u Patrijaršiji preko puta i poželeo da večernju službu on služi. Nikad neću zaboraviti taj neopisivi osećaj kako je biti u Njegovoj blizini.

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? 29330937393540601164210

Volela bih da sam imala prilike da upoznam mnogo ljudi iz sveta nauke, koji nisu više među živima - Nikolu Teslu, Mariju Kiri, Rosalind Franklin..
Naravno volela bih da upoznam i neke ljude koji su živi ali trenutno ne mogu da se setim, dodaću. :)


Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od pahuljica Sre Sep 26, 2012 9:59 pm

Ja bih volela da upoznam Tanju Boskovic. Ne mislim da je to neostvarivo. Pocela sam da zapažam njene uloge, a onda i njena pojavljivanja u emisisjama, i očarana sam.

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? 206884_tanja-boskovic-4_f

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Tanja-Boskovic
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od MatriX girl 1997 Čet Sep 27, 2012 3:21 am

Volela bih da upoznam Katy Perry,zaista sjajna pevačica.
Zatim Zaca Efrona,stvarno je presladak givenheart
Naravno, i Ronalda,naj fudbaler...
A i Noleta i Anu,nase izvrsne tenisere...

MatriX girl 1997
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 43
Ženski Datum upisa : 07.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od ces@ric@ Čet Sep 27, 2012 10:44 am

O, je li to neko Real Madrid fan? :)

U zadnje vrijeme sve bih vise voljela da upoznam Fabia Viviania, jednog od takmicara TOP Chefa i odlicnog kuhara:



Lik jednostavno zraci pozitivnom energijom, dok ga gledas ne skidas osmjeh s lica. Ima naglasak koji obozavam i predobre komentare.

Pored njega, naravno, voljela bih upoznti i druga Tita :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Ivana_ Uto Dec 22, 2015 6:01 am

Živi:

Leo Di Kaprio.
Kevin Kostner.
Kivanc Tatlitug.
Beren Sat.
Natali Portman.
Monika Beluči.
Lena Stamenković.

Mrtvi:

Uglavnom svi pisci i pesnici.
Hese, Dostojevski, Miljković, Mika Antić ... etc.
Niče.
Če Gevara.
Čerčil.
Hitler.
Tito.
Tesla.
Ajnštajn.
Da Vinči.
Salvador Dali.
Hemingvej.
Čkalja.
Radmila Savićević.
Danilo Lazović.

... ma mnogo je i jednih i drugih. :D


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate? Empty Re: Koju poznatu ličnost biste voleli da upoznate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu