Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu sanjate?

5 posters

Ići dole

O čemu sanjate? Empty O čemu sanjate?

Počalji od Still_dreaming Pon Mar 29, 2010 1:35 pm

U ovo mračno vreme, prepušteni sami sebi i svojim željama i malim mogućnostima jednog običnog čoveka, jedino što nam ostaje je da sanjamo. Neki snovi nam se i ostvare, a neki večito ostaju da lelujaju pred našim očima samo da nas podsete da može bolje. I koliko god mi čvrsto sklapali oči i trudili se da ti snovi postanu stvarnost, oni nam prosto izmaknu kroz prste i tako sjajni i blještavi opet se igraju sa nama na javi. I čuvamo ih samo za sebe, kao da će nam ih neko ukrasti ako ih čak samo šapnemo! Pa se onda mahnito otimamo od njih govoreći sebi da nema ništa od snova. I uvek, uvek kad ostanemo sami i dokoni oni se nekako provuku kroz vrata naše svesti, poruše bedeme realnosti i počnu da nas ubeđuju da su dostižni i mogući. Pa im se prepustimo opet...


O čemu vi sanjate?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od nexstosic Pon Mar 29, 2010 1:53 pm

ma ćuti, sinoć sam sanjao malo užasno, ali više lepo što je direktno iz užasnog izašlo.
Iz čista mira su mi se rasklatili zubi, tako da sam mogao samo da ih malo gurnem kako bi ispali. gledam se na ogledalo i gurnem sekutiće, poispadnu, gurnem očnjake, poispadaju (sa desne strane gornje vilice, pa posle mi druga strana sama poispadala), i pogledam se opet, izgledam očajno bez zuba. kad odjedanput počeše novi da mi izlaze, ali ne sekutići, već očnjaci, i to oni oštri vampirski. sekutići su sačekali jer sam morao da uzmem nešto da jedem da vidim kakav je osećaj jesti bez prednjih zuba. posle ukusnog mesa, izrasli su mi i sekutići i probudio sam se.

P.S. Inače, dosta snova pamtim, i to one najzanimljivije.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od Still_dreaming Uto Mar 30, 2010 11:34 am

Nex, nisi shvatio pitanje. Pitanje je ''O čemu''(tvoje želje, maštanja, nade na javi), a ne ''Šta''(to bi bilo konkretno šta si sanjao dok spavaš). Ali dobro, nije strašna greška...


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od nexstosic Uto Mar 30, 2010 11:50 am

pa uglavnom lepe stvari sanjam, desi se nešto loše, ali uvek nešto lepo proizađe iz toga.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 36
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od Still_dreaming Pon Nov 08, 2010 8:49 am

Sanjam o utočištu toplih ruku, o miru koji nije tišina. Sanjam o noćima, ispunjenim bojama i ostvarenim željama. O kiši koja ne budi slutnje, o potpunoj pouzdanosti, razumevanju i podršci. O ljubavi uzvraćenoj istom merom. Ljubavi koja vremenom ne bledi. Sanjam o svetu koji greške ne broji i koji ume da pridrži čoveka u padu. Sanjam o besmrtnosti koja ostaje posle mene da živi. O blizini onih što su daleko. O nekome ko zna kako zapravo dišem, o nekome ko je spreman da upozna mene i sve ono što sam ja.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od Ivana_ Sub Avg 29, 2015 1:38 am

Još uvek sanjam o istinskoj, stvarnoj, pravoj i bajkovitoj ljubavi. O ljubavi snažnoj i neprestanoj. O bliskosti.
Sanjam o različitim putovanjima, ali najpre o putovanju u Istanbul.
Sanjam o kćerci koja ima moje oči, kojoj pričam priče za Laku noć.
Sanjam o svom mentalnom zdravlju i stabilnosti.
Sanjam o diplomi profesora književnosti.
O afirmaciji sebe kao pisca i pesnika.
O toj divnoj, divljoj besmrtnosti koja je nedostižna.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od Troja Sub Avg 29, 2015 4:57 am

Godinama sam sanjala o divnoj ljubavi, prvom susretu usana, prvom zagrljaju. Kada mi se taj san ostvario povremeno sam sanjala o tome kako bi bilo divno dobiti zgoditak na lutriji, baš veliko bogatstvo i šta bih sve mogla da uradim sa tim novcem, kome bih sve pomogla. Taj san se nije ostvario onako kako sam ga zamislila, ali u nekoj manjoj mjeri vrlo sam sretna što smo u poziciji da pomažemo roditeljima i učinimo im starost ugodnijom.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od Dora_Mar Ned Sep 06, 2015 11:07 am

Sanjam da budem voljena i da volim. Sanjam da imam prijatelja. Sanjam da se ostvarim kao osoba.
Dora_Mar
Dora_Mar
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2926
Ženski Vodolija Godina : 32
Lokacija : negdje...
Datum upisa : 17.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

O čemu sanjate? Empty Re: O čemu sanjate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu