Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Šta ste sinoć sanjali?

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Šta ste sinoć sanjali?

Počalji od Ivana_ taj Sre Mar 23, 2016 12:11 pm

Joj, sanjala sam užasni horor bejbi! Da sam rodila trojke, a da sam pre toga imala jedno dete već! Auuuu...:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
A odmah potom sam popodne zaspala i sanjala sam da je pao sneg u sred proleća i da je ravan, nežan i svetlucav i da ga kroz prozor posmatram s čuđenjem.

She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?

Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3047
Ženski Jarac Godina : 29
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Mar 25, 2016 8:11 am

Sanjala sam da jedem lignje i onda se najednom u zdjeli iz koje sam jela pojavio živa hobotnica sa ogromnim okom nasred glave. Kretala se i mene je uhvatila panika. U to sam se probudila.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15441
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Apr 27, 2016 8:58 pm

Nisam sinoc nego preksinoc, ali juce ne stigoh da pisem.

Sanjala sam da sam za stolom sa nekoliko ljudi. Ispred nas bilo je pecenje, a oko njega omotana neka relativno sitna zmija. Neko od ljudi oko mene poce sijeci pecenje sa omotanom zmijom, I u to se njena glava jako poveca, skliznu sa pecenja I ode u dnevnu sobu. San se zavrsio tako sto je zmija lezala na sred sobe, a mi skupljali hrabrost da je se nekako rijesimo.

Grozan san. :(
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Maj 16, 2016 9:04 am

Sanjala sam da sjedim na nekoj prljavoj posteljini i sve se čudim od čega je prljava. Onda sam vidjela oko sebe vampire kako napadaju ljude i pomislila da je to razlog što je posteljina umrljana. Probudila sam se prije nego su mene napali.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Jun 17, 2016 1:34 am

Sinoc sam sanjala da hodam ulicom sa jos dvoje ljudi i da me neki huligan poceo napadati. Stalno mi je prilazio i pokusavao da me pocupa za kosu. Ja sam se izmicala i u neka doba pocela da zovem u pomoc na sav glas. Niko me nije cuo. :(
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Jun 22, 2016 8:07 pm

Sanjala sam da sam nasla izraslinu na desnoj dojci. Probudila sam i sebe i supruga vicuci. Nekoliko minuta bila sam u takvom strahu da sam se opipavala da provjerim ima li sta.

Izem ti sve bolesti ovog svijeta! Zasto takve gadosti uopste moraju da postoje?
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Jul 06, 2016 3:18 am

Sanjala sam da mi je zubar izvadio zub i da sam na njemu vidjela kvar velicine zrna rize i da sam pomislila da se to desilo jer koristim bombone koje u sebi sadrze secer.

To mi je jedan od velikih strahova - da ce mi se zbog tih bombona poceti kvariti zubi. :(
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Jul 09, 2016 10:11 pm

Sanjala sam da jedem neko prelijepo meso spremljeno u sosu uz prilog od riže. Takvo nešto jela sam samo kod kuće kad sam bila klinka. Divan san.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od polly88 taj Sub Jul 09, 2016 10:51 pm

Sanjala sam da smo mama i ja posvojile dijete. :krstivoje: Imam osjećaj da sam se cijelu noć mučila s istim snom, a problem je bio što se zapravo nismo mogle dogovoriti čije će dijete biti - njeno ili moje. :buahahhaha: Sjećam se da je bila djevojčica i da sam se prijepodne uvijek ja brinula o njoj jer je mama radila pa sam zato smatrala da bi dijete trebalo biti moje.

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6281
Ženski Blizanci Godina : 29
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Jul 12, 2016 9:15 pm

Sanjala sam da imam dugu, tamnu i kovrdzavu kosu. Stavih neki sampon na nju i ona se momentalno ispravi i postade tamno plava i kao isfenirana. Lijep san.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Avg 16, 2016 8:47 pm

Sanjala sam da je moja firma postigla neki fenomenalan uspjeh, a da ja pojma nisam imala kako smo to uspjeli.  Posmatrala sam kolege kako ponosno hodaju ispred reportera koji su ih snimali I neko mi je govorio da otvaramo nove kancelarije po Londonu.  Pitali su me da li bih zeljela preci u novu kancelariju, a ja rekoh da bih zeljela ostati u ovoj u kojoj sam sada.

Lijep san.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od polly88 taj Čet Avg 18, 2016 4:39 am

Išla sam kući s nekog rođendana, i to na rolama. Vozila sam se nekim jako dugačkim šetalištem kad se blizu mene stvorilo nekoliko momaka. Onaj koji mi se najviše približio bio je na skejtu i pokazao mi je da ima nož. Toliko sam se uplašila, da sam vozila najbrže što sam mogla, skretala sam u neke uličice samo kako bih mu pobjegla i na kraju sam se našla u poznatom dijelu grada i znala sam da sam blizu kuće. Na taj osjećaj sigurnosti sam se probudila.

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ThePoet taj Čet Avg 18, 2016 10:17 pm

Sinoć sam sanjao nešto za šta imam osećaj da sam već ranije sanjao, ne znam zbog čega. Naime, ja sam na nekoj čudnoj poljani sa puno bregova (liči na prirodni skejt park) i svi tu nešto radimo. Međutim, ubrzo shvatam da su svi oko mene likovi iz crtanog filma i to ni manje ni više iz Simpsonovih! U jednom trenutku Bart padne i polomi nogu, ja se prebacim na neki zid koji gleda na izvesni parking i tu pričam sa... Lisom Simpson o smislu života, o nepravdi. Pričamo na engleskom sve vreme. Odjednom, ispred nas dolaze predstavnici IKEA-e, za koje mi kažemo da su globalisti i da uništavaju sve. Kad njihov predstavnik krene da govori okupljenoj gomili o svojoj kompaniji (a čovek se inače kao zove Ragnar), Lisa i ja krenemo da protestujemo. Prisutni nas svi mrze i ja odjednom krenem da joj pričam na srpskom i predstavljam se kao tajni agent. :buahahhaha: :jj:

najukusnija je sirova misao
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6645
Muški Devica Godina : 25
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Sep 19, 2016 9:21 pm

Sanjala sam da me neko sisa. U pocetku je frizura bila fantasticna i ja sam bila nacisto odusevljena. Uto ta osoba poce da mi otkida ogromne pramenove kose bez ikakvog reda i smisla i mene uhvati panika. Poceh da dozivam supruga i kako sam se okrenula tako kroz prozor ugledah kako ulicom prolazi vjestica zastrasujuceg izgleda. Kako je vjestica pocela da okrece glavu prema meni tako sam ja pocinjala da budem ispunjena neizrecivim uzasom i da jecim. Uto me suprug uhvatio za ruku i probudio.

Ruzan san.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od polly88 taj Sre Nov 23, 2016 9:03 am

Smak svijeta. :krstivoje: Zapravo sam osjećala neki spokoj, a ne strah. Bili smo u kući u kojoj sam odrasla, u spavaćoj sobi tata i brat, a u mojoj sobi mama i ja. Nas dvije smo sjedile na foteljama i bile potpuno mirne, još sam gledala na sat jer su najavili i točno vrijeme kada će se to dogoditi.

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Dec 05, 2016 10:02 pm

Sanjala sam da gledam televiziju sa Davidom Beckhamom. :D
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Jun 12, 2017 9:46 pm

Sanjala sam da pjevam S.O.S. od grupe ABBA i da sam toliko lijepo pjevala da su mi ponudili ugovor za snimanje ploce. :D Pred samo budjenje taj san se poceo pretvarati u nocnu moru tako sto se cvrsta povrsina zida pocela osipati.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6