Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ]

4 posters

Ići dole

Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ] Empty Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ]

Počalji od f-lady Čet Apr 01, 2010 1:56 am


Da li Vam je poznat osećaj da Vas vetar dodiruje, da se naježite, a vetar je topao? Da li se ikada osećate kao da Vam se film svega što Vas muči odvija pred očima, dok šetate ulicom? Stegnete košulju uz sebe i pomislite "Mogu ja to", a zapravo duboko u sebi osećate da ne možete? Šta je to što nas tera da se tako osećamo?
Šta se dešava kada Vam neko pruža sebe u potpunosti, a Vi ne možete da uzvratite, ma koliko želeli i osećate se golo, izloženo i tada se zatvarate?
Šta nas to sprečava da se osećamo sigurno i spokojno? Predosećaj, taj loš predosećaj. Zašto se uopšte javlja?
Oni ostali. Duhovi sačinjeni od teskoba i briga koje dolaze bez razloga, potpuno nepozvane i sedaju za Vaš svečani sto, bez pitanja.
Da li se plašite da zauzmete mesto za sopstvenim stolom od njih? Kada ćemo konačno sesti na stolicu i kada će oni otići?
Kako je za Vašim stolom, u sobi sačinjenoj od fantastike?
Mogu da te povrede samo ako veruješ u njih.



Poslednji izmenio f-lady dana Čet Apr 01, 2010 7:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta

f-lady
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 652
Ženski Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ] Empty Re: Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ]

Počalji od Callisto Čet Apr 01, 2010 2:54 am

Ne mogu bas u potpunosti da razumijem ovo sto je napisano u uvodu teme.
Ne gajim niti hranim takva negativna osjecanja zebnje, loseg predosjećaja, osjećanja invalidnosti, slabosti (kao da ja nesto ne mogu).
Jesam imala jedan period ranjivosti, ali i sama sam svjesna da sam u tome pretjerivala. Jednostavno to nisam ja. Imam ja svoje strahove i loša iskustva, ali im ne dajem preveliku važnost, ni tu poetičnu notu. Nisu pozeljni, necu ni da pričam o njima, da pišem o njima...
Slab sam ja poeta..
Ali ipak mogu da osjetim drugačiju dušu, i ne znam kako se to uklapa u ovo sto sam do sad napisala...


Poslednji izmenio Callisto dana Čet Apr 01, 2010 3:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Callisto
Callisto
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 173
Ženski Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ] Empty Re: Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ]

Počalji od nexstosic Čet Apr 01, 2010 2:59 am

nije mi se nista tako desavalo. Bitno je da naucite da zivite sa sobom.
Los predosecaj se javlja ukoliko smatrate da ste nesto uradili za sta niste sigurni da je bas tako kako ste uradili. Stabilna osoba ce se pomiriti sa tim, prihvatice gresku i nece je vise praviti. Sa brigama koje me muce, uvek izadjem na kraj i nije me strah da ih pogledam u oci i resim, ako ne istog momenta, onda za sto krace vreme i sto efikasnije da ih se resim.
nexstosic
nexstosic
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1444
Muški Ovan Godina : 35
Lokacija : Beograd, Vranje
Datum upisa : 05.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ] Empty Re: Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ]

Počalji od lado Sub Sep 11, 2010 11:56 am

Imam lose predosecaje.
Ponekad volim jer me upozore da obratim paznju na nesto,nekog...
Ali ih u isto vreme i mrzim jer brinem unapred a jos se nije ni desilo.
lado
lado
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 16
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ] Empty Re: Ranjivost i nesigurnost [ Soba strahova i nemira ]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu