Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od chegirl Uto Avg 23, 2011 1:24 pm

127 hours- do sada najbolji film koji sam pogledala iz 2010. Preporučujem svima koji vole biografske filmove :10-10-10:
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Uto Avg 23, 2011 7:00 pm

X-men - First class
Odličan film, ali preporučujem samo onima koji su odgledali bar prva dva-tri dela. :)

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sub Avg 27, 2011 5:23 am

Adaptation. (2002) - vrlo neobičan film. Charlie Kaufman piše scenarij, a temelji ga na knjizi o orhidejama koju je napisala Susan Orlean. Teško je opisati film, reći ću još samo da je Nicolas Cage odličan u ulozi Charlieja, ali i u ulozi njegovog brata blizanca Donalda :)



Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Avg 29, 2011 9:13 pm

Public Enemies - krimic sa Johnny Deppom. Nije los, mada mu nesto nedostaje da bi bio pun pogodak.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od pahuljica Pet Sep 09, 2011 3:54 am

Gledala sam The Sorcerers Apprentice - čarobnjakov učenik

Ko voli magiju, i potrebno mu je nešto za razbibrigu, preporučujem... :D
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Pet Sep 09, 2011 10:07 am

Sucker Punch

Ovo je definitivno najbolji film koji sam odgledao ove godine. Ostao sam bez komentara. Čista desetka. love love love


Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Pon Sep 12, 2011 5:24 am

Source code

Evo sada sam ga odgledao, film je odličan. Radnja je kompleksna, film je triler-misterija. Dobio sam i više nego što sam očekivao od trailera. Šteta što nema više ovakvih filmova danas. Originalan je i trebalo bi ga pogledati.


Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 17, 2011 11:32 am

The Social Network - Prica o kreatoru facebook-a. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sre Sep 21, 2011 9:00 pm

No Country for Old Men



Moram reći da sam očekivala malo više od filma koji je pokupio 4 Oscara... No Javier Bardem je odličan; ovo je prvi njegov film koji sam pogledala i morat ću još koji. Zapravo ne znam reći što mi je to točno nedostajalo u filmu; valjda sam očeivala da ću reći "wow" nakon što ga pogledam, razmišljati o njemu još danima i preporučiti ga svima koji ga još nisu pogledali. Ovako bih ga preporučila onima koji imaju nešto istančaniji ukus kad su filmovi u pitanju, a koji su u potrazi za kriminalističkom dramom/trilerom.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Sep 24, 2011 5:56 am

"The Kids Are All Right" - Interesantan i osvjezavajuci film o neobicnoj porodicnoj situaciji. Preporucujem ga u svakom slucaju.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Sep 26, 2011 2:38 am

Gledala sam "Worlds Greatest Dad" sa Robin Williamsom. Na zalost, ni ovaj film nije dostigao genij filmova kao "Dead Poets Society" ili "Mrs Doubtfire". Moze se pogledati, ali je tuzno da jedan takav glumac snima tako prosjecne filmove.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Pon Sep 26, 2011 5:56 am

Sinoć sam iz čiste dosade pogledala jedan jako loš film na televiziji - "Sorority Wars" (2009). Sve već viđeno i prožvakano tisuću puta: dvije cure koje se ne podnose, u različitim su sestrinstvima; jedna je, naravno, dobrica, druga ološ... Ova dobra ima najbolju prijateljicu i dečka kojega prvo ne podnosi, ali je on zaljubljen u nju pa na kraju završe zajedno. I da, ova loša na kraju priznaje poraz... bla bla bla...
S vremena na vrijeme valjda moram pogledati i nešto tako mlako kako bih se podsjetila koliko se loših filmova danas snima.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sre Okt 05, 2011 8:45 am

Jutros sam prvi put pogledala jedan dosta star film - "For Whom the Bell Tolls" (1943). Čitala sam knjigu prije godinu dana, a sada ju je moj brat imao za lektiru pa smo, nakon što ju je pročitao, zajedno gledali film. Naravno, film i knjigu teško mogu usporediti, ali zadovoljna sam filmom. Ingrid Bergman me je oduševila. Tek mi je sada jasno zašto je toliko cijenjena glumica.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 05, 2011 8:31 pm

Shallow Hall - odlican film. Gledala sam ga vec nekoliko puta. Komedija koja vas moze razonoditi i razveseliti, mada je na momente pomalo i tuzna. Toplo preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Nymphadora Čet Okt 06, 2011 5:55 am

As Good As It Gets. Mnooogo dobar film.
Nymphadora
Nymphadora
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1206
Ženski Lav Godina : 31
Datum upisa : 09.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Ika Čet Okt 06, 2011 10:59 am

Grave encounters

Pa šta znam... Fazon već viđeno. Ništa posebno. Malo je bizaran.


Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 09, 2011 9:24 am

New York I love you. Simpatican film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od pahuljica Ned Okt 09, 2011 11:33 am

Dirty pretty things.
Rekla bih da nije bilo gubljenje vremena. Da je jako realan, tužan.
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 12, 2011 3:59 am

Eat, Pray, Love - sa Dzulijom Roberts.

Film se moze pogledati, ali nije na nivou filmova kakve smo navikli gledati sa Robertsovom kao glavnom junakinjom. Svojevrsna limunada.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Still_dreaming Pet Okt 14, 2011 8:16 am

Biro za izgubljene stvari. Naš film, lepa zamisao, loša realizacija, 3 glumca i ostalo amateri. Ali mi se dopada film. Dosta priče o književnosti, razmišljanja o životu, vremenu i tome gde smo mi sada. Veoma zanimljivo. Iako je veliki deo teksta neubedljivo izrečen zbog loše glume, film navodi na razmišljanje. Bolje bi izgledao da je uobličen u knjigu, ali...

Na Youtube-u ima ceo film.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od chegirl Pet Okt 14, 2011 9:56 am

The sixht sense (1999)
Kakav obrt Surprised
Dovoljno je reći,Bruce Willis :the boss:
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 15, 2011 8:13 am

Wall Street: Money Never Sleeps

Nije los film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 16, 2011 8:30 pm

American sa Dzordz Klunijem.

Film je gledljiv, ali prakticno nema nikakve radnje. Nije bas nesto sto bih preporucila nekome da pogleda.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Miloš_88 Ned Okt 16, 2011 9:23 pm

The final destination (aka Final destionation 4)

Kao ljubitelj tog filma pogledao sam tek sad 4. deo (a postoji čak i 5. deo.. kasnim sa gledanjem hehe)

MOgu reći da nisam zadovoljan. Za rauzliku od prethodnih delova mnogo mi je nekako manje dinamičan i realan. Sve te nesreće su reviše nameštene i nerealne... O
Sve u svemu... očekivao sam više.
Mada pogledaću uskoro i poslednji, 5. deo koji je nedavno izašao pa mi možda popravi utisak.
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 22, 2011 10:25 am

Easy A

Nije los film. Radnja se dogadja u srednjoj skoli u Americi. Dovoljno interesantan i neobican zaplet da drzi paznju do zadnjeg trenutka.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 6 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu