Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Ned Sep 22, 2013 10:38 am

Battle in Seattle (2007)

Drama o aktivistima koji su organizirali prosvjed protiv Svjetske trgovinske organizacije. Skupljeno je dosta zvučnih imena (ja sam ga gledala zbog Charlize Theron, a zanimljivo je da ga je režirao njen tadašnji muž Stuart Townsand), ali naglasak je stavljen na sam događaj pa su mi nedostajali jaki likovi. Ipak, film je sniman prema istinitom događaju i dobro su ukomponirane arhivske snimke stvarnog događaja.


Bowling for Columbine (2002)

Dokumentarni film Michaela Moorea o oružju kao velikom problemu u SAD-u. Gledala sam već nekoliko Mooreovih dokumentaraca i uvijek me 'zalijepi' za ekran. Sviđa mi se to što nema dlake na jeziku i što će bez problema jednog Charltona Hestona posramiti pred kamerom.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Okt 04, 2013 8:20 am

"This Must be the Place" je film sa Sean Pennom i Frances McDormand o ostarjelom rok muzičaru kojem umire otac sa kojim godinama nije pričao. Otac mu je za vrijeme rata bio u Aušvicu i ostavio mu je zapise o nijemcu koji je prebjegao u Ameriku koji ga je mučio u logoru. On polazi u potragu za njim i na put samootkrovenja. Ovaj film me nije naročito dojmio.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Pet Okt 04, 2013 8:56 am

Eraserhead (1977)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 En62

Gledala sam ovaj horor s prijateljicom koja je već duboko ugazila u Lynchovu filmografiju, a ja sam tek krenula s otkrivanjem nakon pogledne serije Twin Peaks. Pokušat ću ukratko reći o čemu je riječ u filmu, ako nekoga zanima neka pogleda i trailer (ali i u njemu su samo vrlo kratke scene iz filma).

Henry Spencer je mladić koji je trenutno na odmoru, živi u nekom oronulom hotelu, ima zgodnu susjedu i čuje glasove iz radijatora. Mary je njegova djevojka kojoj dolazi u posjetu jedne večeri i upoznaje njezine roditelje. Ne zna se tko je od svih njih spaljeniji i stalno je tu osjećaj da se nešto čudno događa. E, onda se usred večere saznaje da je Mary rodila 'dijete' (pod navodnicima zato što je rodila ono što je na slici u spoileru - ako ste gadljivi, bolje ne gledajte). To stvorenjce na kraju mora paziti Henry, a usput ima kojekakve snove i halucinacije.

Kostur filma je dobar za ovakvu vrstu horora (body horror). Lyncha znaju uspoređivati s Bunuelom, ali po meni, nije mu ni do koljena; više mi je netko tko silom pokušava stvoriti film koji nitko neće shvatiti i onda reći da film nema neko značenje, tj. da ga svatko treba interpretirati na svoj način. U stvaranju ovog filma navodno su mu kao inspiracija poslužili Kafka i Gogolj. Kad bi se film mogao interpretirati kako se mogu interpretirati njihova djela, bilo bi sve ok. Ovako ne znam kad ću opet poželjeti gledati neki Lynchov film, iako vjerojatno ima dosta boljih.



Spojler:


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 06, 2013 8:38 am

Upravo sam odgledala Argo, film koji je režirao i u njemu odglumio glavnu ulogu Ben Affleck. Film je baziran na istinitim dogadjajima. Kada u Iranu vlast preuzima Ajatolah Homeini svrgnuti šah Reza Pahlavi dobija azil u Americi. To razbješnjava irance i oni upadaju u američku ambasadu i uzimaju za taoce sve članove ambasade. Medjutim, njih šest je uspjelo da izadje i sakrije se kod kanadskog ambasadora. Njihov život je ugrožen i Affleck smišlja plan da ih izvuče iz zemlje. Vrlo napet film, odlično režiran. Ne čudim se da je ovaj film dobio nagrade. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pon Okt 07, 2013 8:25 pm

"Flight", film sa Denzelom Washingtonom je film koji govori o pilotu koji dozivljava raspadanje aviona u zraku i uspijeva prinudno sletiti na livadu spasivsi zivote vecine svojih putnika. Dok je u bolnici uzimaju mu krv i otkrivaju da je pio i koristio drogu. Potraga za krivcem za ovu tragediju se zahuktava. Kako ce Washington izaci iz nje? Odlican film i savjetujem vam da ga pogledate da biste pronasli odgovor na ovo pitanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Okt 09, 2013 12:40 am

Hot Fuzz, film sa Simonom Peggom. Simpatican film o vrlo priljeznom policajcu koga prebacuju u seoce u kome vladaju red i mir. Ubrzo on otkriva da se tu desava nesto vrlo cudno. Vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sre Okt 09, 2013 10:53 am

Poslednje što sam gledao jeste Veliki Getsbi gde Leondardo di Kaprio nosi naslovnu ulogu. Meni se ni knjiga nije nešto posebno dopala, a film je veliko razočaranje. Predug je, kičast, akcenat je potpuno bačen na kameru i način snimanja, čime se odvlači pažnja od radnje. U nekim trenucima izgleda toliko nerealno da se čini kao da se gleda ekranizovana bajka, što je vrlo čudno pošto je glavni cilj knjige da realno prikaže stanje društva tog doba. Muzika je veliko razočaranje, posebno kada se čuje Džej Zi kako repuje ili Fergi kako peva uz jak bas, što se uopšte ne uklapa u ambijent dvadesetih godina dvadesetog veka. Stvarno ne preporučujem ovaj film, može se živeti i bez njega.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Okt 13, 2013 9:19 am

Watch je naučno fantastični film, komedija sa Benom Stillerom i Vince Vaughnom o pojavi vanzamaljaca u malom američkom gradiću. Sve počinje ubistvom u lokalnom supermarketu. Za film me je zainreresovala ekipa glumaca koja stoji iza mnogih odličnih komedija koje sam gledala. Ovaj film je ipak mnogo slabiji od onog što sam očekivala.

10 Years je film o proslavi desetogodišnjice mature. Nema jako poznatih glumaca, ali je sasvim solidan film sa jednom predivnom pjesmom divno ukompovanom u film i nekoliko vrlo romantičnih trenutaka.

Django unchained je vestern Quentina Tarantina o kome se mnogo pričalo, što me je i zainteresovalo za ovaj film. Klasični vestern u koji je vješto upletena priča o ropstvu, ovaj film ima dosta jaku priču i moralnu pouku, ali, kao i većina Tarantinovih filmova, i previše nasilja. Film mi se, sa izuzetkom nekoliko scena nasilja, dopao, kao i gluma vrlo jake glumačke ekipe. Ako nemate ništa protiv filmova u kojima morate žmuriti u nekim scenama pogledajte i nećete se pokajati. Ja bih kraj ovog filma malo drugačije uradila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 15, 2013 7:54 am

"Silver Linings Playbook" je film sa Bradley Cooperom i Robertom de Nirom o osobi koja ima problema sa bipolarnim poremećajem. On zatekne ženu u preljubi i pretuče osobu sa kojom je bila. Odlazi na liječenje. Po izlasku i dalje želi stupiti u kontakt sa njom, ali mu je to sudski zabranjeno. On odlučuje da mu posrednik bude udovica ubijenog policajca iz susjedstva. Ona pristaje pod uslovom da joj on bude partner na plesnom natjecanju. Ovaj film je dosta težak, ali sam sigurna da će se dopasti onima koji imaju snage da ga odgledaju do kraja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Okt 19, 2013 9:35 am

"Jack Reacher" sa Tomom Cruisom i Rosamund Pike. Muževljev kolega sa posla u čiji ukus nemamo previše povjerenja je rekao da mu se film nije dopao, pa smo odlučili da mu damo šansu. :D  I nismo se razočarali! Odličan detektivsko-akcioni film. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Okt 22, 2013 10:23 am

As Cool as I am je film o odrastanju tinejdžerke u vrlo nesredjenoj porodici, gdje su oboje roditelja nezreli, neodgovorni i sebični. Neobičan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Nov 03, 2013 10:55 pm

Kon-Tiki - Norveski avanturisticko-historijski film. Dobar je, zanimljiv, mada nije moj tip filma i vjerovatno ga nikad ne bih ni pogledala sama od sebe. Onima koji nisu neki veliki ljubitelji Hollywooda i velike akcije bih ga preporucila, onima koji jesu, definitivno ne bih.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Still_dreaming Uto Nov 05, 2013 12:05 pm

Australija
Film u kome glumi Nikol Kidman i to je bilo dovoljno da se zainteresujem. Počeo sam da hvatam nekakvo pravilo - ona obično glumi u ‚‚šašavim" i neobičnim filmovima, ali to radi savršeno. Jednostavno je u svakom filmu bila dobra, iako nije svaki film u kome je glumila bio dobar. Ovaj jeste. Pored njene glume, mnogo mi se dopalo i to što se kroz ceo film provlači pesma ‚‚Somewhere over the rainbow". Nekako je baš prikladno uklopljena.

Preporučujem.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 08, 2013 7:35 am

Beautiful Creatures je film o odrastanju djevojke iz porodice čiji članovi imaju čarobnjačke sposobnosti. Porodica je ukleta i postoji mogućnost da se ona preobrazi u zlu vješticu za 16-ti rodjendan. Jeremy Irons i Emma Thompson glume starije članove porodice. Dosta gledljiv film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 08, 2013 10:08 am

Burning Man je film o čovjeku čija žena oboljeva od raka. Vrlo težak film. U početku mi je smetala histerija, nepovezanost i rastrzanost filma, ali do kraja filma sve dolazi na svoje mjesto. Dobar film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Pet Nov 08, 2013 10:33 am

"Oblivion", sa Tom Kruzom. Solidan film.
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 15, 2013 10:15 am

She's Out of My League je romantična komedija o mladiću koji nema sreće u ljubavi koji upozna prelijepu djevojku koja se zaljubljuje u njega.  On je ispunjen osjećajem nesigurnosti i strahuje da nije dovoljno dobar za nju.  Simpatičan film koji će vas lijepo opustiti.

Zero Dark Thirty je film o pronalaženju i ubijanju Osame Bin Ladena. Film je dobro uradjen, pa ga preporučujem onima koji vole ovakvu tematiku.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 16, 2013 8:38 am

Life of Pi je priča o modernom Robinsonu Krusou. Dječak iz Indije postaje brodolomac kada njegova porodica odluči preseliti u Ameriku. Film većinom prati dječakov život na čamcu gdje su preživjeli samo on i bengalski tigar iz zoološkog vrta njegovog oca. Željela sam gledati ovaj film jer se mnogo o njemu pisalo, ali mi se nije previše dopao. Lijepa scenografija, ali malo toga drugog što bi preporučilo film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 17, 2013 3:59 am

Ruby Sparks je film o mladom piscu koji napiše remek djelo i deset godina nakon toga ne uspije da napiše ni jednu knjigu.  Usamljen je i nezadovoljan.  Jednog dana počinje sanjati o mladoj djevojci koju ne poznaje.  Počinje pisati o njoj i jednog dana biva zapanjen kada se ona iz snova i knjige seli u njegovu stvarnost.  Vrlo maštovit film sa interesantnim idejama i završetkom.  Preporučujem.

United 92 je film koji govori o 11 septembru 2001-ve kada su kidnapovana četiri američka aviona. Dva su udarila u World Trade Center, jedan u Pentagon, a četvrti avion se srušio ne dostigavši cilj. Film najviše prati sudbinu ovog četvrtog aviona čiji su se putnici pobunili i postigli da avion ne stigne na odredište. Svi putnici su izginuli. Potresno svjedočanstvo o dogadjaju iz novije istorije.


Poslednji izmenio Still_dreaming dana Ned Nov 17, 2013 2:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spojeni postovi)
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 21, 2013 10:26 am

Tinker tailor soldier spy je špijunski film koji je po meni mogao biti mnogo bolje uradjen. U britanskoj obavještajnoj službi se sumnja da neko od ključnih ljudi prosledjuje informacije ruskoj obavještajnoj službi. Dobar dio filma djeluje konfuzno i nepovezano.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Nov 24, 2013 11:20 pm

Pelisky - Ceski film o dolasku Praskog proljeca. Odlican film, humor dosta podsjeca na humor u domacim filmovima koje obozavam. Crna komedija. Sigurno cu film pogledati jos koji put :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Nov 26, 2013 9:29 am

Gledala sam Anu Karenjinu sa Keirom Knightley i Jude Lawom u glavnim ulogama. Od samog početka filma bila sam bijesna zbog nekih efekata gdje je sve više ličilo na pozorišnu predstavu nego na film. Kao da su napravili parodiju ovog remek djela književnosti! Gluma je, moram priznati, bila vrhunska, ali svejedno smatram da se sa malo drugačijom režijom moglo napraviti pravo remek djelo od ovog filma. Ovako je bio gledljiv, ali mu je ipak nešto nedostajalo.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 28, 2013 8:51 am

Swordfish sa Hugh Jackmanom i Johnom Travoltom. Odličan kriminalistički film, pun preokreta, nasilja, ali i optimizma. Jackman glumi hakera koji je imao problema sa zakonom koji želi da dobije starateljstvo nad ćerkom, ali ima vrlo male izglede za to. Njega regrutuje kriminalac koji mu obećava pomoći ako Jackman pomogne oko prebacivanja velike količine novca iz vladinog računa na račun kriminalne organizacije. Stvarno vrijedi pogledati.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Čet Nov 28, 2013 11:36 am

The Big Wedding - film sa Susan Sarandom, Robert de Nirom, Robin Williamsom, Katherine Heigl i jos par poznatih glumaca. Grozan film! Trebalo bi da predstavlja komediju, ali ja sam se uspjela jednom ili dvaput nasmijati, ostalo je uzasan humor. Radnja je bizarna, poenta filma je da je svak svakog... da ne lajem, u proslosti... Jedina pozitivna tacka je Susan Sarandon koja je opet odglumila odlicno svoju ulogu love I inace glumci su dosta dobro odigrali svoje uloge, ali je tema losa (dvoje mladih se trebaju vjencati, dolazi mladozenjina bioloska majka, kojoj ne smije reci da su se njegovi roditelji koji su ga usvojili razveli, pa se oni moraju pretvarati da su jos uvijek skupa, iako otac ima vec dugi niz godina drugu zenu). Jedina koja mi je kao i obicno bila antipaticna i neuvjerljiva je Diane Keaton...


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Sub Nov 30, 2013 8:59 am

North by Northwest (1959)

Jedan od Hitchcockovih klasika koji sam tek sada pogledala. Za mene je on najbolji redatelj svih vremena i obožavam njegove filmove (uživam čak i u onima koji su lošiji). U njegovim kriminalističkim filmovima volim to što glavni lik nije detektiv, privatni istražitelj ili policajac, nego je to najčešće običan čovjek koji se zatekne u nekoj čudnoj situaciji. Tako je bilo i u ovom filmu. Rogera otmu odmah na početku filma misleći da je netko drugi, a on do kraja svima pokušava dokazati da nema veze s tim za što ga optužuju. Uvijek je tu i atraktivna mlada žena, ovoga puta Eve, za koju Roger nije siguran može li joj vjerovati ili ne.


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 19 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu