Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji film ste poslednji odgledali?

+42
Still_dreaming
Ivana_
Anchy
Dafne
Dzangrizava
cale1004
Born to die
enigma_
StephenKING
Virginija_Woolf
Miloš_88
pahuljica
milica2
Teixos
Ika
Asterix
Nelly
nana cipiripi
Liza_N.
Bult
Cigla
*rainbow*
Shadow
Nymphadora
VanGoga
Ireth
polly88
black_morena
Stephan^^
Dream catcher
chegirl
Mima
child_in_the_night
Maja
perce
alhemicarka
Callisto
Majolina
Bella
Catwoman
nexstosic
Ateh
46 posters

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od polly88 Ned Jul 03, 2016 7:18 am

Fury (1936)

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Ih8ec3

Kriminalistička drama Fritza Langa o dvoje zaljubljenih čijoj sreći na put staju jedna pogrešna optužba, a zatim i razularena gomila. Jako zanimljiv društveno-kritički film; voljela bih da sam ga gledala s bakom, sigurna sam da bi uživala. :)


Gnothi seauton!
polly88
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6404
Ženski Blizanci Godina : 35
Lokacija : across the universe
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Jul 22, 2016 10:10 pm

Spectre , (2015) je film sa Danielom Craigom o špijunu James Bondu. Dobro napravljen film. Skyfall možda ima malo više duše, ali i Spectre je odličan film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Avg 20, 2016 10:09 am

Zadnjih dana pogledah dva dobra filma. "Mission Impossible : Rogue Nation i "The Martian.

Mission Impossible: Rogue Nation je odličan. Čula sam da nije dobar, te su mi očekivanja bila niska. Gluma je dobra, glumci koji glume su mi dragi, efekti odlični. Jedino što mi je malo žao je što sam prvi put primijetila da se i Tom Cruise malo postarao.

"The Martian" mi se takodje dopao. Bila sam jako potresena kada Matt Damon biva spašen. On mi nije previše drag, nekako mi je fizički odbojan, ali moram priznati da je dobar glumac i da je glumio u nekim odličnim filmovima. Možda bih izbacila par scena iz filma, ali mi je i pored toga vrlo drago što sam ga odgledala.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Sep 15, 2016 8:45 am

"Time Out of Mind", film o životu beskućnika u kojem glavnu ulogu glumi Richard Gere. Čitala sam o ovom filmu i jako me je interesovalo kakav je. Nakon odgledanog filma rekla bih da je film konfuzan i težak kao i život beskućnika. Drago mi je što sam vidjela ovaj film, ali ne vjerujem da ću ga gledati više puta.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Sep 25, 2016 9:48 am

The Intern, film sa Robertom De Nirom i Anne Hathaway. Film o životu penzionera punog života koji odlučuje da ponovo počne da radi nakon smrti supruge. Da li će ovaj pametan i sposoban čovjek uspjeti da se snadje i postane dragocjen svom poslodavcu u zahuktaloj organizaciji punoj mladih i energičnih ljudi? Simpatičan film u kome bih malo toga promijenila.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Okt 16, 2016 10:35 am

Mothers and Daughters - film o odnosima majki i kcerki u kojima glumi dosta poznatih glumica: Susan Sarandon, Sharon Stone, Eva Amurri, Courteney Cox, Mira Sorvino, Selma Blair... Film je prosjecan, emotivan. Sve glumice su odlicno odradile svoje uloge, zao mi je bilo sto se Susan pojavila samo na neka 3 minuta, posto sam film izabarala upravo zbog nje.


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od male Sre Okt 26, 2016 11:54 pm

Odgledao 3 serijala po 6 epizoda "peaky blinders". Odlična priča, lepo urađeno. Valjda će biti i 4. serijal.... :jj: Odlični glumci, dobra scenografija...
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Nov 05, 2016 1:35 am

Sinoć pogledah Wall-e, animirani film iz 2008-e koji je dobio Oskara. Imala sam vrlo mala očekivanja kad sam pročitala da film govori o robotu iz budućnosti koji raščišćava ogromne gomile smeća i vremenom dobija ljudske karakteristike. Film me je veoma prijatno iznenadio. Vrijedi ga pogledati.

Jutros pogledah Burnt, film iz 2015-te sa sjajnom glumačkom ekipom na čelu sa Bradley Cooperom. On glumi izvrsnog kuvara koji napušta restoran jer se odao drogama i alkoholu. Nakon nekoliko godina odvikavanja od droga on odlazi u London sa ciljem da otvori restoran u kome će zaraditi i treću Michellin zvjezdicu. Odličan film. Preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 06, 2016 9:49 am

Pogledah film Joy sa Jennifer Lawrence, Robertom de Nirom i Bradley Cooperom. Film je zasnovan na istinitoj priči i govori o amerikanki koja je uspjela da se izdigne iz bijede zahvaljujući kućanskim inovacijama koje je izumila. Na žalost, film je vrlo težak i uglavnom govori o problemima sa kojima se susretala, te sam se baš napatila gledajući film. Film je dobar kao i gluma, ali da sam ga ja pravila ne bih ostavila prikazivanje njenog uspjeha za zadnje dvije minute filma. Vrijedi pogledati, ali ne kada ste neraspoloženi.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Nov 06, 2016 12:27 pm

The Girl on the Train (2016) - na pocetku film mi je bio dosadnjikav, najvise zbog toga sto imam 0% simpatija prema alkoholicarima, ali onda je postao napetiji, zanimljiviji. Volim te misterije gdje se polako otkriva sta se stvarno dogadja/dogodilo. Preporuka za film


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 10, 2016 9:17 am

Upravo odgledah film Stevena Spielberga Bridge of Spies.. Film je fantastičan! Govori o stvarnim dogadjajima iz vremena Hladnog rata. Tom Hanks glumi advokata koji po dužnosti biva izabran da brani ruskog špijuna. On se bori za njega svim srcem izazivajući pri tome bijes i osudu svojih zemljaka. On će odigrati i mnogo krupniju ulogu u dogadjajima koji slijede. Izvrsna gluma i priča koju od sveg srca preporučujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Pet Nov 11, 2016 11:31 am

Gledala sam dva dobra filma večeras - Two Night Stand i The Longest Ride. Prvi film je bio romantična komedija, a drugi priča o studentkinji koja se zaljubljuje u jahača bikova, ali ne želi da se pomiri sa opasnošću koju nosi njegov poziv. Ova priča se isprepliće sa pričom o ljubavi para koji se susreće neposredno prije drugog svjetskog rata. Glavnu mušku ulogu glumi sin Clinta Eastwooda. Film me je po naraciji malo podsjetio na Driving Miss Daisy.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Čet Nov 17, 2016 5:11 am

Gledao sam pre neko veče Neki to vole vruće s Merilin Monro. Nisam nikada pre toga gledao film u kojem je igrala. Međutim, mnogo više su me oduševila dva glavna glumca u filmu, Tony Curtis i Jack Lemmon, koji su fantastični. Film jeste crno-beli, ali ga stvarno vredi odgledati ako već niste. Film je komedija o dva muškarca koji se maskiraju u žene kako bi se priključili ženskoj muzičkoj grupi, jer moraju da pobegnu iz grada.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Nov 17, 2016 11:59 pm

Sinoć pogledah Angels and Demons, film snimljen po romanu Dana Browna sa Tom Hankesom i Ewan McGregorom u glavnim ulogama. Ova priča prethodi romanu Da Vinci Code. Akcioni triler dobro snimljen. Teško mi je odlučiti ko me je više oduševio - Tom Hanks ili Ewan McGregor.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ces@ric@ Ned Nov 20, 2016 11:52 am

Dead Man Walking - Prilicno sam razocarana filmom, ocekivala sam mnogo vise trilera, misterije, psihicke igre. Ovako se sve pretvorilo u film koji promovise zasutavljanje smrtne kazne. Kod mene nisu uspjeli, nisam se uspjela poistovijetiti sa glavnim likom, kriv je i samo zato sto mu je sad zao ne vraca nekom kcerku ili sina. Film su spasili glumci (Susan Sarandon i Sean Penn), koji su bili izvrsni


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Nov 20, 2016 10:40 pm

Juce ujutru odgledah Android, film koji je parafraza filma Ex-Machina, ali ima vrlo razlicit rasplet. Ovaj put robot je muskog roda, a posjetiteljka je mlada zena koja se nekada I sama bavila robotikom. Film je gledljiv, ali se mom suprugu rasplet nije ni malo dopao, a ni mene nije bas odusevio.

Popodne pogledah The Danish Girl, film sa Eddie Redmeynom o prvom muskarcu koji se podvrgao operaciji za promjenu pola. Puno sam citala o ovom filmu, pa sam ga zeljela pogledati bez obzira sto mi se tematika nije previse dopadala. Film pocinje dosta dobro, ali je kasnije poprilicno mucan.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Dec 07, 2016 10:03 pm

U nedelju pogledah "The Revenant" sa Leonardom di Capriom u glavnoj ulozi. On mi je vrlo drag glumac i svi njegovi filmovi koje sam do sada gledala su mi se dopali, ali sam imala veliku dozu podozrenja prema ovom filmu i ocekivala da ce biti previse monoton i tezak, te da mi se nece dopasti. Nisam bila u pravu. Film mi se jako dopao. Film je djelimicna biografija stvarnog lika sa Divljeg Zapada, s tim sto su neki detalji izmijenjeni (na primjer, da je imao sina sa indijankom, kao i kraj filma). Odlicna gluma, a i sve drugo, te su tri Oskara u potpunosti zasluzeni. Definitivno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sub Dec 10, 2016 8:56 am

Secret in Their Eyes, krimić sa Chiwetel Ejioforom, Nicole Kidman i Juliom Roberts u glavnim ulogama. Dosta dobar film o istrazi vezanoj za ubistvo. Navodno je originalni film čiji je ovo "remake" još bolji.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Pet Dec 16, 2016 11:42 pm

Pogledao sam pre dve nedelje Marvelov Dr. Strange. Uopšte mi se nije dopao. Nisam mnogo očekivao od filma, ali da mi se toliko neće svideti, da čak neću moći da uživam ni u specijalnim efektima, ni u dobrom izboru glumaca (koji se sve vreme muče s odvratnim dijalozima), ni u magiji koju baš volim. Svaki mogući kliše jednog Marvelovog filma (i generalno holivudskog trilera) je ubačen ovde, radnja teče naivno, a likovi su nemotivisani, nerealistični i izgovaraju tačno one klišee koje bi publika i očekivala od njih da kažu što, prirodno, vodi bolnoj predvidljivosti. Preporučujem nekad za razbibrigu, ali nije vredno da ga gledate u bioskopu.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Uto Jan 03, 2017 10:46 am

Danas sam gledala četiri filma.

Behind the Candelabra, film sa Michael Douglasom i Matt Damonom o životu najbolje plaćenog zabavljača na svijetu od 50-tih do 70-tih godina dvadesetog stoljeća. Homoseksualac koji je javnosti prezentirao sliku heteroseksualca, a privatno živio vrlo razbludan život. Film mi se nije dopao mada je gluma dobra. Odbojno mi je takvo raskalašeno ponašanje, razmaženost i potpuno odsustvo privrženosti, odanosti, lojalnosti.

Lore, njemački film koji govori o teškom životu djece bivših nacista na kraju drugog svjetskog rata. U trenutku kada im je najteže u pomoć im priskače osoba od koje se nikada tome ne bi nadali. Dobar i težak film.

Suffragette, film sa Carey Mulligan, Helenom Bonham Carter, Meryll Streep i Ben Whishaw-om u glavnim ulogama. Odličan film koji govori o borbi žena u Engleskoj da dobiju pravo glasa.

Selfless naučno fantastični film sa Ryan Reynoldsom u glavnoj ulozi. Odličan film. Poznati biznismen koji je veoma bogat i uspješan treba da umre od raka. Anonimno prima adresu organizacije koja tvrdi da može njegov um prebaciti u tijelo uzgojeno u laboratoriji. Operacija uspjeva, ali kada on zaboravi uzeti tabletu koja mu je data njegovim mislima prolaze slike burnih dogadjaja i ljudi koje nije poznavao u prethodnom životu.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od ThePoet Sre Jan 04, 2017 12:02 am

Gledao sam sinoć Star Wars - Rogue 1 u 3D u bioskopu. Jedino zbog čega i vredi pogledati film jesu efekti, koji u 3D projekciji deluju još veće i bolje. Scene borbe i u svemiru su odlične i generalno su se stvarno potrudili da tehnički sve bude iznad proseka. Međutim, sam film ima najklasičniji mogući zaplet: od nesrećnog detinjstva, preko velike pretnje čitavom svemiru, pa onda se okupi grupica različitih likova koji se, uprkos svemu, svojom hrabrošću suprotstavljaju mnogo jačima od sebe. Jedino je kraj lep i dobro su povezali sa originalnom franšizom. Drugarica s kojom sam gledao film je rekla nakon filma: ,,Najviše mrzim ovako kad odgledam film o kome nemam šta da kažem, jer je sve jasno i klasično." To je možda i najbolji opis filma.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 08, 2017 7:06 am

Upravo pogledah Frozen Ground sa Nicholas Cageom i John Cusackom. Istinita priča o nestanku brojnih mladih žena, mahom prostitutki, na Aljasci od kojih neke bivaju pronadjene u divljini, masakrirane i u stanju raspada. Istragu pokreće inspektor policije nakon što policija pronalazi mladu djevojku koja je silovana i vezana lisicama koja im daje ime počinitelja. Od prvih sumnji do pronalaska dokaza dug je put. Dobar i napet film koji će vas držati u neizvjesnosti do samoga kraja.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Ned Jan 08, 2017 10:08 am

Pogledah večeras i Taken 3, akcioni film sa Liamom Neesonom. Bivša supruga glavnog lika ubijena je u njegovom stanu i on biva optužen za ubistvo. Odličan akcioni film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Sre Jan 11, 2017 9:44 pm

Sinoc odgledah The Imitation Game sa Benedictom Cumberbatchom i Kierom Knightley.  Zaista izvrstan film koji govori o zivotu Alana Turinga.  Turing je bio genijalni matematicar koji je za vrijeme drugog svjetskog rata uspio desifrovati kod njemacke Enigme, masine zahvaljujuci kojoj su se nijemci  sporazumijevali, te je znatno pomogao brzem zavrsetku rata.  Genijalac rijetke vrste, Turing je bio homoseksualac koji je 50-tih godina osudjen zbog homoseksualnosti na hemijsku kastraciju tabletama.  Godinu dana kasnije on se ubio.

Film je u meni izazvao takvu buru osjecanja da sam imala zelju da naizmjenicno vicem i placem zbog nepravdi koje su prikazivane.  Odlican film, odlicna gluma.  Obavezeno ga pogledajte.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja Čet Jan 12, 2017 10:17 pm

Sinoc pogledah The Railway Man sa Colinom Firthom I Nicole Kidman. Film je snimljen po istinitim dogadjajima I govori o englezu koji je za vrijeme drugog svjetskog rata pao u zarobljenistvo. Japanski prevodioc ga je skupa sa vojnicima mucio kada je sa grupicom zarobljenika uhvacen da je napravio radio. Decenijama nakon rata on otkriva da je prevodilac jos ziv I da vodi turisticke grupe po nekadasnjem logoru gdje je on bio zatocen. Odlazi da se obracuna s njim, ali se dogadjaji odvijaju drugacije nego sto bi se moglo ocekivati.

Dok gluma u ovom filmu nije losa I bilo mi je interesantno cuti pricu, osjecam da se od ovoga ipak mogao napraviti I mnogo bolji film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 31 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Zid :: Umetnost :: Film

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu