Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Koji film ste poslednji odgledali?

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 36 od 36 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36

Ići dole

Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja taj Sre Okt 17, 2018 9:28 am

All the Money in the World, film Ridley Scotta sa Michelle Williams, Christopher Plummerom i Markom Wahlbergom u glavnim ulogama. Film je zasnovan na istinitim dogadjajima početkom sedamdesetih kada je u Italiji kidnapovan Paul Getty, unuk najbogatijeg čovjeka na svijetu. Kidnaperi su zahtjevali otkupninu od 17 miliona dolara, što je John Paul Getty odbio da plati. Unuku je kasnije u znak upozorenja odrezano uvo.

Ovaj me je dogadjaj fascinirao kao djevojčicu i nisam mogla da shvatim da neko ko ne zna šta će od para neće da plati da spasi člana vlastite porodice. Dobar film, ali bi bio još bolji da su se i u raspletu dogadjaja malo više držali činjenica. U svakom slučaju vrijedi pogledati ovaj film.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15914
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Okt 19, 2018 10:20 pm

Black Panther, film o zasada jedinom crnom superheroju. Mnogo akcije i borbe. Možete pogledati ako volite filmove ovog tipa.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Okt 20, 2018 7:43 am

Arthur and Mike, film sa Colin Firthom i Emily Blunt o dvoje bjegunaca od stvarnosti, nezadovoljnih svojim životima, koje susret na neobičnom životnom putu preobražava u zrele osobe. Film mi se dopao.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Okt 27, 2018 9:16 am

Mr Turner, film sa Timothy Spallom o poznatom slikaru Williamu Turneru. Bila sam jako zainteresovana za ovaj film, ali sam ga nekako propustila sve do sad. Volim filmove o životima poznatih slikara, ali mi se ovaj film nije previše dopao. Režiser nije uspio da udahne život u ovu priču, te sam mnogo više saznala o njegovom životu iz Vikipedije, nego gledajući film.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Okt 29, 2018 8:19 am

Deadpool, film o super heroju sa Ryan Reynoldsom u glavnoj ulozi. Film mi se nije dopao. Previše borbe, muke i negativnih osjećanja.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Uto Okt 30, 2018 10:09 am

Viceroy's House, odličan film o podjeli Indije na Indiju i Pakistan i proglašenju nezavisnosti. Malo ljubavi, malo istorije, malo politike - zaista vrijedi vidjeti.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Čet Nov 01, 2018 10:41 am

Downsizing, film sa Matt Damonom o budućnosti u kojoj naučnici otkrivaju način da znatno smanje ljude i to koriste da smanje prenaseljenost i zagadjenje na planeti. Vrlo maštovit film sa nizom interesantnih i šarmantnih likova kao što je lik Christopha Waltza koji glumi srbina koji u svijetu malih ljudi stiče bogatstvo švercujući ekskluzivne proizvode. Film mi se jako dopao.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Nov 05, 2018 10:26 am

Hercules sa Dwayne Johnsonom (Rockom) u glavnoj ulozi. Relativno dobar, pomalo nekonvencionalan, film o Herkulu. Možda bih malo skratila scene prve borbe, inače nemam zamjerki. Dobra ekipa glumaca uključujući John Hurta, Rufusa Sewella i Josepha Fienesa.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Nov 09, 2018 10:45 am

Guardians of the Galaxy 2, naučno-fantastični film sa Chris Prattom i Kurtom Russellom u glavnim ulogama. Pomalo previše fantastike za moj ukus, mada je film imao i nekih vrlo lijepih priča i pouka.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 36 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36