Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Koji film ste poslednji odgledali?

Zid :: Umetnost :: Film

Strana 37 od 37 Prethodni  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 37 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja taj Sub Mar 16, 2019 10:04 am

Pogledah The Doors, film Olivera Stone-a o zivotu Jimma Morrisona, pjevaca grupe Doors. Muzika ove grupe mi je draga. Val Kilmer i Meg Ryan u glavnim ulogama.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16002
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji film ste poslednji odgledali? - Page 37 Empty Re: Koji film ste poslednji odgledali?

Počalji od Troja taj Ned Mar 17, 2019 10:59 am

Ocean’s Eight, film sa Sandrom Bullock, Helenom Bonham-Carter, Rihannom i mnostvom drugih poznatih glumica. Film o velikoj pljacki dragulja koju, ovaj put, izvode zene. Film je odlicno napravljen i vrlo gledljiv. Meni se dopao.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Ned Mar 24, 2019 12:25 pm

Todo sobre mi madre (1999) - 10/10 - Odlican film Almodovara, ne mogu vjerovati da nisam ranije gledala. Dopala mi se prica, neobicnost, gluma, ma sve... Neke scene su mi bile tako emotivne, tako realne... Sve preporuke za film. Naravno, onima koji vole ovakvo nesto, ko ne voli (tipa mog dragog i vecine ljudi iz mog okruzenja) nek zaobidje.

Gorcilo - Jesi li to dosao da me vidis (2015) 4/10 - Pa ono nasmijala sam se par puta, gledljivo je, ali i dosta glupo i dosadno.

The Wife (2017) 6/10 - Mozda su moja ocekivanja bila prevelika. Glumci su odlicno odradili svoj dio i tu nemam zamjerku, ali cijela prica, sav motiv, poenta mi je nekako mlaka. Radnja je rastegnuta, nista se u biti ne dogadja, a stalno cekam nesto...

My mind is like my internet browser. I have 19 tabs open, 3 of them frozen and I have no idea where the music is coming from
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11870
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pon Apr 01, 2019 12:09 pm

An Unknown Woman, francuski film o mladoj doktorici na putu ka uspjehu koja pocinje da vjeruje da je zbog trenutka njene nedovoljne pozrtvovanosti stradala mlada zena. Film je dobro poceo, ali mi je kasnije bio poprilicno naporan jer se u njemu nista lijepo nije desavalo. Rasplet nije los. Mislim da je potrebno biti u vrlo dobrom raspolozenju i odmoran da bi gledao ovaj film.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Apr 06, 2019 12:10 pm

The Scandalous Lady W je film o istinitim dogadjajima iz Engleske iz 18-tog stoljeca. Ugledni politicar se zeni bogatom nasljednicom. Posto je njemu jedini nacin da se uzbudi da gleda svoju suprugu kako ima seks sa drugima tjera je da spava sa nizom poznanika. Kada ona pobjegne sa jednim od tih ljubavnika on odluci da ih unisti. Sokantna prica iz vremena kada su zene bile bez ikakvih prava.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Ned Apr 07, 2019 8:43 am

Serenity, vrlo neobican i interesantan film sa Matthew McConaughey-jem i Anne Hathaway u glavnim ulogama. Kroz niz dogadjaja koji se desavaju glavnom liku stvara se vrlo neobicna slika stvarnosti i objasnjenje zivota.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Sub Maj 25, 2019 2:46 pm

Ben is Back (2018) - Zanimljiva tema, no na momente dosadnjikavo. Nije nam mnogo toga prikazano, ostavljeno je na masti. Julia Roberts, kao i obicno na nivou 6/10

Horrible Bosses (2011) - Komedija sa dosta perverznog humora, koji ja ne volim. No, daleko bolje od ocekivanog. Najvise me odusevio Kevin Spacey. 5/10

The Time Traveler's Wife
(2009) - cula sam za ovaj film, pa sam imala veca ocekivanja. Film drzi paznju, fino je uradjen, ali mi opet tu nesto fali. 7/10

My mind is like my internet browser. I have 19 tabs open, 3 of them frozen and I have no idea where the music is coming from
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11870
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sub Jun 01, 2019 4:52 am

The Girl on the Train, film sa Emily Blunt o kome sam jako puno cula i bas zeljela da ga gledam. Film me je odusevio. Ni u jednom trenutku moja paznja i zadovoljstvo vidjenim nije oslabilo. Glavna junakinja putuje vozom svaki dan na istoj liniji i kroz prozor gleda kuce svog bivseg komsiluka. Jednog dana saznaje da je mlada zena koju je promatrala nestala. Definitivno preporucujem.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Jun 05, 2019 6:26 am

Arrival, naucno-fantasticni film o pojavi neobicnih vanzemaljaca sa kojima naucnici pokusavaju da komuniciraju. Glavna uloga Amy Adams. Film sa vrlo interesantnim idejama, mada se radnja mozda odvija malo presporo. Film za razmisljanje.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Jun 14, 2019 11:53 pm

The Curious Case of Benjamin Button, film sa Brad Pittom i Cate Blanchett u glavnim ulogama. Vrlo neobican film sa mnogo duse, divan i po naraciji i tome kako su neobicni zivotni putebi glavnih junaka pomalo podsjeca na Forest Gump. Zena umire na porodjaju i radja bebu sa cudnim poremecajem, jer beba izgleda kao starac. Zvuci cudno kao opis zapleta, ali vjerujte mi da ovaj film svakako vrijedi pogledati. Mislim da bih mu dala 10 od deset.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 37 Prethodni  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Nazad na vrh

Zid :: Umetnost :: Film

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu