Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.

Šta vas je danas iznerviralo?

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Šta vas je danas iznerviralo?

Počalji od Ivana_ taj Pet Sep 09, 2016 1:38 am

Epa otišli smo iz moje kuće, eto. Došli smo prošlu noć kod njegovih - mućak! I oni su nas izbacili i sad šta?! Pa idem pod stan. Ali znate li kakav stan? PRIZEMNA NEKA KUĆA bez ogreva i bez ičega, sve smrdi na vlagu. Neću imati osnovne stvari za život! U odnosu na ovo živela sam kao princeza. Imala sam SVE. Čisto, mirišljavo, toplo. Videli ste mi ja msm sobu. SAD NEMAM NIŠTA. Kako ću dete da čuvam u tim uslovima pojma nemam. Neka mi je jaka duša. S mobilnog vam se javljam. Od sad na tamo net mogu samo da sanjam. Vučemo se okolo po gradu kao cigani s punim kolima stvari. BOŽE, BOŽE u šta mi se život pretvorio, mislila sam da sam najdublje u paklu. Prevarila sam se! SVI MOJI BILI SU U PRAVU

She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?

Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3048
Ženski Jarac Godina : 29
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Ned Sep 11, 2016 7:32 am

Iznervirao me je tata. Predlozila sam mu da zaposlimo mog najmladjeg brata privremeno u firmi u kojoj ja trenutno radim (sto znam da bih mogla dogovoriti sa sefom, posto nam fali ljudi), da radi ispod mene, da ga ja naucim sto treba prije nego odem, da on zaradi nesto dok studira, ali tata mi je odbrusio da ga samo nerviram sa svojim idejama i da prestanem

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11732
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Ned Sep 11, 2016 8:35 pm

Iznervirao me je kolega koji odnosi (ili je mozda bolje reci krade?) viljuske iz kancelarije. Znam da je on, sam je rekao kada sam pitala zasto se smanjuje broj viljusaka iz kancelarije. On to tretira kao neku svoju malu simpaticnu rasijanost. Meni nije smjesno, u kancelariji je ostala samo jedna viljuska. Zvala sam ga jutros I slala poruke, ali mu je telefon iskljucen. Imam zelju da se dobro izderem na njega, pa ce mozda konacno shvatiti ozbiljno to sto mu se govori. :fight:
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 15609
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ces@ric@ taj Ned Nov 13, 2016 11:17 am

Neurednost i prljavstina koju sam zatekla u stanu svog brata, kad sam dosla da provjerim stan (on je mjesec dana odsutan). Otisao je na put, a ostavio sudje u sudoperi, mrve na stolu, pepeo u pepeljari, ves na podu kupatila i ogromnu prljavstinu, smrad i nered svugdje. Znao je izaci noc prije odlaska, ali nije znao pocistiti! beat beat Zapravo ne znam jesam li vise iznervirana, ili razocarana. Mislila sam da je prerastao tu kretensku fazu!

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11732
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Pet Dec 23, 2016 12:31 pm

Iznerviralo je i mene i supruga to sto je zena koja se brine o njegovom ocu ocigledno ukrala 100 eura iz suprugovog novcanika. Nije imao ko drugi to da uradi - osim nas dvoje samo je ona ulazila u sobu sa novcanikom. Svekar ne zna za ovo, ali mi znamo da bi on vrlo tesko prihvatio bilo koga drugoga, narocito ako bi saznao sta se desilo. Tako da nacisto ne znamo sta da radimo. :(

Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Čet Feb 09, 2017 11:01 pm

Iznervirao me je direktor koji tvrdi da sam ja samoinicijativno upisala ogromu fakturu od bivsih saradnika na sistem proslog juna iako je on nije odobrio. Ja imam njegovu poruku u kojoj mi sasvim jasno kaze da je upisem da bi dobili povrat poreza, ali se bojim ako mu je pokazem da ce ga to samo razbjesnjeti. Bas sam se potresla zbog ovoga. :dum:

Ja nista ne radim bez odobrenja sefova. :(
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Still_dreaming taj Sre Maj 24, 2017 2:58 pm

Umišljena urednica koja veze nema s poslom, nego sedi tu gde sedi samo zato što se dobro uvukla i zato što je došla među prvima. Pokupila je neki šablon koji primenjuje jer ne ume da razvije svoj sistem rada. I onda zameri nekome najgluplju mogući stvar. Ne smeš nikome ništa da zameriš. Da nas nema, ne bi ti mogla celu smenu da ćaskaš. Da, svi smo mi zamenjivi, ali kad bismo imali muda da ti se suprotstavimo usred jedne smene, ne bi znala gde udaraš, a možeš nekog od nas da ostaviš da radimo sami. Ti da ostaneš sama plakala bi posle dva sata.

Amor fati

Live today
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 21948
Muški Jarac Godina : 29
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Troja taj Sre Jun 21, 2017 3:21 am

Čitala sam knjigu preko linka na poslu i kad kliknuh na novu stranicu kompjuter se ukočio na poruci navodno od Microsofta da mi je kompjuter zaražen virusom koji krade bankovne i lične detalje i da hitno nazovem neki broj. Sad čekam da vidim šta će mi reći firma koja se bavi održavanjem naših kompjutera. Nisam se iznervirala, nego potpuno otkačila.
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od polly88 taj Sre Okt 18, 2017 4:55 am

I iznerviralo, i razočaralo, i naljutilo...

Brat i njegova žena htjeli su se doseliti u Osijek i brat je još dok je bio u Poljskoj našao stan, čuo se s vlasnikom  i okvirno se dogovorili kada će doći vidjeti stan. Već tada je rekao vlasniku da imaju i psa koji je navikao na život u stanu, kojemu ne opada dlaka i s kojim do sada nisu imali problema. Vlasnik je rekao da je sve ok. Prije dva dana brat se našao s njim i još jednom mu spomenuo psa i sve je i dalje bilo ok. Brat se odmah uselio, a u petak su trebali stići žena i pas. Danas ga je nazvao vlasnik da se sutra iseli jer on ne želi psa u tom stanu. Sad ćemo se gurati kod nas u kući dok ne uspiju naći novi stan i nekog normalnog vlasnika koji neće mijenjati mišljenje.

Gnothi seauton!
polly88
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6377
Ženski Blizanci Godina : 29
Datum upisa : 28.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ms.k taj Ned Okt 29, 2017 1:57 pm

... 'držim distancu i blenem'... ...potiljak i kičma mi popucaše po šavovima... jbt... svaki put osjetim... i onda ono pitanje... da li... ... zaista... ...sjećam se kad sam prvi put konstatovala... ali... jbt... koliko to dugo zaista traje... od kad...
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3689
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh