Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obaveštenja u vezi s takmičenjima

+8
pahuljica
Teixos
enigma_
Troja
Maja
chegirl
ces@ric@
Still_dreaming
12 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Miloš_88 Čet Mar 22, 2012 3:29 am

Šaljite predoge! :) Imate fore do ponoći.
Miloš_88
Miloš_88
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3461
Muški Škorpija Godina : 35
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Still_dreaming Ned Apr 01, 2012 11:26 am

Rezultati takmičenja će biti objavljeni sutra. Do tada možete slati Milošu predloge za narednu nedelju.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Still_dreaming Ned Jun 24, 2012 10:29 pm

Ove nedelje predloge i glasove šaljite meni, iliti - takmičenja vodim ja. Miloše, hvala ti na ogromnoj pomoći! smajli-11_2_104.gif


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Still_dreaming Ned Okt 07, 2012 10:31 pm


Od ove nedelje takmičenja će voditi ThePoet, pa ćete svoje predloge i glasove od sada slati njemu.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Ned Mar 10, 2013 12:33 am

Da podsetim: imate vremena još do večeras u ponoć da glasate za mesečno i nedeljno takmičenje.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Sre Apr 03, 2013 10:41 pm

Da podsetim: Ako neko želi da pošalje predloge za Takmičenja ove nedelje, ostalo je vremena do večeras u ponoć.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Ned Okt 13, 2013 12:31 pm

Takmičenja će malo kasniti ove nedelje. Nisam primetio da je polly pogrešno glasala za citat sve dok nisam počeo da sabiram glasove - glasala je kao da je 5 citata, a ove nedelje ih je 6. Pa ćemo samo sačekati da polly ponovo glasa, pa da mogu da objavim rezultate.

Napomena: Ponoć je prošla, tako da je takmičenje, tj. slanje glasova, završeno. Iako čekamo polly, niko više ne može da glasa.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Sre Dec 18, 2013 10:18 pm

Šaljite predloge još danas do ponoći. Nemoj posle neko da se žali što nisam na vreme video da je fotografija fotošopirana! :D


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Čet Jan 09, 2014 12:32 pm

Pa gde su predlozi ove nedelje?! Samo smo Still i ja poslali! Ali, ajde da se iskupite sledeće nedelje. Razmišljajte o tome šta biste mogli da šaljete kao predlog za sledeću sedmicu, pošto će takmičenja biti tematska povodom proslave 4 godine Zida. Bilo bi lepo da što više masona učestvuje.


Takmičenje za fotografiju

Tema je jednostavna: Zid. Sve dolazi u obzir, bitno je samo da na slici zid dolazi do izražaja. Pazite i dalje na to da fotografija ne bude baš previše obrađena, tj. da nije mnogo toga dodavano.


Takmičenje za pesmu

Pošto je sledeća nedelja - nedelja slavlja, bilo bi lepo da nam i pesme budu u tom maniru. Pesme treba da budu vesele i da u naslovu sadrže reč ‚‚slavlje, proslava" (celebration) ili nešto što je vezano za tu tematiku. Tako, recimo, u obzir dolaze reči poput: žurka (party), disko(teka) i sve drugo što vam padne na pamet. Pesma, takođe, ne mora da sadrži ništa od ovih reči u naslovu, ali reči u samoj pesmi moraju da budu takve da upućuju na slavlje i proslavu.


Takmičenje za citat

Sve je dozvoljeno osim citata o smrti i mračnim temama. Bitno je da citati budu na temu prijateljstva, ljubavi i slično.


Imate dovoljno vremena da pripremite predloge za sledeću sedmicu. Što više vas bude učestvovalo - to bolje. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ms.k Čet Jan 09, 2014 6:33 pm

Nedoumica i pitanje ..  :D 
Ne mogu se odlučim između dvije fotografije ..  :sorry: 
Mogu da pošaljem obje? .. Embarassed
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Čet Jan 09, 2014 8:15 pm

Ne mogu obe, nažalost. Ali, možeš da pošalješ jednu sad, a jednu da ostaviš za sledeću nedelju. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ms.k Sub Jan 11, 2014 5:41 pm

Po pravilu – kad se ne možeš odlučiti između dva izaberi treće  :D  .. poslala predloge .. pošto nisam sigurna kako ću raspolagati sa vremenom do petka  :jj:  .. nadam se da to nije problem ..  Embarassed
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Still_dreaming Uto Jan 14, 2014 1:17 pm

Ko glasao nije na godišnjim takmičenjima, ima još jedan dan da glasa. Čisto da vas podsetim.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Čet Feb 27, 2014 4:32 am

Predloge možete da šaljete do večeras u ponoć.  smajli-a095.gif 


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ces@ric@ Čet Feb 27, 2014 10:44 am

Evo ja sam poslala za sve, poslije cu vam javiti i u odgovarajucim temama za to :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Ned Mar 16, 2014 12:17 pm

Sačekaću polly da glasa do jutra, a onda objavljujem kad ustanem. Ako još neko hoće, slobodno može da glasa do jutra.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Čet Mar 20, 2014 8:38 pm

Pošto su i cesarica i Still tek sad poslali svoje predloge ( :ej bre :D ), a da bismo imali što više predloga - prihvatiću ih. Međutim, nemam vremena sad da ih objavim, pa ću takmičenja objaviti tek večeras u ponoć.

P. S. Nemojte kasniti više, sledeći put ću objaviti samo ono što je poslato na vreme. :)

P. P. S. Planiram ponovo da pokrenem Tematska takmičenja. Ako imate neki predlog kako to da organizujemo ovog puta, pišite u Predlozima, pa ćemo videti šta može, a šta ne. :)


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ces@ric@ Čet Mar 20, 2014 8:52 pm

Hvala sto si prihvatio, nekako sam zaboravila dok nisam vidjela Stillove postove :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Uto Apr 15, 2014 7:10 am

Novo pravilo: Da ne bismo ubuduće dolazili u situacije da treba da čekamo da neko presudi, u slučaju da su glasovi na nekom od takmičenja izjednačeni, pobediće onaj predlog koji ima više maksimalnih bodova. U slučaju da su i tu izjednačeni, gledaće se broj sledećih bodova na skali i tako redom. Ukoliko imaju sve bodove izjednačene, glasaće se još jedan dan, a pobediće predlog za koji glasa prva osoba koja se oglasi u temi.


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Pon Apr 21, 2014 9:13 am

Molba: Zamolio bih sve članove koji nam svraćaju da, ako nemaju vremena da pošalju predloge ili ne žele da učestvuju u takmičenjima, bar glasaju za predloge kad god mogu, da bi takmičenja bila zanimljivija i da ne bismo dolazili u situacije da svaki čas imamo izjednačen broj bodova.

Ja bih, naravno, voleo kad biste se svi aktivnije uključili u takmičenja, ali ako to ne želite, onda bih vas sve zamolio da svake nedelje odvojite malo vremena za glasanje.  smajli-a095.gif
 


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ces@ric@ Uto Apr 22, 2014 2:21 am

Mogu li ja da prevedem u skracenom izdanju? Ljencuge, glasajte, cas posla!  :D 


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Still_dreaming Uto Jun 17, 2014 10:02 am

U temi ‚‚Citati s prethodnih takmičenja" domaći i strani autori su podeljeni na po dva posta: od A do M i od N do Š. Čisto da znate, da vam ne promakne. To smo uradili jer je post ‚‚Strani autori" dostigao maksimalan broj karaktera.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ThePoet Pon Jul 28, 2014 3:55 am

Naredne dve nedelje predloge za takmičenja ćete slati Stillu, pošto ću ja biti na moru i verovatno ću se tek pojavljivati na kratko na Zidu.  givenheart 


najukusnija je sirova misao
ThePoet
ThePoet
Moderator
Moderator

Broj poruka : 6720
Muški Devica Godina : 32
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od ces@ric@ Pon Jul 28, 2014 5:48 am

Lijepo se provedi! :)


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Still_dreaming Pet Sep 26, 2014 10:11 am

Poet vam se svima izvinjava zbog kašnjenja sa objavljivanjem takmičenja, ali nije imao internet dva dana. Zato ću ih ja objaviti i glasove ćete slati meni. Ako neko od onih koji su poslali ne stigne da glasa do nedelje u ponoć, sačekaću do ponedeljka.


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenja u vezi s takmičenjima - Page 5 Empty Re: Obaveštenja u vezi s takmičenjima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu