Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojka najboljeg druga

4 posters

Ići dole

Devojka najboljeg druga Empty Devojka najboljeg druga

Počalji od Catwoman Pet Avg 13, 2010 5:49 am

Ova tema je namenjena muškarcima, ali i devojke mogu da komentarišu.
Već duže vreme razmišljam o odnosu "devojka najboljeg druga".
Zanima me, da li se dešava da vam se svidi?
Kako se tada ponašate?
Da li poželite da je "preuzmete" svom prijatelju?
Kako biste se osećali da se vama tako nešto desi?
I da li biste mogli da ostanete i dalje u dobrim odnosima?
Šta mislite o takvim devojkama i ko je uopšte kriv?
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojka najboljeg druga Empty Re: Devojka najboljeg druga

Počalji od Troja Sre Mar 09, 2011 7:53 am

Znam za jedan slucaj kada se djevojka zabavljala prvo sa jednim mladicem iz drustva, pa onda sa njegovim drugom. Ona je inace bila veoma ozbiljna djevojka i prvog mladica je ostavila jer nije zavrsavao fakultet, a njoj se priblizavalo vrijeme da misli o udaji. Medjutim, ova druga veza nije "upalila", vjerovatno i zato sto su obojica mladica bili clanovi iste druzine.

Meni je licno ta ideja izlaska sa dvojicom ljudi koji se medjusobno znaju potpuno strana. Mislim da dvoje ljudi trebaju da imaju neku svoju intimu zagarantovanu, a ne da vas bivsi i sadasnji mladic mogu da razmjenjuju informacije o njoj.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16879
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devojka najboljeg druga Empty Re: Devojka najboljeg druga

Počalji od Ika Uto Maj 24, 2011 2:35 pm

Ne, ne, ne i ne ! Čak i da mi se svidi, a njih dvoje u vezi, nikada ne bih tako nešto uradio. Gadio bih se samom sebi.
Jedina situacija u kojoj bih je ta da su oni duže vreme van veze, da on ima drugu vezu i da ja budem apsolutno siguran da moj drug ne oseća ništa prema toj osobi.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Devojka najboljeg druga Empty Re: Devojka najboljeg druga

Počalji od Ivana_ Čet Jun 11, 2015 12:33 am

Jao... Muke. Realno, nikad ne možeš da narediš sebi ko će ti se svideti ko ne, ali možeš da držiš distancu, da ugušiš, potisneš neke stvari. Zar je od svih ljudi i žena na ovom svetu baš ta morala da bude... Jeste ružno, ali neki ljudi ne umeju da se kontrolišu, ili su im osećanja baš toliko jaka, ili su pak to neki njihovi hirovi... ne znam. Znam da se ja uvek povučem. Prosto pobegnem, sklonim se odatle i to je to. Dešavalo se da se ja dopadnem drugu svoga momka i da me na njegove oči muva. To je tako ružno... Ja sam raskinula sa dečkom i izašla iz te priče, prosto sam se sklonila. Jer taj dečko nije reagovao, kao da mu je bilo svejedno. Mada to nije bila ni ozbiljna veza nego neka dečija. Najružnije je međutim bilo kada su najbolji drugovi iz mog društva, dvojica najboljih, od detinjstva podelili praktično, istu curu. Ona je bila dugogodišnja devojka jednog od njih, a onda je ovaj drugi spavao s njom par puta!!! Društvo je bilo u šoku. Svi smo se loše osećali. Po meni oboje su krivi, ali možda malo više ona. Mene je posle ovaj drugi koji je to učinio molio da ga pomirim sa drugom. Nisam mogla. Rekla sam mu da mi nije jasno kako još ima obraza da mi tako nešto traži i da iz principa neću to da radim... jer mi je mnogo bilo krivo za ovog prvog druga. I dan danas se to pamti kao najveća sramota iako je dosta prošlo od tada. Ne znam šta da mislim... ne mogu ni o kome da sudim. Možda se i meni nekad nešto slično desi, emocije su jako svirepa stvar. Ali za sad sam čvrsta u tome da ne bih nikada nešto slično uradila, jer ja bih bila uništena da meni neko to uradi.


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Devojka najboljeg druga Empty Re: Devojka najboljeg druga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu