Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muškarci i depilacija

+9
pahuljica
male
Ika
Bult
Troja
enigma_
Catwoman
Maja
Still_dreaming
13 posters

Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Muškarci i depilacija

Počalji od Still_dreaming Pet Sep 10, 2010 9:19 am

Ovog leta videh dosta izdepiliranih muških nogu. Beše toga i prošlog leta, ali mi se čini da je procenat ovog puta bio za nijansku veći.

Muškarci, da li biste se depilrali?
Ili ste to već uradili?
Zašto?
Da li vam se svidelo?

Devojke, šta vi mislite o tome?
Sviđa li vam se više kad je muškarac izdepiliran?
Zašto se danas i muškarci depiliraju?


Amor fati

Live today
Still_dreaming
Still_dreaming
Administrator
Administrator

Broj poruka : 22089
Muški Jarac Godina : 36
Lokacija : In dreams...
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Maja Ned Sep 12, 2010 3:12 am

Devojke, šta vi mislite o tome?
Sviđa li vam se više kad je muškarac izdepiliran?
Zašto se danas i muškarci depiliraju?

Svako ima prava da sa svojim telom radi šta želi, da se depilira, radi fejs lifting, kvarcuje, i ako to njoj/njemu odgovara i prija i čini to isključivo zbog sebe, to je oke.
Na drugo pitanje nemam adekvatan odgovor, jer poznajem jako malo muškaraca, a još manje (čitaj, ne poznajem ni jednog, trenutno) koji mi se sviđa. Mislim da činjenica da se muškarac depilira ne bi uticala na to da li će mi se svideti ili ne...valjda
Mislim da su se muškarci i ranije depilirali, samo što to danas više nije tabu tema, i dobro je što je tako.

Maja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6121
Ženski Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Catwoman Čet Okt 07, 2010 3:38 am

Devojke, šta vi mislite o tome?
Sviđa li vam se više kad je muškarac izdepiliran?
Zašto se danas i muškarci depiliraju?

Iskreno, meni je to potpuno bezveze. Danas, cini mi se, malo su zamenjene uloge. Muskarci se sve vise ponasaju kao zene, a zene rade muske poslove. Naravno, to ne znaci da sam protiv ravnopravnosti, ali granice se moraju znati. Devojke vise ne traze dzentlmene, sve mogu same. Pa kad mozemo, nemojte da se zalimo kako nece da nam otvore vrata, kako vucemo milion kesa iza njih dok oni cure cigaru.
Da se vratim na depiliranje... Ne svidja mi se kad vidim muskarca bez ijedne dlacice. Volim te muske malje. Ne preterano, ali volim. Narocito kod decka... Pa ako ima malo dlaka na grudima i na stomaku i nogama, necu sigurno da ga teram da ih poskida. To je njegova muskost i ja mu je necu oduzeti.
A sto se depiliraju... Mislim da ni oni ne znaju... Ocigledno se nesto uzasno dogodilo u ovom 21.veku.
Catwoman
Catwoman
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1450
Ženski Strelac Godina : 33
Datum upisa : 17.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od enigma_ Čet Dec 30, 2010 11:23 am

Dobro, ja nisam devojka...no to ne smeta da ostavim svoje misljenje na ovu temu.
Ranije nisam mogla da razumem kad se musko depilira...cak sam mislila da je to nije ok..i, da depilacija vise ide uz devojke...
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...naravno promenila sam misljnje,.(jer sam imala muskarca koji nema dlake)... dosta muskraca se depiliraju, da l je to IN ili ne, ne znam, i ne zanima me.
Samo meni je lepsi muskarac koji skine te odvratne dlake, nego onaj koji ih seta, i seje svud redom. Ne podnosim dalke..ima da skida, jer zaista mi smetaju te 'siske ispod miske' ili preterano maljava bedra, pa muskarac mi lici na 'majmuna'..kao i dalke koje vire iz nosa, usiju..fuj....
Ne volim muske noge kad su izdepilirane, nekako mi to bzv...ali zato volim da vidim urednog muskraca kome ne strce dlake na sve strane!
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Troja Pon Feb 21, 2011 4:02 am

Still_dreaming ::

Devojke, šta vi mislite o tome?
Sviđa li vam se više kad je muškarac izdepiliran?
Zašto se danas i muškarci depiliraju?[/b]

Ja mislim da se muskarci depiliraju iz istog razloga kao i zene - da bi bili dopadljiviji. Ne znam sta bih mislila da sam sa nekim nevjerovatno dlakavim muskarcem, ali generalno mislim da bi muskarci trebali da uzivaju u slobodi koju imaju i da ne gube vrijeme depilirajuci se. Mogu shvatiti ako zele da skrate dlacice iz nosa ili usiju ako pocnu da vire, ali sto se mene tice uglavnom osjecam ako ima dlaka na muskarcu da je to zato sto bi tako i trebalo biti i meni ne smetaju. Moram, doduse, priznati da ne volim dlakave sake i prste na rukama, ali svejedno ne mogu zamisliti da je depilacija zgodan nacin da se covjek rijesi tog problema.

Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Bult Uto Feb 22, 2011 4:29 am

Muskarci i depilacija, dva razlicita pojma.
Bult
Bult
Odvažni član
Odvažni član

Broj poruka : 546
Muški Lokacija : London
Datum upisa : 03.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Ika Uto Maj 24, 2011 2:12 pm

Probao jednom samo maaaali deo na nozi i ĆAO! Nikad više! :buahahhaha:

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Troja Uto Maj 24, 2011 10:52 pm

Iko, ti si provala! :buahahhaha: :buahahhaha: :buahahhaha:

Izvinjavam se zbog skretanja sa teme.
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od male Sre Maj 25, 2011 12:28 am

Ja se šišam mašinicom na "keca"... :tweedle:
male
male
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 6176
Muški Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 15.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od pahuljica Sub Jul 16, 2011 11:49 pm

Muskarac treba biti sredjen, ali ne da lici na zensko... viannen_06.gif Ljudi su razliciti, nekim sportistima, manekenima... je to potpuno opravdano... svako ima svoj licni pecat, ja u to ne bi ulazila.. Secam se da sam se slatko ismejala kada mi je drugarica reka kako nagovara decka da izdepilira noge... Onda sam je kritikovala, cemu to? Sve u granicama normale...
pahuljica
pahuljica
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1675
Ženski Bik Godina : 32
Lokacija : ...u mašti...
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Virginija_Woolf Uto Jul 26, 2011 11:49 am

Momciiii nemojte da se depilirate..vjerujte mi :D
Virginija_Woolf
Virginija_Woolf
Član za primer
Član za primer

Broj poruka : 1030
Ženski Vaga Godina : 30
Datum upisa : 26.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od ces@ric@ Pet Okt 10, 2014 1:22 am

Jednom sam bratu masinicom depilirala ledja. Poseban uzitak, moj payback za sve iz djetinjstva :P Vise nikad se nije ni priblizio masinici. S vremena na vrijeme ode da depilira ledja voskom, i mozda je 1-2 put depilirao prsa da udovolji djevojci. Noge jos nije dirao


"Don't tell me what they said about me. Tell me why they were so comfortable to say it around you."
ces@ric@
ces@ric@
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 11888
Ženski Datum upisa : 03.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od ms.k Pet Okt 10, 2014 9:54 am

Ne . (tačka)
.. uf .. lažem ..
Ne .. (dvije tačke) .. ne mogu bez dvije .. :facepalm:
Ali .. u svakom slučaju .. Ne
ms.k
ms.k
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 3752
Ženski Datum upisa : 20.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Ivana_ Čet Jun 11, 2015 10:09 pm

Uh... Ja ne podnosim dlake. Stvarno. Inače nisam gadljiva ni na šta, ali dlake... Još ako su guste crne... Zato volim plave momke. :D Hvala srećnom slučaju što mi momci nisu bili dlakavi, ne preterano nego umereno, to mi je nekad seksi i lepo. Malo po prsima, ono - sviđa mi se. Nekako mi zapadnu dečaci :D pa se ne mučim s time. :D Ili ja biram što volim ili šta znam... Ali ako bi mi se neko svideo a da je preterano dlakav... promislila bih se. Jer ruke, šake, nozdrve, leđa, guza u gomili šume :buahahhaha: Ne volim ipak kad muškarac depilira noge, to mi je već preterano, ali lepo je da je uredan. A ne kao neki drvoseča. :D Ako možemo mi - možete i vi momci! :D Mislite da mi uživamo u tome - varate se... Al' eto, navikneš se vremenom da ti je to deo lične higijene givenheart


She was one of the few souls that made me wonder: What it was to LIVE?
                           
Ivana_
Ivana_
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 3079
Ženski Jarac Godina : 36
Lokacija : Zvezdana prašina
Datum upisa : 11.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Muškarci i depilacija Empty Re: Muškarci i depilacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu