Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igra senki

4 posters

Ići dole

Igra senki Empty Igra senki

Počalji od amaranth Pon Sep 27, 2010 11:26 am

Senke su te koje se nesmetano igraju gde god i kada god to požele. Nekada nas njihova igra može uplašiti, nekada oduševiti.
Senke su nestalna umetnička dela, koja oduzimaju dah, teraju na razmišljanje. Po nekada u senkama vidimo ono što već dugo priželjkujemo da vidimo, a po nekada u njima prepoznamo svoje najveće strahove.

Šta vi vidite u senkama?
Šapnu li vam nekad nešto?


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Igra senki Empty Re: Igra senki

Počalji od Liza_N. Pon Okt 11, 2010 5:06 am

Upravo sam shvatila koliko dugo sam potiskivala jednu baš takvu igru senki, jer me je prestravila.
Cimerka i ja smo legle, negde oko 1, 2 časa po ponoći, ali smo još čavrljale. Kreveti su nam bili uza zid, na kojem se prostrla mesečina koja je upadala u sobu kroz prozor naspraman tom zidu. Onda je cimerka primetila senku, tačno između naših kreveta, u obliku ptice. Savršen oblik ptice - kljun iz poluprofila, krila uz telo, jake ivice senke, dakle, ptica! Onda pogledamo u prozor, ispred kojeg bih očekivala da vidim pticu, ili bilo šta što bi svojim oblikom podsetilo na nju, ali ničeg nije bilo. Ponovo pogledam senku - nije odletela, ali pred prozorom opet ničega. Ustajale smo, otvarale prozor, palile svetlo misleći da smo obe prolupale u istom intenzitetu (spremale smo isti ispit), pa da će se ustanoviti da senke nije bilo. Naravno, pogrešile smo i nismo ustanovile čiji je ona odbljesak. Već je počeo da mi se priviđa Po i njegova Eleonora i... Rešile smo da odagnamo strah proverenim lekom - pokrile smo se preko glave pokrivačima.
Smešna je, ali i poražavajuća činjenica u kakvim je sve situacijama čovek zbunjen i nemoćan. Tolike nauke, knjige, ali ostaneš vrlo često bez najobičnijih odgovora.
Liza_N.
Liza_N.
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2032
Ženski Datum upisa : 04.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Igra senki Empty Re: Igra senki

Počalji od Shadow Čet Okt 21, 2010 11:15 pm

Penjući se uz i silazeći niz patimo za predelima s one strane vrha, a vrh je SENKA, tren, SENKA TRENA, vrh je najveća prevara u čitavoj priči...
Shadow
Shadow
Istraživač
Istraživač

Broj poruka : 113
Ženski Ribe Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Igra senki Empty Re: Igra senki

Počalji od Troja Sre Mar 30, 2011 4:51 am

Katkada nocu dok sama idem pustom ulicom prepadnem se sjena koje me prate. Ne znam zasto, ali to odsustvo ocigledne potvrde prisustva drugog zivota osim mene cini da se osjecam kao da zivim u nekom zastrasujucem svijetu. Mislim da bi bilo strasno zivjeti sam. :sorry:
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16896
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Igra senki Empty Re: Igra senki

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu