Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.


Join the forum, it's quick and easy

Zid
Dobro došli na forum Zid!

Ovu poruku vidite jer pregledate naš forum kao gost.

Ukoliko se registrujete dobićete mogućnost da odgovarate na teme, otvarate nove, upoznate nove ljude, učestvujete u forumskim takmičenjima i iskoristite sve pogodnosti jednog člana. Registracija traje samo minut, jednostavna je i potpuno besplatna.

Da biste se registrovali kliknite ovde.

Važna napomena: Mejl za registraciju može dospeti u spam ili trash u vašem mejlu, pa prilikom aktivacije naloga, ukoliko ne dobijete mejl u inbox, proverite da li je možda završio tamo.
Zid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada ponestane reči

+3
Troja
8
amaranth
7 posters

Ići dole

Kada ponestane reči Empty Kada ponestane reči

Počalji od amaranth Sub Okt 23, 2010 9:20 am

Dešava se da nas neke osobe ostave bez teksta bilo u pozitivnom, bilo u negativnom smislu. Iznenađeni, ostajemo bez reči, nemoćni da odreagujemo onako kako bismo hteli samo da smo imali vremena. Obično su to situacije koje od nas zahtevaju brzo reagovanje u onim trenucima kada nismo sposobni da reagujemo brzo.

Kada su vam poslednji put ponestale reči i zbog čega?
Da li ste nedostatak reči uspeli da nadomestite nečim drugim?
Kako se ponašate u tim situacijama?


‎"Where is the wonder where's the awe?
Where are the sleepless nights I used to live for?"
amaranth
amaranth
Zaslužni član
Zaslužni član

Broj poruka : 1943
Ženski Škorpija Godina : 34
Lokacija : Druga zvezda levo od Meseca
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ponestane reči Empty Re: Kada ponestane reči

Počalji od 8 Pon Nov 01, 2010 4:46 am

Po prirodi sam jako egocentricna i stalo mi je do toga da moja bude poslednja, da dominiram, da osetim slabost sagovornika i da se njome hranim. Izabrala sam coveka koji mi odlicno prarira u tome i sve njegove druge osobine ne mogu prici toj, da mi zatvori usta, vrlo argumentovano i vrlo ledeno.
Naucio me je mnogo cemu, a najvaznije sto bih izdvojila je: ' I bez reči je mnogo reči'.
Mnogo mudrosti u tome, mnogo sacuvane energije.
Vise ne tezim ka tome da govorim mnogo, vec da kazem malo a mnogo ili da uopste ne kazem.
8
8
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 31
Ženski Lokacija : Ostendstrasse
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ponestane reči Empty Re: Kada ponestane reči

Počalji od Troja Sre Mar 16, 2011 10:17 pm

Desavalo mi se da se nadjem u situacijama da mi ponestane rijeci. Nekada se to nadoknadi samo pogledom koji govori vise od rijeci, nekada bi samo nastala neugodna tisina, a ponekad bih se iz te situacije izvukla tako sto bih uspjela da uvucem u razgovor nekog treceg, ko bi preuzeo rijec i promijenio atmosferu.

Jednom sam na bivsem poslu zaista pobjesnila kada se od mene po milioniti put ocekivalo da uradim nesto sto vise nije bio moj posao. Nisam nista prigovorila, ali sam narednih petnaest minuta bila toliko uznemirena da sam lupala fiokama, vratima, slusalicom telefona i cim god drugim da sam stigla. :sparrow: Moja sefica nije mogla sebi da dodje od soka, jer me je znala samo kao osobu koja je uvijek kulturna i odmjerena, i svakome se obraca sa duznim postovanjem. Moram priznati, sada se tome smijem, a u to vrijeme mi nije bas ni malo bilo smijesno. :ej bre
Troja
Troja
Legendarni član
Legendarni član

Broj poruka : 16875
Ženski Lokacija : London
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ponestane reči Empty Re: Kada ponestane reči

Počalji od zanesena Ned Mar 20, 2011 8:34 am

Desava mi se da ostanem bez rijeci, da ne znam ni sta ni kako da kazem.
I bas sad sam u takvoj situaciji. Sada znam sta bih rekla, ali ne znam kako da to kazem.
Toliko rijeci mi lebdi na vrhu usana, a nikako da ih izgovorim. Kad dodje taj neki pravi trenutak zanijemim, ne mogu da govorim i zaboravim sve sto sam htjela reci.
zanesena
zanesena
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2574
Ženski Ribe Godina : 41
Lokacija : na oblaku...
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ponestane reči Empty Re: Kada ponestane reči

Počalji od enigma_ Pet Apr 01, 2011 11:29 am

Naravno da mi se desava da zanemim, iako bi mnogo toga rekla, ja verovatno od soka blenem.Pretezno mi se to desava kad me neko neprijatno iznenadi.Neko od koga to nisam ocekivala.
Tad zapalim 116 cigareta Surprised i sokirano gledam, ne mogu da verujem da mi se to desava...Da bi se sabrala posle i trazila momenat za 'casicu' razgovora ..

Ponestanu mi reci i kad se previse obradujem, ali tada umesto reci, tu je ta neverbalana komunikacija smajli-a095.gif i ne osecam se toliko nemo.
enigma_
enigma_
Veteran
Veteran

Broj poruka : 4779
Lav Godina : 55
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ponestane reči Empty Re: Kada ponestane reči

Počalji od Ika Ned Jun 05, 2011 4:03 am

Dešavalo mi se da ponestane reči. Desilo se kada sam se našao u situaciji da mi se sreća i tuga sudare u susretu sa jednom osobom koju nisam video duže vreme. Stajao sam, nisam mogao da se pomaknem, kao paralizovan, pokušavao sam da izgovorim jednu reč 2 minuta. Kao kroz šaput se mogloo čuti samo " ja.....ja.... ja sam...." dok je muzika bila preglasna. Usledeo je zagrljaj i zamenio svaku moju reč, sreću, a i bes u tom trenutku.

Ika
Zavisni član
Zavisni član

Broj poruka : 4253
Muški Lav Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada ponestane reči Empty Re: Kada ponestane reči

Počalji od chegirl Ned Jun 05, 2011 4:07 am

Poslednji put su mi ponestale reci kada sam primala poklon,to je bilo iznenada i nisam se bas snasla.Tj.mislim da se nisam zahvalila kako treba i pokazala koliko mi je drago.
Inace sam dosta smotana u tim situacijama :D
chegirl
chegirl
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Broj poruka : 2818
Ženski Devica Godina : 30
Lokacija : in the middle of nowhere
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada ponestane reči Empty Re: Kada ponestane reči

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu